Şimdi Ara

note 2 kapandı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün akşam 1,5 yıldır kullandığım note 2 durup dururken kapandı bir dahada açılmıyor :)
    açıkcası napcam biemedim...

şarja falan taktığımda şarj ışığıda yanmıyor elektriksel bir probelmmi var acaba anlayamadım

evde bir tane daha note 2 var bataryalarını kartlarını vs değşitirdim ama sorun kart yada bataryadan kaynaklanmıyor telefon hiçbir şekilde açılmıyor....

sizce ne olmuş olabilir yazılımsal bir problemmidir donanımsalmıdır

yeni bir telefon alayım dedim note 3 2bin civarında :(
    bu telefounuda yurt dışından ilk çıktığı zaman almıştım garantiside yok ne olabilir sizce hiç emin olamıyorm ...

önerileriniz nelerdir

yardım edebilirmisiniz ?

tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retrowoman -- 27 Mart 2014; 11:49:09 >

• %90 ihtimalle ana kart ile ilgili bir sıkıntı olmuş geçmiş olsun servise götürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agirseviyorum

%90 ihtimalle ana kart ile ilgili bir sıkıntı olmuş geçmiş olsun servise götürün.

yazılımsal değil diyorsun yani anlıyorum... çünkü zaten şarj ışığı falan hiçbirşey yanmıyor...

sizce ortalama ne kadar bir masraf çıkar abuk birşey çıkarsa atıcam telefonu...
    zaten işsizim : bide abuk sabuk masraflar çıkıyor cinnete geliyorum....

samsung yetkili servisine götüreyim değilmi cihazın garantisi yok çünkü yurt dışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: retrowoman

quote:

%90 ihtimalle ana kart ile ilgili bir sıkıntı olmuş geçmiş olsun servise götürün.

yazılımsal değil diyorsun yani anlıyorum... çünkü zaten şarj ışığı falan hiçbirşey yanmıyor...

samsung yetkili servisine götüreyim değilmi cihazın garantisi yok çünkü yurt dışı

1 ay kadar önce kuzenimin note 2'si de aynı durumdaydı tanıdığı bir telefoncuda 200 ya da 250 liraydı tam hatırlamıyorum ana kartı değiştirdiler, şarj ederken oyun oynamayın ve telefonu aşırı derecede zorlamayın demişler note 2'lerde bu sorun çok varmış

• Tipik Samsung sorunları insan bu kadar para verirken bir kez daha düşünmesi gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad -- 27 Mart 2014; 12:31:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: retrowoman

quote:

1 ay kadar önce kuzenimin note 2'si de aynı durumdaydı tanıdığı bir telefoncuda 200 ya da 250 liraydı tam hatırlamıyorum ana kartı değiştirdiler, şarj ederken oyun oynamayın ve telefonu aşırı derecede zorlamayın demişler note 2'lerde bu sorun çok varmış

note 2 lere cam takan bir abi var uğur isminde sağolsun az önce konuştum kendisiyle baya beni bilgilendirdi
    board da problem olabilir tamir edilebilirse maksimum 250 tlye kadar tamir ettir dedi yerinide söyledi
    eğer daha yüksek fiyat söylerse yada tamir edilemezse

başka bir yer söyledi tamamen orjinal olarak boardı değiştirebilirsin dedi 350 tlye

çok sevindim...

ekranınmad kırık onuda 160tlye değiştireceğim en iyi ihtimalle bu işten bu gün :) 400 tlye

en kötü ihtimalle 500 tlye sıyrılacağım...

poffff :(((

ki ne pofff

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Tipik Samsung sorunları insan bu kadar para verirken bir daha düşünmesi gerekiyor...

bisey söyliyimmi cidden çok doğru ben bundan önce iphone kullanıcısıydım 2-3 -4

samsung asla kullanmam diyordum note 2 alınca dedim çok fonksiynel bi tel asla iphone kullanmam
    ama
    şunu kesinlikle iki markayıda kullanan biri olarak söyliyebilirimki iphonlerım asla
    bir kere bile durup dururken kapanmadı...
    hiçbir sorun yaşamadım
    evet samsung çok daha fonksiyonel ama
    her an elinde patlayabilir....

çok doğru samsung alırken gerçekten kanmayın bir kez daha düşünün derim herkese
  • retrowoman kullanıcısına yanıt
    Bunların asıl nedeni kendi mobil işletim sistemini hala yapamamış olmasıdır bada yı ne hale getirdiler yeterince gördük bunu şimdi tizen diyorlar Android kopyası gibi geldi bana açık konuşmak gerekirse elinde ki en iyi donanım olsun o donanımı sağlıklı kullanabilecek yazılım olmayınca boş...

Ben blackberry nin bu yüzden ekonomik olarak batmasını istemiyorum şuan peki iyi işler gitmese de...

Apple için söylenecek bir şey yok zaten ios, app store, itunes...

Başka bir şirket var mı kendi yazılımını yazan sadece kendi ürünlerini piyasaya süren?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad -- 27 Mart 2014; 12:40:37 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "şarj ederken oyun oynamayın ve telefonu aşırı derecede zorlamayın demişler note 2'lerde bu sorun çok varmış"

Aşırı ısınmadan dolayı her şey olabilir sizin sorununuz bu büyük ihtimal...

Umarım bir ürün alırken daha dikkatli olursunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

"şarj ederken oyun oynamayın ve telefonu aşırı derecede zorlamayın demişler note 2'lerde bu sorun çok varmış"

Aşırı ısınmadan dolayı her şey olabilir sizin sorununuz bu büyük ihtimal...

Umarım bir ürün alırken daha dikkatli olursunuz...

bayanların tipik hataları alırken tipine rengine bakıp bişey almak :(((

neyse çekilecek mi yapacak birşey yok
    bana sirkeci yolları görünyor:)

en pecmude halimde sirkeyice gidip tamir pazarlığı yapacağım:)

gelenin bayan olduğunu görüp birde düzgün kılık kıyafetli görüyorsa aman allahım....
    geçir geçirebildiği kadar

öğrencilikten kalma ezik psikolojisiyle:) abi amca dayı şeklinde
    ben öğrenciyim ayağıyla olabildiğince ucuza telefonu yaptırmaya gidiyorum :)))
    akşama ne kadar yaptırdığımı yazarım artık :))

yardımlar için tekrar teşekkürler :)

• retrowoman kullanıcısına yanıt
    Sadece bayanlara has bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü aynı şeyleri bende yapıyorum doğrusu da bu sonradan pişman olmamak için her detaya inmek gerekiyor bazen...

Ekran büyüklüğü en cezbedici şey ve tabi ki s pen note serisi hariç Samsung dan akıllı telefon almak pek akıllıca gelmiyor özellik de s5 i gördükten sonra daha da emin oldum bundan...

• Büyük ihtimalle anakart değişecek. Arkadaşımın S3 Minisi ne de aynısı oldu telefon hiçbir şekilde açılmıyordu 120 TL'ye anakart değişti.
  • ana kartımda iki parçayı değiştirdiler power gsm e değiştirttim sirkecide 200 tl ye çok ilgilendiler hatta bir gün kullanmam için telefon bile verdiler...
    ondan sonrada uğur bey var kendisi çok yardımcı oldu ekranımı değiştirdi 210tlye kendisi çok ilgil biri motorsikletiyle evimin oraya kadar geldi bir cafede hem çay içtik hemde ekranımı değiştirdi normalde ekranımı çok daha pahalıya değiştirecekti servis ucuza halletim
    ekranımdada hiç bir probelm yok şuanda gayet eskisi gibi...

bu işide böyle hallettim :))
    tabi 400tl bu işssizlikte fena oldu ama yapacak bişey yok
  • quote:

Tipik Samsung sorunları insan bu kadar para verirken bir kez daha düşünmesi gerekiyor...

Aynen.
  • emmc chipset sorunu araştır istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tipik Samsung sorunları insan bu kadar para verirken bir kez daha düşünmesi gerekiyor...

benim htc de geçen gün kapandı ve açılmıyor. samsunga laf atmak için uğraşıyorsunuz ama...

• inexo kullanıcısına yanıt
    Gerçekleri söyleyince laf atıyoruz oluyoruz ben anlamıyorum gerçekten sizi...

Kimse size zorla Htc marka ürün alın demedi? Bu kadar para verilirken daha dikkatli olunması gerektiğini söyledim sadece...

• siz olayı samsunga mal etmişsiniz ben de hepsinde olabiliyor dedim.

• inexo kullanıcısına yanıt
    Konu dışına çıkmak istemedim, tabi ki her cihaz da olabilir ama sıklıkla olması var birde diğerleri...

Ürünü alana kadardır hoşgörü falan sonrasında adama neler yapıyorlar neler...

Arıza olmasın diye dua ediyoruz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.