Şimdi Ara

Meyvalı Sodalar Kilo Yapar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
29.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son zamanlarda çok kola içince hem midem bozuldu hemde kilo aldım. sodaya başladım. gazsız içecek içemiyorum maalesef günde en az 2 tane elmalı soda içiyorum. kilo yaparmı sizce?

• Yapar.İçinde şeker var.
  • sanırım koladan daha azdır şeker miktarı. günde 3-4 kutu kola içeceğime meyveli soda daha sağlıklıdır. sonuçta mineralli suyla yapılıyor.
  • Meyvalı soda kolanın yanında süt gibi kalır.Koladan kesinlikle daha az zararlıdır.Ama önerim sade soda içmen.
  • sade sodada boğazımdan geçmiyor, tadı kötü geliyor

kolayı yavaş yavaş bırakacaz inşallah, sadece haftada 1 veya 2 defa..
  • doğal soda iç. uludağ olsun, meyvalılar şişmanlatır
  • Çay şekeri gibi kilo yapan başka birşey yok.
    Ben 4 aydır şekersiz çay içiyorum. Ama çayın yanında şekerli bisküvi, pasta vs yiyorum. Üstelik günde 1 adet Akmina meyveli soda içiyorum.
    10KG verdim.
  • YEMEK İLE İÇERSEN HAYVAN GİBİ KİLO YAPAR !

3 dürüm ile tıka basa soyan benim arkadaşn gazoz niyetine bu meretleri içince

5 dürüm yedi yetmedi ydanına bizim pidelerden otlandı ama 4 kişiden otlandı bir tam pide yapar

üstünde 3 lahmacun yedi birde kadayıf ile sütlaç yedi

Yemekle beraber soda tüketmeyin bu arada bu HAYVAN kişiye güven olmaz belkide açtır sodanın suçu yoktur ama

Güzelim pidemden 2 dilim aldı adi

• quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

YEMEK İLE İÇERSEN HAYVAN GİBİ KİLO YAPAR !

5 dürüm yedi yetmedi ydanına bizim pidelerden otlandı ama 4 kişiden otlandı bir tam pide yapar

Yemekle beraber soda tüketmeyin bu arada bu HAYVAN kişiye güven olmaz belkide açtır sodanın suçu yoktur ama

yok artık daha neler

• bence kilo yapmaz ama kola gibi insanı bağımlı yapar.Yaklaşık 3 aydır kola içmiyorum.Meyvalı sodaya başladım.Gece uyumadan önce aldığımda acayip yağ yakıyor.Tadı da sade sodaya nazaran meyva aromalı olduğu için daha hoş.Bende alışkanlık yaptı.Tavsiye ederim.
  • kolaya bağımlı olmaktan iyidir
  • yuh yani fakir bir ailenin bir aylık yemeğini yemiş
    quote:

Orjinalden alıntı: iPodMania

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

YEMEK İLE İÇERSEN HAYVAN GİBİ KİLO YAPAR !

yok artık daha neler

• quote:

Orjinalden alıntı: iPodMania

kolaya bağımlı olmaktan iyidir

Ben ikisinede bağımlıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossguur -- 29 Ağustos 2006; 16:39:53 >
  • quote:

bence kilo yapmaz ama kola gibi insanı bağımlı yapar
    aynen bendede bağışıklık yaptı günde 2 tane içiyorum ama kilom hiç değişmedi
  • koladan daha iyidir
  • sade soda iç ama içine limon sık limonlu sodanın aynısı oluyo ben öyle yapıyorum
  • fazla soda damar sertlıgı yapıyormuş ole duydum sen yıne fazlaya kaçma
  • ya kücükken bizede cok zararlı icecek mideyi deliyor diyorlardıı dogrumu acaba..
  • walla ben meyvalı sodaları gazoz niyetine içiyorum..çok daha güzel bence..inş kilo yapmıyodur
  • Acikcasi cok fazla soda icmeni tavsiye etmem.
    Bildigim kadariyla mide ve hazim icin etkili oldugundan surekli icildiginde mide tembelligi olabiliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.