Şimdi Ara

LG Optimus G yaz aylarında Android 4.4 güncellemesi alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG Optimus G yaz aylarında Android 4.4 güncellemesi alacak

LG'nin 2012 sonlarında lanse ettiği ve G2 modeline kadar da amiral gemisi olarak kalan Optimus G, yaz dönemi itibariyle Android 4.4.2 güncellemesine kavuşuyor.

Güncelleme haber Fransız SFR operatöründen geldi ve operatör LG tarafından da bilginin onaylandığını belirtiyor. LG yıl başından bu yana Optimus G için KitKat denemelerini sürdürüyordu. Ancak son rötuşların yapılmasının yaz aylarını bulacağı anlaşılıyor.

Tanıtıldığı dönemde Snapdragon 4 Pro yongaseti ile dünyanın en güçlü akıllı telefonu sloganını kullanan cihaz, Android 4.1 işletim sistemi taşımaktaydı. Cihaz Nexus 4 modeline de ilham kaynağı olmuştu.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-Optimus-G-to-be-updated-to-Android-4.4.2-KitKat-this-summer_id54401

• 4 bir yandan guncelleme veriyor adamlar.işin iyi tarafı yaptiklari guncellemelerin stabilite guncellemesine ihtiyaç duymaması. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

4 bir yandan guncelleme veriyor adamlar.işin iyi tarafı yaptiklari guncellemelerin stabilite guncellemesine ihtiyaç duymaması. :)

Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

4 bir yandan guncelleme veriyor adamlar.işin iyi tarafı yaptiklari guncellemelerin stabilite guncellemesine ihtiyaç duymaması. :)

Tamam.

Dokundu sanirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha G2'ye getiremediler. Mart sonu diyorlardı. Mart bitiyor, ses yok.

• quote:

quote:

quote:

Tamam.

Dokundu sanirim?

Ciddiye almayin bu tipleri her lg konusuna gelip abuk sabuk sacmalayip gidiyorlar tukEnmiyorki tipini sevdiklerim...

• Insallah gelir her ne kadar da kullanmak nasip olmasada ciktigi donemler cok sik tekno marketlere gidip kurcaladigimve begendigim bir telefondu ve bence hala cok guclu bir telefon hayirlisi ne diyelim

• Lg fanı olcam böyle giderse :)

• Bence lg gec kaliyor...yazilimi 1 yil geriden takip ediyor...
  • quote:

quote:

quote:

Tamam.

Dokundu sanirim?

arkadaşa dokunmadı girdi bence.

• Güzel haber. Yalnız çok geç kaldılar. Umarım kararlı bir güncelleme olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç oldu ama en sonunda gelecek olması bile sevindirici bir haber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralık 2013 te jb 4.3 almış olması gereken bir cihaz..... büyük haksızlık ama yine de olumlu bir haber... boşa geçen zamanın hediye gibi LG den cevap olmuş son kullanıcıya...

• LG? Optimus G'ye? Güncelleme? Gözlerim yaşardı..

• Tam sürpriz oldu.

• One almadan 6 ay önce bunu almayı düşünmüştüm ama bundan önce optimus 3d'nin güncelleme konusunda rezalet olduğunu düşününce almamıştım çok iyi olmuş bu

• tasarım efsanesi bir cihaz bu da.
  • Lg optimus l7 iiye gelir inş
    Hayirlisi be gülüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

LG? Optimus G'ye? Güncelleme? Gözlerim yaşardı..

Ayni tepkiyi ben vericektim. Akilli telefon alirken butun hersey lg ye isarer ediyordu cok iyi bi telefon aldigimi dusunurken bi baktimki android guncellemesinde en geride olan telefonmuş. Heleki optimus g nin halen 4.1 de kalmasi ise bu modeli nerden buldum dedirtti. Sonuc olarak gercekten sevindirici bi haber. Hemde 4.4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.