Şimdi Ara

NOT DEFTERİ (2014) - FOX TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce gördüm Tv de, Ölü Ozanlar Derneği' filminde Robin Williams'ın canlandırdığı efsanevi öğretmen karakterinden esinlenerek uyarlandığı söyleniyor ama bana çakma Arka Sıradakiler gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• klişe zengin- fakir çekişmesinin olduğu bir dizi
    Ama edebiyat hocası on numara olmuş

• Bu tarz varoşları anlatan okul dizileri genelde boston public'den yola çıkarak yapılır ama reklamlarda gördüğüm için bir şey diyemeyeceğim. Tabi arka sıradakiler esintisi illaki olacaktır, tutan işlerin senaryolarını araklamak bize özgüdür
  • Bana da Arka Sıradakiler'i hatırlattı bakalım tutma ihtimali var gibi görünüyor.
  • Filmin esinlenildiği Ölü Ozanlar Derneği de şuan TRT 1 de oynuyor

• müzikler bile arka sıradakiler gibi geldi. umarım aynısı olmaz. matrakçı iyi seçim rol icin gerisini bilemeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

müzikler bile arka sıradakiler gibi geldi. umarım aynısı olmaz. matrakçı iyi seçim rol icin gerisini bilemeyeceğim.

Hocam ne izlerdim arka siradaeri deme oyle

• Az birşey baktım, Edebiyat hocası iyidi. Arada denk gelirse izlerim.
  • Bende biraz baktım, ilk izlenimim Arka Sıradakilere benziyor olmasıydı. Tam bir Kemal öğretmen rolünde Oktayla Saffet kapışması gördüm sanki
  • arka sıradakiler çakması bir dizi tutmaz bence.Karakter sıcak gelmedi bana yapmacık.
  • foxta diziler tutmuyor.
  • arka sıradakiler çakması bir dizi vardı zaten öğretmen kemal diye,bu da diğer arka sıradakiler çakması ama oyuncular iyi seçilmemiş,bi kere egemen ve ufuk asla başrol oynayacak tipler değil ne karizma var ne de yakışıklılık onun dışında beğendim diziyi çünkü bu tür diziler hoşuma gidiyor düşünsenize arka sıradakiler de kerem ve oktay vardı öğretmen kemal de batu vardı hepsi karizmatik ve yakışıklı tipler ama egemen ve ufuk da liderlik tipi de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

arka sıradakiler çakması bir dizi vardı zaten öğretmen kemal diye,bu da diğer arka sıradakiler çakması ama oyuncular iyi seçilmemiş,bi kere egemen ve ufuk asla başrol oynayacak tipler değil ne karizma var ne de yakışıklılık onun dışında beğendim diziyi çünkü bu tür diziler hoşuma gidiyor düşünsenize arka sıradakiler de kerem ve oktay vardı öğretmen kemal de batu vardı hepsi karizmatik ve yakışıklı tipler ama egemen ve ufuk da liderlik tipi de yok

Turkiye iste daha ne olsun

• lise defteri tekrar başlıyor sandım değilmiş,bu başka deftermiş.
    lise defteri güzeldi,hayat bilgisi güzeldi, sonrakiler onların yanına bile yaklaşamadı.
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    koçum benim vardı bi de

• çok komik bir dizi on dakika izleyerek gerçeklikten ne kadar uzak olduğunu ve klasik saçma bir türk dizisi oldugunu anladım
  • Arka Sıradakiler'e çok benziyor, karakterlerden tut, hocaya kadar tıpatıp aynı. Yinede çarşamba günleri izlenecek pek bir şey olmadığından izliyorum mecbur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Biraz önce gördüm Tv de, Ölü Ozanlar Derneği' filminde Robin Williams'ın canlandırdığı efsanevi öğretmen karakterinden esinlenerek uyarlandığı söyleniyor ama bana çakma Arka Sıradakiler gibi geldi.

Aynen banada öyle geldibir grup saffetler bir grup oktaylaredebiyatçi kemal hoca iste bu dizideki hocada

• Senaryo çok klişe ama bence izleniyor

• Ben böyle kavgalı gençlik, sınıf dizlerinden bıktım; arka sıradakiler bayağı bir bıktırmıştı. Pis yediliye benziyor ama Pis yedili bayağı komikti ya.

Güleceğimiz, eğleneceğimiz, yeri geldi mi ağlayacağımız bir gençlik, sınıf, okul dizilerini çıkarsalar daha iyi olur.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.