Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 3, Android 4.4'e kavuştu: İşte yenilikler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insanlar samsungu o arayüzü ve işlevleri için alıyor zaten, hız ve sadelik isteyen nexus alır lg alır hem de daha uygun fiyata, ama onlarda olmayan birçok işlev de touchwiz de var. Ben şahsen bazı şeyleri hiç yapamamaktansa kasarak yapmasını tercih ederim. Bu tamamen bir tercih meselesi, samsungun ürünlerinde sadelik ve hızdan ziyade bol işlevsellik ve her türlü özellik ön plandadır, bunlara ihtiyaç duymayanlar samsung değil başka marka tercih etmeliler

Güncellemenin tek sorunu çinden aldığım hiçbir şey artık çalışmıyor, 8 tane s view kılıfım çalışmıyor, hdmi kablo, usb otg kablo allshare cast dongle hiçbiri çalışmıyor, çinden aldığım yedek bataryayı telefon tanımaz oldu, güncellemeden önce orjinalleri kadar iyi çalışıyorlardı halbuki, o yüzden elle tekrar odin üstnden eski versiyonu yükledim
    orjinallerini alsam zaten bir note 3 parası daha bayılmam gerekecek, bu şekliyle hiçbir anlamı yok benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nepasvior -- 28 Mart 2014; 11:53:12 >

• launcher ayarlarından touchwiz uninstall seçeneği koymayı unutmuşlar. :)

• S4 en yukledm mükemmel oldu valla bayağı hızlandı batarya biraz daha iyi gibi

• cihazımı dubaiden pasaport kayıtlı olarak aldım. Android 4.4 güncellemesi hala cizhazıma gelmedi ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz.

• Olgun Penguen kullanıcısına yanıt
    bende yurt dışından aldım cihazı benim cihazıma daha gelmedi. güncelleme sizin cihazınıza
  • selamlar.. birşey sormak istiyorum yeni güncelleme az önce telefonuma geldi note3.. sormak istediğim şey eğer güncellemeyi yaparsam veri kaybolurmu.. mesela fotoğraflar, müzikler, office dosyaları ve oyun verileri gibi.. cevabınızı bekliyorum teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: fahrisarp

selamlar.. birşey sormak istiyorum yeni güncelleme az önce telefonuma geldi note3.. sormak istediğim şey eğer güncellemeyi yaparsam veri kaybolurmu.. mesela fotoğraflar, müzikler, office dosyaları ve oyun verileri gibi.. cevabınızı bekliyorum teşekkürler..

Gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsiniz hocam , herhangi bir veri kaybı olmaz
  • Selamlar.. ben birşey sormak istiyorum güncelleme daha yeni geldi telefonuma .. yapmak istiyorum fakat telefonum daki tüm veriler kaybolurmu onu sormak istiyorum mesela fotoğraflar, müzikler, office dosyaları , oyun verileri kaybolurmu onu sormak istiyorum... cevabınızı bekliyorum teşekkürler...

• Yükledim ancak ekkran kilidi zaman zaman takılı kalıyor. Hiç tepki vermiyor. Biran önce bu sorun çözülmeli.Birde bu games uygulaması geldi. Hangi uygulamayı açsan arka planda çalışır görünüyor açmadığım halde.

• Bende son güncellemede kilit ekranına fotograf cekimi cıkmadı.Birde Aşırı ısınma başladı.Cihazda daha önce olmayan fakat güncellemeden sonra başlayan bir sorun.Sabah 8 de sarjdan aldığım cihaz sürekli ısınıyor ve oğlene kadar sarjı bitiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Selamlar.. ben birşey sormak istiyorum güncelleme daha yeni geldi telefonuma .. yapmak istiyorum fakat telefonum daki tüm veriler kaybolurmu onu sormak istiyorum mesela fotoğraflar, müzikler, office dosyaları , oyun verileri kaybolurmu onu sormak istiyorum... cevabınızı bekliyorum teşekkürler...

Güncelle veri kaybı olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scot kullanıcısına yanıt
    facebook açmayınça akıllı cihaz almanın mantığı nedir? şarj edip köşeye bırakınça g pro da 1hafta gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar note 3 üyeni aldım ve kitkat 4.4. 2 güncelleştirmeyi indirdikten sonra kur dedim ve telefon kapandı sonra güncelleştirmeyi yükledi sonra telefon açıldı sonra yukarıdan aşağıya inen sayfada bir yükleme olduğunu fark ettim "samsung A " yazıyordu ve yükleme % 12'de kaldı yarım saat kadar bekledim ve yükleme olmadı iptal etmeye çalıştım fakat gerçekleşmedi ve tefonu kapatıp bir daha açtım sonra her hangi bi yükleme olmadı ve telefon kasmaya başladı lütfen yardıma olun sinirlerim bozuldu acaba önemli bir yüklememiydi öğrenmek istiyorum Allah rızası için yardımcı olun kafayı yemek üzereyim :( :( :(

• Kararsızim s3 deki gibi 4.3 guncellemsini yaptiydim kasmisti telefonu bunda da olurmu diye şüpheli yim acikcasi

• Hayırlı ugurlu olsun . S3 de bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans iyi gibi duruyor ancak Samsung artık tasarımında bir devrim yapmalıdır.
  • Yurtdışı N9005 lerde 4.4 kitkat güncellemesi alan var mı?
  • Yaaa :( note 10.1 2014 e niye gelmiyo samsuuuung duy sesimi note 10.1 2014 editiona da güncelleme gelsin

• Bu salak telefonun (sm-not3-9000Q)pil göstergesi canlı yeşilden ölü beyaza döndü.
    menüden menüye geçiş yavaşladı güncellemeden sonra.
    Güncelleme olduktan sonra kapak saati sürekli en son baktığım haliyle kalıyor.Üstteki saat güncel gidiyor.Hoşuma gitmedi bu güncelleme.

• Merhabalar ;
    Kalem penceresini açtığımızda uygulama seç bölümünden bir kalem işareti var(düzenle bölümü) ''uygulamaları eklemek için kalem penceresine sürükleyip bırakın ,kaldırmak için ise sürükleyerek kalem penceresinden çıkarın'' yazıyor ama uygulama sürüklenmiyor eklenmiyor. Nedendir?

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.