Şimdi Ara

Yıkılan pakete zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500 dk her yöne + 5000 SMS + 1 GB internet içeren Yıkılan paketi 19 liradan 23 liraya çıkartmışlar. Biraz önce SMS geldi, 27 marttan itibaren fiyat artacakmış. Geçen yıl Mayıs başında numara taşımayla bu paketi kullanmaya başlamıştım. O zaman 1 yıl sabit fiyat garantisi vardı. Daha 1 yıl dolmadan zam yaptılar.

• keşke süper fırsat paketine geçseydiniz ilk çıktığında 23 tl ye 2 GB İNTERNET , 500 DK (HERYÖNE) ve 5000 SMS (Heryöne) Vardı şimdi o 25 TL oldu diye biliyorum
  • Paket otomatik olarak yenileniyor diye düşünerek bol keseden harcıyordum ama bitmiş ve liralarımı sağlam yemiş internet.
  • 1 yıl fiyat garantisi yazmıyor avea ücrette revizyon hakkını gizil tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    adamı böyle sırt üstü yıkarlar işte siz hala aveayı övün millete
  • 23 liraya çıkan her yöne 500 dk + 5000 SMS + 1 GB internet paketini iptal edip, tarife değiştirsem birkaç ay sonra bu pakete geri dönüş yapmam mümkün olur mu? Yoksa bir kere iptal edip bu paketten çıkarsam hakkım yanmış mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

23 liraya çıkan her yöne 500 dk + 5000 SMS + 1 GB internet paketini iptal edip, tarife değiştirsem birkaç ay sonra bu pakete geri dönüş yapmam mümkün olur mu? Yoksa bir kere iptal edip bu paketten çıkarsam hakkım yanmış mı oluyor?

Iptal edip tekrar alabilirsin ama yıkılan paketi kapsamayan tarifelere geçersen (örn:standart tarife) komple iptal olur alamazsın
    numara taşıyıp geri gelirsen yine alamazsın (abone alımına kapalı)
    yani kısaca 19lirayı artık unut

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    19 lira bitti de katlayan tarifeye geçip geri dönersem 23 liraya aynı paketi alabilir miyim onu merak ediyorum? katlayan tarife yıkılan paketi kapsıyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

19 lira bitti de katlayan tarifeye geçip geri dönersem 23 liraya aynı paketi alabilir miyim onu merak ediyorum? katlayan tarife yıkılan paketi kapsıyor muydu?

Kapsamıyor alamazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.