Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [SOA] SONS OF ANARCHY TURKEY - (PS4) (Üye Alımı Devam Etmektedir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
3
Favori
6.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba arkadaşlar;
    Öncelikle klan sayfamıza hoşgeldiniz.
    Sonrasında da inşallah klanımıza hoşgelirsiniz.
    Öncelikle klanımızın olmazsa olmaz bazı kuralları vardır.
    Onlardan bahsedelim: Klanımız herkese gel klanı değildir. İlk etapta belirlediğimiz bazı kırıterler vardır.
    Klanımızda kesinlikle spor, siyaset ve bunun gibi hiçbir şey konuşulmamaktadır
    Ve klanımıza gelen herkes bu görüşü kabul etmiş saymaktayız.
    Öncelikle seviyeli;arkadaşlarına ve rakibe saygılı oyuncu olmak;
    Battlefield ruhuna uygun yardımlaşmalı takım kimliğinde oyuncu olmak;
    K/d oranı 1,50 üzeri olmak;
    Klan tag ını amblemini taşımak;
    Squad liderinin komutlarına koşulsuz uymak
    Ve tabii ki headset Şeklinde ön şartlar mevcuttur.
    Genel yaşlarımız 30 un üzerinde olmasına rağmen akıl yaşta değil baştadır diye düşünüp herhangi bir yaş sınırlamamız yoktur.
    Oyunda olduğumuz saatler hemen hemen hergün 21.00 ila 2.00 arasıdır. Genelde Domination oynamaktayız.
    Bu şartlara koşulsuz uymayı kabul eden arkadaşlar bu sayfadan mesaj gönderebilirler.
    Herkese iyi oyunlar.

PSN
    kurusasan
    hasatbey
    mexmet83

johncnstntn
    ferhatvurcan
    Ursa--Major--
    legion-italica
    KAyuRTGAn27
    jakal742
    bahadir01

YOUTUBE KANALIMIZ...
    https://www.youtube.com/channel/UCz8fdaDkD_EZSvHeGVLmgfw/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achromatic -- 20 Temmuz 2017; 17:38:7 >

• hayde klan maçı
  • Klanımız hayırlı olsun.İyi oyunlara sıkı karşılaşmalara ve herşeyden önemlisi sıkı dostluklara vesile olsun arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok merak ediyorum şu resmi dizayn ederken nerden esinlendiniz ? Daha önce yapılmışı var da aşağıda linki

EMEĞE SAYGI :

http://forum.donanimhaber.com/m_88087444/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 26 Mart 2014; 19:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drive_Club

Çok merak ediyorum şu resmi dizayn ederken nerden esinlendiniz ? Daha önce yapılmışı var da aşağıda linki

EMEĞE SAYGI :

:) doğru tabii ki sizden gördük. Ama bu bir klan tagı veya klan logosu olmadığından;sadece bir resimleme tarzı olduğundan çokta bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Çok merak ediyorum şu resmi dizayn ederken nerden esinlendiniz ? Daha önce yapılmışı var da aşağıda linki

EMEĞE SAYGI :

:) doğru tabii ki sizden gördük. Ama bu bir klan tagı veya klan logosu olmadığından;sadece bir resimleme tarzı olduğundan çokta bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

Tekrar hayırlı olsun PS3 klanınız İyi oyunlar

• Good job

• quote:

quote:

quote:

EMEĞE SAYGI :

Çok teşekkür ederiz.Aslında baştan sorup yapmamız gerekirdi belkide.Kusurumuz olduysa affola.Yine de bır sıkuntı varsa silebiliriz

• quote:

quote:

quote:

quote:

EMEĞE SAYGI :

Çok teşekkür ederiz.Aslında baştan sorup yapmamız gerekirdi belkide.Kusurumuz olduysa affola.Yine de bır sıkuntı varsa silebiliriz

Olur mu öyle şey kalsın tabiki . karşılıklı bilgi alışverişinde olalım . Ps4 de biz, ps3 de siz: birlikten kuvvet doğar . Sizleri de dost platoon olarak kabul ediyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

EMEĞE SAYGI :

Olur mu öyle şey kalsın tabiki . karşılıklı bilgi alışverişinde olalım . Ps4 de biz, ps3 de siz: birlikten kuvvet doğar . Sizleri de dost platoon olarak kabul ediyoruz

Anlayışın için teşekkür ederiz..Dostluğumuz baki olsun.

• Arkadaşlar platoon kd miz 1,80 lere geldi.Zaman içersinde 2,50 seviyelerine geleceğinden eminim.Şuan itibariyle karşı takımlara denk gelmemiz sebebiyle fazlaca yükselmiyor tabii
    Yer oldukça aynı takımda olmaya özen gösterelim

• dün güzel bir gündü antremanlara devam :). özellikle araçlarla. hepimiz piyadede gayet iyiyiz zaten , bide şu japonlar olmasa gerçi ben onlarla yine karşılaşmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: babe01

dün güzel bir gündü antremanlara devam :). özellikle araçlarla. hepimiz piyadede gayet iyiyiz zaten , bide şu japonlar olmasa gerçi ben onlarla yine karşılaşmak isterim

Katılıyorum sana bahadırım güzel bir tecrübe oldu benim içinde, ara ara her modu deneyelim ama bir tur döndükten sonra başka moda geçelim
  • SELAM GENCLER BEN CESUR YUREK BIZIM GRUPTA TANKCIYIM BEN BIRI VARKI BELESÇİ O KENDINI BILIYOR :)) VARSA BIZE RAKIP EN IDDAALI RAKIPLERİ BEKLIYORUZ KENDINIZE GUVENINIZ TAMSA BUYRUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limitless27

Good job

Eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

SELAM GENCLER BEN CESUR YUREK BIZIM GRUPTA TANKCIYIM BEN BIRI VARKI BELESÇİ O KENDINI BILIYOR :)) VARSA BIZE RAKIP EN IDDAALI RAKIPLERİ BEKLIYORUZ KENDINIZE GUVENINIZ TAMSA BUYRUN

Kulaklarım çınladı

• Savaş kimin haklı olduğuna değil, kimin güçsüz olduğuna karar verir SAYGILAR CESURYUREK-TR BIZE RAKIP ARIYORUZ YOKMU GELEN
  • quote:

Savaş kimin haklı olduğuna değil, kimin güçsüz olduğuna karar verir SAYGILAR CESURYUREK-TR BIZE RAKIP ARIYORUZ YOKMU GELEN

Güzel sağlam klan lar gelsede şu platoon olayını bir deneseydik arkadaş :)
  • GUNAYDIN ARKADAŞLAR DUN GENE TAM TAKIM RUHU VARDI BE HELAL BIZE
  • quote:

GUNAYDIN ARKADAŞLAR DUN GENE TAM TAKIM RUHU VARDI BE HELAL BIZE

Günaydın kesinlikle harikaydık
    Ben kd zaman içersinde 2,50 olur dedim ama o zaman çok yakın gözüküyor. Bir günde platoon kd miz 1,80 den 1,98 e geldi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.