Şimdi Ara

Türkiye'de E-Sporcu Olmak (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Valve geçtiğimiz günlerde Dota 2'deki e-sporcuların hayatını anlatan ve düzenlediği büyük bir turnuvayı konu alan belgeseli yayınlamıştı. Kısa süre içerisinde 5.5 milyonluk izlenmeyi geçen Free to Play'e benzer mini bir video, Riot Games'in Türkiye ekibinden geldi. League of Legends ile ülkemizde önemli işler yapan ekibin yeni videosunda Türk oyuncuların aileleriyle ilgili yaşadıkları, başlangıç süreçleri anlatılıyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Free To Play Turkish Edition :). şaka bi yana sektör gelişiyor,gerçekten çok sevindirici :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valve ın free to play belgeselinden sonra riot games de harete geçmiş anlaşılan

• hadi diyelim ülkede 100.000 kişi oyuna ciddi zaman harcıyor oynuyor içinden 10 kişi için bir getirisi oluyor 99.990 kişi de boş beleş işsiz insan
  • bu lolcuların kendilerine oyuncu demesi kadar komik bir şey yok. en cacık olmaz oyunu milletin başına çıkardınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: erken gelen adam

hadi diyelim ülkede 100.000 kişi oyuna ciddi zaman harcıyor oynuyor içinden 10 kişi için bir getirisi oluyor 99.990 kişi de boş beleş işsiz insan

+1

• yani şimdi bir world of warcraft, neverwinter vs. gibi kalıcı karakterlerin olduğu ve ya yeni gelenlerden örnek olarak planetside (sevmesem de) gibi dev harita üzerinden üsleri ele geçire geçire geliştiğimiz gibi, kalıcı karakterli bir oyun olsa anlayacağım. bir de lol a bak, birbirinden farklı karakterleri kontrol ettiğin, her savaşın sıfırdan başladığı ve belirli bir getirisi olmadığı bir oyun. çok lüzumsuz, ayrıca video da reklam amaçlı kısaca.
  • vay be gençlik nerelere yönlendriliyor ailelere bak normal bişeymiş gibi karşılıyor ee onlar ne yapsın sırf para için, o düzenleyen şireketlerde sırf kar için genç bedenleri heba edecek gelecek nesil bireyci toplumdan uzak hatta muhabbetleri bile sadece oyun terimlerinden dışarı cıkamıcak duruma gelecek

• şu oyunlar sadece oyun olarak kalsın gerek lol gerek cs sc2 dota spor olmasına karşıyım ciddi derecede

• bune lan akjsdlkasjas free to play türkish editation böyle çakmalık olamaz

• Sonuçta emek verilmiş ve birşeyler kazanilmis. Kutluyorum ! Ama hayattan da kollamak gerekiyor. Özelliklede aileden.

• Video tam bir komedi olmuş bu kadarda kopya çalıntı bir şey yapılamaz
  • Neden videodaki yorum ve beğeniler devre dışı? Çünkü alacağınız vahim sonucu kendinizde tahmin edebiliyorsunuz..Bende oyun oynarım ama bu video son zamanlarda izlediğim en aptalca şey! Salak bir nesile merhaba diyin..Geçmiş olsun!

• bir şeyinde taklitini yapmayın be arkadaş önce siz yapsanız olmuyomu?
  • eSpor lisansı almıştım lol için fakat oyunda kriz geçirdiğim için sattım karakteri kurtuldum aman aman yaklaşmayın şu oyuna .D

• daha güzel daha iyi oyunlar varken bu oyuna saatlerini harcayanları anlamıyorum sırf dota 2 gibi moba oyunları oynıyanlarmı oyuncu oluyor of off
  • öncelikle şu oyunlara spor kelimesini yakıştıranlara yazıklar olsun diyeyim. ikinciside bilgidiğin valve belgeselinin ucuz bir çakması olmuş :))

• Şu bebe oyununu deli gibi oynayıpta oyuncuyum zannediyorlarsa ben buna LOL derim.

• Şu bebe oyununu deli gibi oynayıpta oyuncuyum zannediyorlarsa ben buna LOL derim.

Çok doğru söylemişin ama bende 14 yaşındayım ve arkadaşlar yüzünden bir ara başladım sonra bıraktım sonra yeniden başladım ve bazen oynuyorum ama genelde hep FPS , TPS oyunlar oynarım ve favori çeşiti FPS örnek BATTLEFIELD 3,4 daha yüzlerce var ama ben en sevdiğim FPS oyununu söyledim.En iyisi MOBA oyunlarını oynamamak çünkü gerçekten insanı hayattan uzaklaştırıyor tabi bu bende olmadı ama bazılarında oluyor.Arkadaşlar her gün LOL diyor.LOL diye diye LOL olduk :D Origin ID : GhostWarrior4986 oynamak isteyen olursa BF de.Steam de var
  • Keşke yeni yeni oluşan E-spor kulüpleri gibi oyun yapım şirketleri de olsa da tüketimden öteye geçebilse bağzı şeyler!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.