Şimdi Ara

Başbakanlığa mail atıyoruz !!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
2.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

Attım maili cevap bekliyorum bimere de yazdımHerkes kendi çöplüğünü temizlesin ve Önce alınteriyle maç kazanmasını öğrensin herkes...

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/besiktasa_kara_rapor-1088135

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1524409-spkdan-fenerbahceye-ceza

Vergi kaçırarak da alın teri olmuyor, farkımız yok. Herkes işine geldiği gibi hareket ediyor, taraf gözetmeksizin haksızlık ve usulsüzlüğü eleştirmeli insanoğlu.

Doğru söylüyorsun...Kim vergi kaçırmışsa usulsüzlük yapmışsa cezasını çeksin.Başta Galatasaray olmak üzere...Bu sözüm şike içinde gerçerli...Kimse kimseye iftirada atmamalı...

Ama siz vergi kaçırdınız beleş stad yaptınız biz tertemiziz derse birileri saçmalar sadece...

Bu yüzdendir ki kimse temiziz demesin. Zaten bu ülkede temiz olan ne kaldı ki hocam? Koca çınarlar pislik bulaştırdı paraya tapanlar tayfası. Tonla paranın döndüğü endüstriyel futbolda hele ki bu ülkede futbolun temiz olmaması gayet normal karşılanmalı. Futbolun temiz olması için başka yerlerin de temiz olması ve kanunların işlemesi gerekir. Dediğimi anlamışsındır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Anladım Hocam ama cezanı çekersen temiziz diyebilirsin...Yanlışlıkla Adam öldürmediysen tabi....Galatasaray bir usulsüzlük yapmışsa bunun faiziyle cezası vardır parasını öder.Cezasını çeker.Ve temize çıkar...Bir dahada böyle olaylarda dikkatli olur...Ama bu ülkede kanunlar uygulanmadığı kanunlar değiştirildiği için bazı suçlular ortalarda rahatça dolaşıyor...Ve kirletmeye devam ediyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

Kusura bakma da kimin cahilce yazilar yazdigini biraz daha okursan anlayacaksin. Ben demisim ki , baskani 20 milyon Gs li akp ye oy verdi dedi . Bunu sen de kabul ediyorsun yok ozur dilemis yok geri vtes yapmis beni ilgilendirmez. Yalakaligin doruk noktasina ulasmis baskaniniz var. Gelelim geziye. Eger Gezi olaylarinda disariya cikan biri olsaydin olaylarin 1. haftasindan itibaren sokakta thicbir gs taraftar toplulugunun olmadigini gorurdun. Bunu Fenerli ve Besiktasli arkadaslar cok iyi bilir , cunku biz vardik disarda. Gezi donemi Gs yonetimi ve taraftar gruplarinin aciklamalari gayet acik ve net. Tum stadlarda 34. dakikada prostestolar yukselirken , TT Arena da ses cikmamistir. Sirf bu tepkiler nedeniyle , akp nin tetikci itleri 1453 Besiktas stadini 4 mac kapatmis ne hikmetse gs macinda ! , Fener de bu 34. dakika protestolari nedneiyle tff tarafindan cezalandirilmistir. Siz hala biz destekledik diye kendi kendinizi kandirin. Medical park , Liv Hospital , TT ,hatta sahibi cok koyu fenerli olan Ulker gibi firmalarin hukumetin tek bir sozuyle hareket ettigini Turkiyede ekonomiyle azicik ugrasan herkes bilir. Bunlarin sponsorluklari d denk geldi tabi ole dersiniz :) neyse alistik forumdaki GS taraftar profiline , yaptiginiz her turlu sacmalamalar normal karsilaniyor bundan sonra da cevap vermeyecegim , alintilarsan ya da cevap verirsen karsiligini almayacaagini bil.

Son Besiktas resmi hesabi , MAHKEME KARARIYLA , twitter yasaklandigindn beri yazmiyor dogrudur , bence de cok dogru yapiyor. Boylesine buyuk bir kulup resmi olamayn kucuk islerle ugrsmamali , haber verecegi abska yollar da mevcut zaten. Buna siyasi tepkiyi kulup tuzel kisiligi degil , taraftar verir. Bizler de her platformda gerekirse de sokakta mevcut hukumete tepkimizi koyuyoruz. Taraftar gruplarimiz da yalakaliktan sokaklardan kacmiyor ve tribunde hakli tepkisini soylemekten geri kalmiyor ! Tabi anlayamazsiniz , SPK vurgununu yapip savunan kisilerin olarak yasal ve yasadisi sozcuklerinin anlamini bilmesini bekleyemeyiz Hadi optum sizleri biraz calisin , internette aratirma yapin , madem bisey bilmiyorsunuz bari google nimetini kullanin. Sonra bizimle tartisacak seviyeye belki gelirsiniz.

Arkadas kusura bakmada fenerbahçenin 34. dakikadan olan cezası ertelendi ve ona ben dahil birçok kişi karşı çıktı hemen elaleme damga atmayın.. 34. dakikada protesto etmedi diye eleştiriyorsun ki edildi. twitter yasağını eleştriemdiği için mahkeme kararını! delil gösteriyorsun . soruyorum ne ayaksın?... SPK vurgununu! beşiktaş yapmadı sanki gelip burda konuşuyorsun utan be!.. haber 1903 te dışarılar duymasın diye haber yapılmamış olabilir ama gerekli bilgiyi netten bulabilirisin.

Ayrıca yanlış bilmiyorsam 2010 yılında stad haklarıı derneğe aitti, dolayısıyla sportif aş hizmet bedeli almış gibi olmuş biraz. gerekli prosedürü hukukçular daha iyi biliyor ama benim anladığım burada bir sıkıntı yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

Her konuya siyaset bulastirmasaniz olmaz dimi. Neden kimse kimsenin gorusune saygi duymuyo bu forumda

Madem oyle sen tarafsız cevap ver
    Bu mailin gonderilmesi gereken ber basbakanlıkmı?

Basbaksnın yaptıklarını begenmeyenler ve onu sandık dısında devirmek isteyenlerin yine basbakandan medet umması celiski degilmidir?

Gezi olaylarıda bi kadın vardı chp li. Basortusu takıp basbakana istifa et diyordu. Foyası ortaya cıkınca tv ye cikip ozur dilemis ve basbakan bana yardım ersin nadurum demisti. İste burda olanda tam olarak bu.

Sporu siyasete alet eden bjk dir.

KonudAki son mesajim

Kardeş sen neyle neyi karıştırdın ya. Başbakan çıkıp çıplak soyulup kabataş da darp edilmiş! kadın için özür diledi mi... Sapla samanı karıştırma... Çarşı hükümeti protesto ederken kendi reklamını yaptı ama ben dahil birçok Gsli UA veyahut başka taraftar grubuyla meydana inmedik.

• hırsız var
  • Vergi kaçakçılığı ile vergi affını aynı kefeye koyan adamlarla muhabbet etmeye bile değmez.
  • Vergi ödenir şike pisliği temizlenmez
  • Başbakanlığa mı mail atıcanız şikayet ettiğiniz yere bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoMeTuS

quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

Kusura bakma da kimin cahilce yazilar yazdigini biraz daha okursan anlayacaksin. Ben demisim ki , baskani 20 milyon Gs li akp ye oy verdi dedi . Bunu sen de kabul ediyorsun yok ozur dilemis yok geri vtes yapmis beni ilgilendirmez. Yalakaligin doruk noktasina ulasmis baskaniniz var. Gelelim geziye. Eger Gezi olaylarinda disariya cikan biri olsaydin olaylarin 1. haftasindan itibaren sokakta thicbir gs taraftar toplulugunun olmadigini gorurdun. Bunu Fenerli ve Besiktasli arkadaslar cok iyi bilir , cunku biz vardik disarda. Gezi donemi Gs yonetimi ve taraftar gruplarinin aciklamalari gayet acik ve net. Tum stadlarda 34. dakikada prostestolar yukselirken , TT Arena da ses cikmamistir. Sirf bu tepkiler nedeniyle , akp nin tetikci itleri 1453 Besiktas stadini 4 mac kapatmis ne hikmetse gs macinda ! , Fener de bu 34. dakika protestolari nedneiyle tff tarafindan cezalandirilmistir. Siz hala biz destekledik diye kendi kendinizi kandirin. Medical park , Liv Hospital , TT ,hatta sahibi cok koyu fenerli olan Ulker gibi firmalarin hukumetin tek bir sozuyle hareket ettigini Turkiyede ekonomiyle azicik ugrasan herkes bilir. Bunlarin sponsorluklari d denk geldi tabi ole dersiniz :) neyse alistik forumdaki GS taraftar profiline , yaptiginiz her turlu sacmalamalar normal karsilaniyor bundan sonra da cevap vermeyecegim , alintilarsan ya da cevap verirsen karsiligini almayacaagini bil.

Son Besiktas resmi hesabi , MAHKEME KARARIYLA , twitter yasaklandigindn beri yazmiyor dogrudur , bence de cok dogru yapiyor. Boylesine buyuk bir kulup resmi olamayn kucuk islerle ugrsmamali , haber verecegi abska yollar da mevcut zaten. Buna siyasi tepkiyi kulup tuzel kisiligi degil , taraftar verir. Bizler de her platformda gerekirse de sokakta mevcut hukumete tepkimizi koyuyoruz. Taraftar gruplarimiz da yalakaliktan sokaklardan kacmiyor ve tribunde hakli tepkisini soylemekten geri kalmiyor ! Tabi anlayamazsiniz , SPK vurgununu yapip savunan kisilerin olarak yasal ve yasadisi sozcuklerinin anlamini bilmesini bekleyemeyiz Hadi optum sizleri biraz calisin , internette aratirma yapin , madem bisey bilmiyorsunuz bari google nimetini kullanin. Sonra bizimle tartisacak seviyeye belki gelirsiniz.

Arkadas kusura bakmada fenerbahçenin 34. dakikadan olan cezası ertelendi ve ona ben dahil birçok kişi karşı çıktı hemen elaleme damga atmayın.. 34. dakikada protesto etmedi diye eleştiriyorsun ki edildi. twitter yasağını eleştriemdiği için mahkeme kararını! delil gösteriyorsun . soruyorum ne ayaksın?... SPK vurgununu! beşiktaş yapmadı sanki gelip burda konuşuyorsun utan be!.. haber 1903 te dışarılar duymasın diye haber yapılmamış olabilir ama gerekli bilgiyi netten bulabilirisin.

Ayrıca yanlış bilmiyorsam 2010 yılında stad haklarıı derneğe aitti, dolayısıyla sportif aş hizmet bedeli almış gibi olmuş biraz. gerekli prosedürü hukukçular daha iyi biliyor ama benim anladığım burada bir sıkıntı yok..

Kardes kara cahilsin. Soylediklerinin icinde dogru bir iki sey bulmak icin cimbiza ihtiyac var. Bana Besiktas in Galatasarayin yaptigi SPK vurgununu aynisini yaptigini kanitla , sonra konus. ta Besiktas in ne zaman Spk vurgunu yaptigini tarih ve olayi bildirirek bize anlat da biz de ogrenelim. Kanitlayamazssan bence bir daha girme buraya. Stad konusunda hakli oldugunuz icin uzlasma kuruluna basvurdunuz dimi ? Uzlasma kuruluna basvurmak sucu kabul edip , cezayi indirmek icin yapilir. Aldiniz 130 milyona yakin VERGI KACAKCILIK cezasini indirmiye calisin. Kusura bakma da takimini koruayacam diye bastan sona yanlis bilgilerle konusuyorsun , bence once ogren sonra konus. Senin icin daha iyi olur ondan dedim. Bir daha beni alintilamazsan sevinirim , baska arkadaslarin da bilgisizce alintilanmaya haklari var . Ha illa alintilayacam dersen engellisin bil istedim.

• Hırsız var!
  • Cidden merak ediyorum madem böyle yüzde 95 indirim yapıyorlar biz niye 80 90 milyon TL vergi ödüyoruz? Biz de ödemeyelim bize de indirim yapsınlar. Fenerium'dan bir şey alırken söyleyelim de fiş vermesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

quote:

Zamanında vergisi silinen bir tek Galatasaray mı merak ettim. Diğer takımlara böyle bir ''kıyak'' geçilmemiş mi hiç? Ha bana göre vergi ''uydurma'' değil ise ödensin elbette. Milyon euroluk bonservis vereceklerine, devlete vergi borçlarını ödesinler. Ancak eğer bu ''kıyak'' herkese geçiliyor ise, neden sadece Galatasaray'a geçiliyormuş gibi bir ima yaratılmaya çalışılıyor garip.

Ayrıca Ultraslanın saçma mail kampanyasını sonuna kadar eleştirenlerin, gammaz diyenlerin, şimdi çıkıp aynı işi yapmaları da ironik.

Ben kendi klubum adina hicbir zaman vergi peskesi cekildigini hatirlamiyorum. 1990 lardan oncesini bilmiyorum da o zamanlardan beri her zaman klup ile yakindan ilgiliyim.

Dile kolay o zamanki gs nin verdigi futbolcu maaslarini su anda verse gs yine avrupa sampiyonu olur. O kadar ciddi bir para harcaniyordu. Lakin super kupadan sonra da jardel i parasini veremedikleri icin gondermeleri de o zamanki ucretlerin ne kadas astronomik oldugunu gosteriyor.

E peki guzel ben her zaman gs nin basarilarinda gogsum kabararak izledim turk oldugum icin, hep destek oldum. E ama bakiyorum olanlarin ardindan yasananlar, biz 3 kurus vergimizi veremedigimizde yedigimiz cezalar vs ler yaninda yuzbinlerce tl vergilerin silinmesi, yani paralarin uzerine yatilmasi.... ona ramen klubun boyle bi enkaz altinda birakilmasi... hic mi bisey dogru olmaz arkadas...

http://www.kartalbakisi.com/gundem/besiktasa-456-milyonluk-vergi-mujdesi-h17529.html

http://www.internethaber.com/iki-kulube-163-milyonluk-torba-affi-325265h.htm

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/14587318.asp

Basit google araması ile çıkan ilk sayfada bulduğum üç link. Bir tanesine Beşiktaş'a getirilecek vergi affının 1.5 senelik oyuncu maaşına eşit olduğu yazıyor.

Şimdi tatava yapmayı bırakalım da, neden işlerin bu reddeye geldiğini konuşalım. Daha düne kadar böyle bir borç bildirimi yokken, hükümet karşıtı bir duruş içinde bulunulmasının hemen akabinde hızlı bir onama ile astronomik bir vergi borcu çıkarılması, senin içine siniyor mu? Çarşı'yı meydanlara eleştirip hedef gösteren kişinin yönettiği hükümetin yaptığı yani. Fenerbahçe ile heryerde özellikle Gezi Parkı sonrası gelen cezaların ve olayların sonucunda aldığınız zararları yüksek sesle dile getirip konuşurken, aynı şekilde bize gelen bu ''zararı'' niye kendi zararınızı dillendirdiğiniz şekilde dillendirmiyorsunuz?

Dediğim gibi bana göre eğer borç ''gerçek'' ise, GSS gibi para kaldırmak, veya kendilerince ders vermek için çıkarılmamışsa ödensin elbette. Vergilerini ödemek her vatandaşın görevidir.

Türk liginde vergisi silinmeyen bir tek Fenerbahçe var diye biliyorum. Onların da çıkıp buna itiraz etmesi bana normal geliyor. Ancak Beşiktaş'ın itiraz etmesine bir anlam veremiyorum. Çünkü onların da borçları silindi en az bizim kadar.

Bu konuda kimse temiz değil kusura bakma. Demirören zamanında neler döndüğünü sen benden daha iyi bilirsin.

saçmalığın daniskası,

daha sen paylaştığınlinkin içeriğini okumuyorsun.

Paylaştığın link te verginin TAKSİTLERE BÖLÜNDÜĞÜ analtılıyor.

Bi ara vergiler affolacak diye bir konu çıktı ama bakan suat kılıç açıklama yaptı, DEVLETE OLAN BORÇLAR ÖDENİR AF OLMAZ dedi.

tatava yapmayı bırakın diyip artis artis konuşacağına önce araştırma yapmayı öğren.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zamanında vergisi silinen bir tek Galatasaray mı merak ettim. Diğer takımlara böyle bir ''kıyak'' geçilmemiş mi hiç? Ha bana göre vergi ''uydurma'' değil ise ödensin elbette. Milyon euroluk bonservis vereceklerine, devlete vergi borçlarını ödesinler. Ancak eğer bu ''kıyak'' herkese geçiliyor ise, neden sadece Galatasaray'a geçiliyormuş gibi bir ima yaratılmaya çalışılıyor garip.

Ayrıca Ultraslanın saçma mail kampanyasını sonuna kadar eleştirenlerin, gammaz diyenlerin, şimdi çıkıp aynı işi yapmaları da ironik.

Ben kendi klubum adina hicbir zaman vergi peskesi cekildigini hatirlamiyorum. 1990 lardan oncesini bilmiyorum da o zamanlardan beri her zaman klup ile yakindan ilgiliyim.

Dile kolay o zamanki gs nin verdigi futbolcu maaslarini su anda verse gs yine avrupa sampiyonu olur. O kadar ciddi bir para harcaniyordu. Lakin super kupadan sonra da jardel i parasini veremedikleri icin gondermeleri de o zamanki ucretlerin ne kadas astronomik oldugunu gosteriyor.

E peki guzel ben her zaman gs nin basarilarinda gogsum kabararak izledim turk oldugum icin, hep destek oldum. E ama bakiyorum olanlarin ardindan yasananlar, biz 3 kurus vergimizi veremedigimizde yedigimiz cezalar vs ler yaninda yuzbinlerce tl vergilerin silinmesi, yani paralarin uzerine yatilmasi.... ona ramen klubun boyle bi enkaz altinda birakilmasi... hic mi bisey dogru olmaz arkadas...

http://www.kartalbakisi.com/gundem/besiktasa-456-milyonluk-vergi-mujdesi-h17529.html

http://www.internethaber.com/iki-kulube-163-milyonluk-torba-affi-325265h.htm

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/14587318.asp

Basit google araması ile çıkan ilk sayfada bulduğum üç link. Bir tanesine Beşiktaş'a getirilecek vergi affının 1.5 senelik oyuncu maaşına eşit olduğu yazıyor.

Şimdi tatava yapmayı bırakalım da, neden işlerin bu reddeye geldiğini konuşalım. Daha düne kadar böyle bir borç bildirimi yokken, hükümet karşıtı bir duruş içinde bulunulmasının hemen akabinde hızlı bir onama ile astronomik bir vergi borcu çıkarılması, senin içine siniyor mu? Çarşı'yı meydanlara eleştirip hedef gösteren kişinin yönettiği hükümetin yaptığı yani. Fenerbahçe ile heryerde özellikle Gezi Parkı sonrası gelen cezaların ve olayların sonucunda aldığınız zararları yüksek sesle dile getirip konuşurken, aynı şekilde bize gelen bu ''zararı'' niye kendi zararınızı dillendirdiğiniz şekilde dillendirmiyorsunuz?

Dediğim gibi bana göre eğer borç ''gerçek'' ise, GSS gibi para kaldırmak, veya kendilerince ders vermek için çıkarılmamışsa ödensin elbette. Vergilerini ödemek her vatandaşın görevidir.

Türk liginde vergisi silinmeyen bir tek Fenerbahçe var diye biliyorum. Onların da çıkıp buna itiraz etmesi bana normal geliyor. Ancak Beşiktaş'ın itiraz etmesine bir anlam veremiyorum. Çünkü onların da borçları silindi en az bizim kadar.

Bu konuda kimse temiz değil kusura bakma. Demirören zamanında neler döndüğünü sen benden daha iyi bilirsin.

saçmalığın daniskası,

daha sen paylaştığınlinkin içeriğini okumuyorsun.

Paylaştığın link te verginin TAKSİTLERE BÖLÜNDÜĞÜ analtılıyor.

Bi ara vergiler affolacak diye bir konu çıktı ama bakan suat kılıç açıklama yaptı, DEVLETE OLAN BORÇLAR ÖDENİR AF OLMAZ dedi.

tatava yapmayı bırakın diyip artis artis konuşacağına önce araştırma yapmayı öğren.

mesajım son satırı silinebilir mi gereksiz ağır olmuş bir anda sinirle yazdım özür dilerim.

• @serhanuygur

Vergi borcun vardır. Sana devletten bilgi gelir borcun var öde diye. Ödemezsin. Hakkında işlem başlatır. Ya uzlaşırsın, ya da uzlaşmazsın faizleri ile birlikte icralık olursun.

Yukarıdaki linkte iki takımın da vergi borçları uzlaşma sonucu taksitlendirilmiş. Buyük bir kısmı da silinmiş. Beşiktaş'ınki 1.5 sezonluk, Galatasaray'ınki de 1 sezonluk oyuncu parasına eşit haldeyken. Şu an Galatasaray ödemediği vergi borçları için uzlaşma aşamasında.

İşi artistliğe döküp ''tatava yapmayalım,'' dan sonrasını okusaydın, sonra ithamlarda bulunsaydın keşke.

İşine geldiği gibi davranmak milletimiz çektiği nefes gibi olmuş anlıyorum elbette ancak Çarşı gibi bir oluşumu olan bir takımın taraftarının daha açık görüşlü olacağını düşünüyor insan.
  • Bana kara cahil diyen eleman! bloklamışmış çokda umrumda ya!.. Beşiktaş SPK ya sermaye arttırımı için başvururken iyi GS yapınca kötü. Tatavanın önde gidenisin afedersin... link GS nin sermaye arttırımı yapacağını başkan ilk geldiğinde dedi ve 1,5 yıl yapıldı ama sorsan beşiktaşlıya, fenerliye 1 gecede yapıldı. Bir insana kara cahil diyebilecek kadar cahilsen asıl sen girme foruma bir zahmet, alıntı falan yapmak için bile uğraşmayacağım ne halin varsa gör kendi karanlık dünyanda iyi uykular..

Daha öncede yazdım yatırımcının küçüğü büyüğü olmaz oraya giriyorsan her şeyi göze alacaksın. Küçük yatırımcı ağlayacak diye hiçbir şirket kendini riske atmaz, atmamalı. Yatırımcıysan akıllı olacaksın körü körüne yatırım yapılmaz..

• tabi, sermaye arttırımının nasıl olduğunu bilmek lazım.

Herkes sermaye arttırımı yapacağı zaman, Hisse senedi oranı kadar para koyar, yani atıyorum 1000 liralık bir sermaye arttırımı yapılacaksa, Klüp (%51 e sahip diyelim) 510 TL koyması lazım ve bütün hissedarlardan hisse oranları kadar para koymalarını bekler. Herkes böyle yapıyor.

GS nin belgelenen sahtekarlığı burada başlıyor.

Halktan 490 Lira toplayıp, kendisine, sportif aŞ defterine borç olarak sadece kayıt geçirip tam detayını hatırlayamadığım bir kaç katekulle ile, kendisi bir kuruş para koymadan, halktan trilyonları topluyor..

Tatavanın kralını yapıyorsunuz, sonra da gelip burada ahkam kesiyorsunuz. Bu çok açık ve nettir, GS kadar bu ülkenin kanını emen başka bir klüp yoktur. Herkes bazı durumlarda bazı avantajlar kullanmıştır, verdikleri yüksek miktarlardan dolayı bazı özel durumlara gidilmiştir, ama GS kadar çok net Devletin kanını emen başka bir klüp te yoktur.

• yarın email vergisi çıkar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tabi, sermaye arttırımının nasıl olduğunu bilmek lazım.

Herkes sermaye arttırımı yapacağı zaman, Hisse senedi oranı kadar para koyar, yani atıyorum 1000 liralık bir sermaye arttırımı yapılacaksa, Klüp (%51 e sahip diyelim) 510 TL koyması lazım ve bütün hissedarlardan hisse oranları kadar para koymalarını bekler. Herkes böyle yapıyor.

GS nin belgelenen sahtekarlığı burada başlıyor.

Halktan 490 Lira toplayıp, kendisine, sportif aŞ defterine borç olarak sadece kayıt geçirip tam detayını hatırlayamadığım bir kaç katekulle ile, kendisi bir kuruş para koymadan, halktan trilyonları topluyor..

Tatavanın kralını yapıyorsunuz, sonra da gelip burada ahkam kesiyorsunuz. Bu çok açık ve nettir, GS kadar bu ülkenin kanını emen başka bir klüp yoktur. Herkes bazı durumlarda bazı avantajlar kullanmıştır, verdikleri yüksek miktarlardan dolayı bazı özel durumlara gidilmiştir, ama GS kadar çok net Devletin kanını emen başka bir klüp te yoktur.

yahu bjk de aynısını yaptı sermaye arttırımının neyin kafasını yaşıyorsunuz siz
    bjk yapınca sesini çıkarmadı kimse gs nin yaptığını 2 yıldır konuşuyorsunuz
    gs 2. sermaye arttırımında parada koydu buna herşey kuralına uygun izin çıkmadı mesela
    devletten hibeyle stad yapanların gs sayesinde devletin 1milyar tl kazandığı bir dönemde kan emici demeside ayrı komedi

bu arada ben handikap yaparız dedim diye 15 gün isteyen arkadaş, bjk kan emici desem sınırsız çizilmemi isterdi muhakkak. aman bjk üyelerin hakaretlerini görme

• birinci sermaye arttırımında para koymadığı için insanlar tepki gösterince ikincisinde para koymak zorunda kaldı. ve koyduğu için de başkan epey bi laf etmişti spor yorumcularına işe karıştıkları için.

BJK nın arttırma para koymadığını nereden biliyosunuz? böyle bir haber mi çıktı?

Vergi afları stad peşkeşleri vs ler onucunda devletin parasını hiç etmek konusunu dile getirdiğim için mi ceza almamı istediğini anlamadım??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.