Şimdi Ara

Hyundai i20 yi değiştirmek istiyorum tavsiyelerınız neler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 model i20 var,yakıtı lpg,otomatik vites,1,4 motor.Herhangi bir hatası yoktur çizik vs.

aracımdam genel olarak memnunum fakat performansı daha yuksek ve bıraz daha cekıcı bır araba almak ıstıyorum son zamanlarda.Günlük 80 km civarı yol yapıyorum okul ev arası.
    Otomatik vites olması sart,dizel veya lpg olması tercıhımdır.

Ögrenciyim dediğim gibi dıs gorunus olarak güzel performan olarakta en azından i20 üstü bir araba bakıyorum.tavsıyelerınızı beklıyorum.

• bende 1.2 i 20 var. aklımdaki model astra h kasa 1.3 ctdı almak. bakınıyorum etrafa temizi denk gelirse alırım. aynı şekilde sanada tavsiye ederim
  • Bütçeyi yaz söyleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NOSCE TE IPSUM kullanıcısına yanıt
    aracınıza ne kadar istiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manalaus

bende 1.2 i 20 var. aklımdaki model astra h kasa 1.3 ctdı almak. bakınıyorum etrafa temizi denk gelirse alırım. aynı şekilde sanada tavsiye ederim

1.2 i20 satıp 1.3 dizel Astra H almak size bir şey kazandırmaz. Bende i20 sahibiyim iş arkadaşımda bahse konu Astra'dan var zaman zaman kullanıyorum ilkel, traktör gibi bir araba izlenimi veriyor. Performansı zaten rezillik.

Astra J alınsa tamam o zaman değiştirmeye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Bütçeyi yaz söyleyelim

bütçe olarak sattıgım rakamdan 4-5 mılyar yukarı verebılırım.aklımda 2006-2007 cıvarı a3 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

quote:

Bütçeyi yaz söyleyelim

bütçe olarak sattıgım rakamdan 4-5 mılyar yukarı verebılırım.aklımda 2006-2007 cıvarı a3 var

Guncel rakamlarla ne kadar yakiyor i20 otomotik lpg de acaba. Alakasiz bir soru oldu ama cevaplarsaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

quote:

Bütçeyi yaz söyleyelim

Guncel rakamlarla ne kadar yakiyor i20 otomotik lpg de acaba. Alakasiz bir soru oldu ama cevaplarsaniz sevinirim.

şehir içi 6.2 falan yakıyorum , şehirler arası 5.8 civarı
  • Sehir ici 6.2 litre lpg cok iyi bir degermis. Otomotik i20 nin 10 litre dolaylarinda benzin yaktigi soylenir bir de.

• Astrayla i20yi nasil kiyaslarsinizya aklim almiyo.ilkel traktor demissinz sessz calisan dizel araba mercedes harici yoktur ve astra i 20den on gomlek ustun bir arabadir kusurabakmayin.Konfor ,malzeme kalitesi,saglamlik ,yol tutusu daha ne istersiniz fark olarak.1,3dizel motor o araca kucuk gelebilir ama bidefa kumas kalitesi farki var kusra bakmayin..

• quote:

Sehir ici 6.2 litre lpg cok iyi bir degermis. Otomotik i20 nin 10 litre dolaylarinda benzin yaktigi soylenir bir de.

6 lt lpg değildir sanırım benzindir. 6 lt lpg yaksa 15-16 kr yakarki bu da otomatik i 20 için imkansız.
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Anlayamadığım kısımda o ya işte. Benzinde şehir içi fabrika verisi bile 8.1 lt iken lpg de bu değerler anormal değil mi. Yada ben mi yanlış anladım.
  • hitler motor vag gruptan birine bakabilrsin ama honda civiclerede bakmanı tavsiye ederim çok yakışıklı aletler hele beyazı öff öff :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Sehir ici 6.2 litre lpg cok iyi bir degermis. Otomotik i20 nin 10 litre dolaylarinda benzin yaktigi soylenir bir de.

6 lt lpg değildir sanırım benzindir. 6 lt lpg yaksa 15-16 kr yakarki bu da otomatik i 20 için imkansız.

gostergede gordugum rakamı soyledim ben benzin mi gaz mı bılmıyorum , kullanıma gore degısıyor ama g nellıkle o cıvarlarda rakamlar alıyorum

2006-2007 a3ler ılgımı cekıyor su sıralar nıyetlendim hatta,fikir verebılırmısınız nasıl arabalardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOSCE TE IPSUM -- 1 Nisan 2014; 13:50:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.