Şimdi Ara

Yeni HTC One an itibariyle satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni HTC One an itibariyle satışa sunuldu

Geçen yıl üretim sıkıntıları nedeniyle lansmandan ancak iki ay sonra One modeli satışa sunabilen ve kötü giden mali tablolarını değiştiremeyen HTC, bu kez rekor bir sürede lansmanın hemen akabinde yeni HTC One amiral gemi modelini piyasaya sürdü.

Yeni HTC One an itibariyle ABD'de Verizon satış mağazalarından temin edilebiliyor. AT&T ve Sprint operatörleri ise internet üzerinden cihazı satışa sunmuş durumda. Cihazın 16GB kapasiteli versiyonunun 600$, 32GB kapasiteli versiyonunun 650$ olacağı tahmin ediliyor.

Avrupa'da ise ilk olarak İngiltere bugün itibariyle cihaza kavumuş durumda. 4 Nisan itibariyle de 100 ülkede 230 operatör tarafından cihaz satışa sunulmuş olacak. Ülkemizde de Yeni HTC One 4 Nisan tarihinde satışa sunulacak. Fiyatın ise 2199TL-2299TL bandında olacağı tahmin ediliyor. 

Orijinal cihaz haricinde bootloader kilidi açık olarak gelen HTC One Developer Edition firmanın kendi çevrimiçi mağazasında ve HTC One Google Play Edition da Play Store mağzasında bugün itibariyle yerini aldı. Böylece firma rakip amiral gemilerinden daha erken bir zamanda piyasaya çıkma imkanını yakalamış oldu.

Yeni HTC One modelinde 5 inçlik Full HD ekran, Gorilla Glass 3 teknolojisi, Snapdragon 801 yongaseti, 2GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 2600mAH gücünde batarya, Android 4.4 işletim sistemi, Sense 6 arayüzü, 4 Ultrapixel arka kamera, 5MP çözünürlükte ön kamera gibi özellikler yer alıyor.

• Bu kadar çok sızdırılmasının sebebide buydu zaten . Çoğu sevkiyat başlamıştı.
  • Xperia z kullanıyorum, Htc'ye oldum olası hastayımdır kırmızı htc one'da kullandım 4 ay ama bu sene z2 galip gibi görünüyor

• bu kadar çok sızıntının nedenini de anlamış olduk..yoksa telefonun bilmediğimiz bir tarafı kalmamıştı amam bence yanlış bir yol çizdiler.kimse tanıtımda hiç bir şekilde tatmin olmadı bu da ister istemez bir ön yardı yarattı .gizem her zaman insanları etkileyen unsurdur..bunu görmezden geldiler..eski one'da bana göre tasarım olarak daha güzel duruyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Çinli cepler karşısında bu fiyatla hiç şansı yok. Sadece belli bir zümre alır o kadar.

Olur olur, illa ki birileri alır, telefon güzel. Burada önemli olan fiyatı ama malesef o da çok yüksek gelecek bu senenin diğer amiral gemisi modelleri gibi. Bu sene 2000 TL altı hatta 2200 TL altı amiral gemisi zor gibi. Belki dahili hafızayı 16 GB ile sınırlı tutarak falan 2000'e düşürebilirler.
  • Çok pahalı.

• androidli cihazlar arasında yine en sağlamı ve karizmatiği htc oneler. hele samsung un s5 e bakınca htc 10 yıl ilerde gözüküyor ama hala az satıyor ben ona şaşırıyorum

• kamera ve batarya çöp tasarım hep güzel...

• Ne güzel telefon işte amaç ALO ALO değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

androidli cihazlar arasında yine en sağlamı ve karizmatiği htc oneler. hele samsung un s5 e bakınca htc 10 yıl ilerde gözüküyor ama hala az satıyor ben ona şaşırıyorum

Note 3 bir nebze tamam ama diğer Samsung modellerini bilinçli kullanıcıların tercih ettiğini düşünmüyorum.
    Tamamen pazarlama.
  • o fiyatlara iyi satarlar
  • Sony'lerin çerçevesine laf ederdik, buna ne diyelim şimdi...
  • Htc batar ve yeniden dev yükselir sony....

Not:htc one kullanıcısı.

• Kesinlikle xperia z2 bu sene galip.objektif olarak söylüyorum. S4 kullanıcısıyım.

• Htc one tasarimiyla öne cikardi. Yeni telefonun malzeme kalitesi disinda alinasi ozellikleri yok. Neredeyse yari fiyatina g2 tercih edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psikolojik sınırıda kırdılar seneye 2500 tl den aşagı olmaz

• bir yerden yapsa bir yerden bozuyor.

• HTC bu sene de zarar eder. 1800 TL gibi bir fiyattan satılsaydı belki milyonları satardı. Dünya çapında yüzbinleri görürse sevinsin.

• hala ram diyorsunuz :D 512mb ramle çok rahat çalışabilen bir 4.4 kitkattan bahsediyorsunuz siz iphone5s in raminin 1gb olduğunu unutanlar arasındasınız :D
    Artık önemli olan malzame+sensör+kamera stereo hoparlörler standant olacak bide üstüne sense android için en iyi arayüzlerden birtanesi
    bide sanaltuşlar olmamaydı tadından yenmezdi
  • gelir şimdi GM elite ciler :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.