Şimdi Ara

Galaxy S5 Active modeli yolda olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 Active modeli yolda olabilir

Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S5 yarım saat boyunca 1 metreye kadar su altında kalabilme durumunu ifade eden IP67 sertifikasını sunuyor olsa da bu, Galaxy S5 Active dedikodularının önünü alabilmiş değil.

Samsung'un suya dayanıklı Galaxy S5 Active modelini hazırladığı bir süredir dile getiriliyordu. Evleaks de yeni bir sızıntı ile bu iddiaları destekledi. İddiaya göre SM-G870xkod adlı Galaxy S5 Active modeli ABD'li AT&T ve Sprint operatörleri ve şimdilik ismi bilinmeyen diğer operatörler tarafından satışa sunulacak. 

Geçen yıl suya dayanıklılık özelliğine rağmen su kaçırma problemleri ile karşı karşıya kalan Active versiyonunun bu kez daha sağlamlaştırılmış bir kasa ile gelmesi bekleniyor. Dayanıklılık sertifikasının ise 1.5 metrede bir saatten fazla suda kalması durumunu iade eden IP68 sertifikasını taşıyacağı tahmin ediliyor. Böylece Galaxy S5 Active, Xperia Z2 ile aynı sertifika kulvarına girmiş olacak.

Samsung'un Galaxy S5 Active modelini Galaxy S5 mini modeli ile birlikte yaz aylarına doğru lanse etmesi bekleniyor. Donanım tarafında ise Galaxy S5 Active yine Galaxy S5 modelini baz alacak. 

• S5 furyasına hazırlanalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PALAVRA HABER

• Ya sizi anlamıyorum bolluk berekettir diğer telefonların ucuzlamasını saglar niye şikayet ediyorsunuz ki, Şikayet edenlerin yarısından çogu cocuk yarısınında zaten yeni telefon almaya paraları yok :) bari alıcak olan yani bizlerin aklını karıştırmayın.

• Uzun süre samsungu savundum ama pes ediyorum, iyice bozdular.

• Samsung bu sene ne yapsa boş.Sony mobilde öne geçti.

• S4 Active pek tutmadı sanırım.
    Umarım S5 teki beğenilmeyen yönler kaldırılıp bomba bir dayanıklı telefon gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarima bak yahu su samsungda ya tasarimci yok yada kasten yapiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: VstyLe

Ya sizi anlamıyorum bolluk berekettir diğer telefonların ucuzlamasını saglar niye şikayet ediyorsunuz ki, Şikayet edenlerin yarısından çogu cocuk yarısınında zaten yeni telefon almaya paraları yok :) bari alıcak olan yani bizlerin aklını karıştırmayın.

Aynı şekilde nerede çokluk diye de söylenebilicek güzel bir söz de vardır. Aynı telefonun 1519994654189465156 varyasyonu çıkarılırsa biz ona kusura bakma ama sen adam mı kandırıyosun deriz hem de sizin sözde fiyatlar düşer mantığıyla. Ciddi anlamda telefon çöplüğüne döndü iyice ortalık. Kim biri söylemişti Appledan biri miydi kimdi gayet de haklıydı adam. Samsung artık işin aynen şu başta söylediğim şeyini çıkardı. Çinlilerin yaptığı telefonları karıştırmayalım zaten onlar ayrı bir dünya şu an.

• S5 zaten suya ve toza karşı dayanıklı değilmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir haber sitesinde de S5 Zoom geliyor diyor. Hangisi doğru?

• ilk iş o nabız ölçeri kaldırsınlar oradan, sırf o yüzden gıcık oldum S5'e. parmak izi bile fazlalık onun yerine asılın kameraya, hafıza pil arttırın.
  • atp96 kullanıcısına yanıt
    Şimdiii toz TOZ var toz var. Bu hepsini bütün tozları dışarı hapsedecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Uzun süre samsungu savundum ama pes ediyorum, iyice bozdular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • winter is coming...

• Suya dayanikli olan telefonun suya dayanikli versiyonunu yapmayi ilk beceren firma samsung olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 25 Mart 2014; 22:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamelma

S4 Active pek tutmadı sanırım.
    Umarım S5 teki beğenilmeyen yönler kaldırılıp bomba bir dayanıklı telefon gelir.

4.3 bile vermediler active'e. Unutuldu gitti. Samsung, note ve s serisi haricinde guncelleme vermez telefonlarina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suya dayanıklı hemşire terliği...

• ne çıkarsa sasirilmayacak tek firma

bir ara birader bir sürü hurda telefon getirmişti

onlar gibi olacak bu telefonların sonuda

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.