Şimdi Ara

Android Tablet Marka Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Powepoint sunularını, pdf vb. dosyaları çalıştırmak ve düzenlemek, netten video izlemek, oyun çalıştırmak, belki kitap okumak için kullanılabilecek, usb veya microusb girişi olan bir marka önerisi bekliyorum sizden. Şarjı hem tek dolumla dayanacak hem de birkaç ay kullanımdan sonra pert olmayacak. Kolay bozulmayacak ve ucuz bir tablet arıyorum.
    Bu mobee hakkında falan kötü yorumlar okudum.

• Asus memopad ihtiyacinizi gorecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pronefroz kullanıcısına yanıt
    Artes Q812 yada Artes Q818 modellerini önerebilirim. Hdmi çıkışı ile tvye projektöre bağlayabilir Otg kablosu ile 2.5'' hdd ve usb bellekten film oynatabilirsiniz. Kolay gelsin
  • Belirli bir model vs.den ziyade marka olarak sağlam olan ve aniden veya kısa süre içerisinde bozulmayacak bir tablet önerisinde bulunmanızı rica ederim.
  • acerlere bak derim
  • Acer pahalı duruyor. Tanınmış bir marka olduğu için de pahalı olabilir. Şöyle pek "marka" olmayan fakat yine de yeterli bir tablet arıyorum fakat fiyatı düşük olsa iyi olabilir.
  • Lenovo ya bakın hocam veya motorola
  • Şuan kullandigim lenovo A1000l tableti tavsiye ederim tek eksi yani 512 MB RAM ama ben simdiye kadar RAM yüzünden bi sikinti yasamadim sosyal ağlar nette gezinme film video izleme arada oyun death tregar2 NFS MW sorunsuz isimi gördü,ayrıca sarjida sadece nette gezerseniz 7.8 saati görüyor son olarak lenovo kalitesi tabi,fiyat olarak 4 ay önce 240 TL te almistim su an belki daha uygun bulabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 5 Nisan 2014; 0:20:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.