Şimdi Ara

Portal, Nvidia Shield İçin Android'e Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Android tabanlı el konsolu Shield ile birlikte çok da fazla ilgi toplayamayan Nvidia, PC üzerindeki yapımcılarla anlaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Türk yapımı Mount & Blade: Warband'ın Nvidia Shield'e geleceğini duyuran firma, bu kez Valve ile anlaşma sağladı.

Yapılan açıklamalara göre Valve'ın bulmaca odaklı oyunu Portal, önümüzdeki dönemde Nvidia Shield için Android'e çıkacak. Oyun Android'e gelecek olsa da, Nvidia Shield'e özel olarak oynanabilecek. Hâli hazırda 100 üzerinden 90'lık Metacritic ortalamasıyla oyun dünyasının önemli yapımları arasında yerini alan Portal ve Nvidia Shield adına Valve'dan Doug Lombardi, "Nvidia, Shield ile birlikte gerçekten eşsiz ve güçlü bir ürün ortaya koydu. Daha önce de güçlü ilişkilerde bulunduğumuz bir firma olarak, Shield'i Portal ile destekleyeceğiz." açıklamasını yaptı.

• Mount & Blade bildiğim kadarıyla diğer tegralı cihazlarada gelecek. Ancak tegra dışındaki android telefonlar için henüz bişey demediler

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Türkiye için ne zaman resmi olarak gelicek nvidia shield bilgisi olan varmı ? yada dışarıdan getirtip satanlar varmı ?
  • Shield K1 ile coşacak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

Shield K1 ile coşacak.

Tegra 5e gerek duymuyor bence nvidia shield kullanıyorum gerçekten inanılmaz bir konsol oyunlarda ve emulatorler ne AA sikintisi nede FPS düşmesi sorunu yasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaemirsen -- 26 Mart 2014; 16:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

Shield K1 ile coşacak.

Tegra 5e gerek duymuyor bence nvidia shield kullanıyorum gerçekten inanılmaz bir konsol oyunlarda ve emulatorler ne AA sikintisi nede FPS düşmesi sorunu yasiyorum.

Ona bakılırsa 1080p ve benzeri şeylere de gerek yok ama yapılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.