Şimdi Ara

Yeni HTC ONE (M8) resmen tanıtıldı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
6
Favori
14.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu tasarımın aynısını samsung veya sony kullansa kesınlıkle mukemmel telefon ortaya cıkardı, tasarımı çok guzel ama ozellıklerı benı tatmın etmedı. Daha ıyı olabılırdı rakıplerıne gore gerı kalıyor.

• Samsung Galaxy S5'in 2 gb ram ile gelmesi çok eleştiriliyor çünkü Note 3'te 3 gb ram var.
    Htc M8 ile M7'nin üstüne epey yol katetmiş lakin bu telefonun geçen sene çıkması gerekiyordu.
    Tasarımı ve ses kalitesi ile güzel telefon.S5'ten fazla geride değil hatta önde bile diyebiliriz ama Z2 bomba gibi geliyor.
    Htc'nin ülkemize yeni modelini getirmesini önermiyorum.2299 TL'ye kimse bu telefonu almaz.Z2 varken yüzüne bakan fazla olmaz.Z2 ile S5 artık su geçirmiyor bunuda unutmamak lazım.
    Ha ama derseniz Htc M8'in 16 gb'lik versiyonu 1599 TL'den gelecek çıktığı gibi alırım.
  • Android cephesinde bu yıl Z2 götürecek gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamerası iyiyse satar yoksa kim vercek buna para.

• Desire 816'dan haber yok mu ?

• Ne kadar bilgisiz yorum var;)

• fiyatı 2300 lira olucak büyük ihtimal. 1000 $ dan fazla .

• Sanal tuş olmamış htc yazısı hiç olmamış çöp

• Şşşşttt fiyatı söylüyorum beyler: ₺2250

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu böyle dünyaca ünlü firmalar hiç mi piyasa araştırması yapmıyorlar.tutmadı işte ultra piksel olayı daha ne diye zorluyorsun.one x teki kamerayı şu ultra piksel kameraya tercih ederim şahsen.ram i de yap 3 gb biraz göze oyna çok gerektiğinden değil ama samsungun bu kadar çok satmasının nedenlerinden biri de üst seviye donanım kullanmasıydı.pil olayına gelince lg g2 eğer o kasaya 3000 mah pil sığdırabildiyse htc de en bi 2800 fln yapabilirdi.yok optimizasyonla%40 artış falan hep hikaye bence.malzeme ve işçilik kalitesi htc de her zaman premiumdur ona laf yok.

• Donanımı kasıtlı olarak ellerinden geldigince kucuk tutmaya calısıyorlar. G2 ayarında bi telefonu G2 den 1.5 sene sonra çıkarıyorlar.
    G3 ortalığı duman edecek anlaşılan.

• Şaka mı bu? Sanal tuş nedir birader, eşek kadar siyah bant koymuşsun alta. Hayır ergonomik olarak da iyi değil. Anlamıyorum güzelcene altta htc yazan yere koysana kapasitif tuş.

• Ön tarafı çok çirkin.

• Z2'ye hala rakip çıkmadı :) o işlemciye o batartya olmuş mu yaa

LG G3de de iş çıkmazsa Z2 kral ;)

• Tasarımda arka kısımdaki fırçalanmış alüminyum görünümünü beğendim, ancak ön taraftaki HTC logosunun olduğu siyah kısma bir anlam veremedim.

• kasanın htc yazan logo kısmı fazlalık.. orası olmasaymış telefon biraz daha kısa olsaymış çok daha güzel olurmuş...

• Z2 varken htc cop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir telefona da bu kadar eziyet yapılmaz
  • Sanal butonlar bütün işi mahvetmiş. Altta o kadar boşluk var , tuş yok .
  • G2 alınır geçilir bu modeller 2000tl'lerden girecek muhtemelen..

iki katını verip karşılığında biraz daha süslüsünü alıyoruz başkada bi nane yok hiçbirinde teknolojik olarak..

G2'de Z2'de M8'de seneye çöp adını unutup şuankilere yaptığımız muameleyi çekecez sonuçta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 25 Mart 2014; 20:57:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.