Şimdi Ara

Japon mahkemesi kararını verdi: Apple, Samsung'un patentlerini ihlal etmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japon mahkemesi kararını verdi: Apple, Samsung'un patentlerini ihlal etmiyor

Samsung’un 2011 yılında Apple’a karşı açtığı patent davasında Japon mahkemesi kararını verdi: İhlal yok.

Tokyo Bölge Mahkemesi’nde görülen davada yargıç Koji Hasegawa, Apple’ın iPhone 4s, 4 ve iPad 2’de Samsung’un veri iletişimiyle ilgili patentlerini ihlal etmediğine hükmederek, son kararını verdi. Bu karar ile birlikte normal dava süreci tamamlanırken; temyiz süreci başlamış oldu.

Bloomberg’e konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Samsung basın sözcüsü, Japon mahkemesinin verdiği karardan dolayı üzgün olduklarını söyleyerek şunları dile getirdi:

“Mahkemeden verdiği karardan dolayı üzüntü duyuyoruz. Gerekçeli kararı inceledikten sonra temyizin de aralarında bulunduğu alternatifleri değerlendireceğiz.”

Samsung’un patent ihlaliyle suçladığı Apple’dan ise konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

• Hep bunlar Amerikanın oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep bu adil mahkemelerin suçu. Olaya müdahale edecek Obama falan da yok japonyada. cık cık cıkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: Besıktas19031903

Dik dur eğilme tüm isleepler seninle :)))

oo 12 yaşındaki çöpsung tayfa burdaymış :)
  • Yaparsa yapsın, bana iyi bir mal ortaya koysunlarda ne yaptıkları umrumda bile değil babamın markası değil ikiside sadece ortaya konulan mala bakarım. Birazdan babasının markasıymış gibi markaları savunmaya kalkanlar gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika mahkemesi tabi ki apple haklı olacak diye ötenlere güzel bir cevap olmuş

• Samsungun amacı: kıllık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri G.kore biri Abd Japon ne alaka?

• Samsung'un Obama'sı yok ya vurun kahpeye. Bence Amerika mahkemeleri de örnek almalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Amerika mahkemesi tabi ki apple haklı olacak diye ötenlere güzel bir cevap olmuş

Aslında Japonya ve Kore iyi geçinemiyorlar bunu göz önünde bulundurmak gerektiği gibi Japonyada iPhone açık ara en çok satan cihaz zaten. Ben hem IOS hemde Android kullanıcısı olarak tarafsız bir yorum getirmeye çalışsam da yinede taşlanmaya alışığız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Bir de doğru yazabilsen.

Sen sus enginar,heavy konuşsun
    Şaka bir yana belliydi bence böyle olacağı
  • reklamın iyisi kötüsü olmazmış iki firma da rant peşinde bu mahkemelerde tuz biber oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

quote:

Amerika mahkemesi tabi ki apple haklı olacak diye ötenlere güzel bir cevap olmuş

Aslında Japonya ve Kore iyi geçinemiyorlar bunu göz önünde bulundurmak gerektiği gibi Japonyada iPhone açık ara en çok satan cihaz zaten. Ben hem IOS hemde Android kullanıcısı olarak tarafsız bir yorum getirmeye çalışsam da yinede taşlanmaya alışığız.

Hocam ama her şeye de bahane buluyorsunuz apple'cı değilim ama sürekli kuru laf yapıyorsunuz

• quote:

quote:

Ne alaka ya? 2 devletin aralari kotu diye apple lehine mi karar verildi O mantikla bakarsan guney kore de, japonya da amerikanin ozerk bolgesi gibi ulkeler itaat altindalar. Amerika hic ugrasmasin tum davalari apple lehine cevirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

quote:

Şu isimleri değiştirerek firmalara laf atmak çok ergence geliyo bana ya

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

quote:

Şu isimleri değiştirerek firmalara laf atmak çok ergence geliyo bana ya

banada öyle geliyor aslındada ergenlerin dilinden konuşmak lazım bazen :)
  • quote:

Hocam ama her şeye de bahane buluyorsunuz apple'cı değilim ama sürekli kuru laf yapıyorsunuz

Dostum ben senin haberler konularında hiç yararlı bir şeyler paylaştığını görmedim, sürekli bir muhalefet ve insanlara sataşma hali içindesin. Benim ise ne bir firmanın ne de bir kişinin avukatlığını yapmaya niyetim var. Eğer ki alıntı yapıp mesajımda söylediğim bu dünya gerçekleri seni rahatsız ediyor ve kuru laf olarak değerlendiriyorsan okuduğun/izlediğin/dinlediğin her bilgi içerikli şey senin için kuru laf. Neyse bu mesajından sonra senin gibi sürekli demogoji içinde olan bir üyeyle karşı karşıya gelmemek için gerekli önlemleri alacağım en azından.
  • quote:

quote:

Dostum ben senin haberler konularında hiç yararlı bir şeyler paylaştığını görmedim, sürekli bir muhalefet ve insanlara sataşma hali içindesin. Benim ise ne bir firmanın ne de bir kişinin avukatlığını yapmaya niyetim var. Eğer ki alıntı yapıp mesajımda söylediğim bu dünya gerçekleri seni rahatsız ediyor ve kuru laf olarak değerlendiriyorsan okuduğun/izlediğin/dinlediğin her bilgi içerikli şey senin için kuru laf. Neyse bu mesajından sonra senin gibi sürekli demogoji içinde olan bir üyeyle karşı karşıya gelmemek için gerekli önlemleri alacağım en azından.

Hep öyle olur zaten android telefonlar bölümüne girin ne kadar kişiye yardımcı olduğumu görürsünüz sizin gini düşünmedik mi faydasız oluruz ama bunu bana diyen üye benim yaptığım kadar faydalı iş yapmış mı orası da ayrı bir konu neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 26 Mart 2014; 1:28:36 >
  • Samsung bir şekilde birşeyler yapıp fişini çekecektir apple'n
  • arkasında Amerika varken apple kaybetmez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.