Şimdi Ara

---- 2 ADET LG NEXUS 4 VE LG E900 ----

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    --- LG NEXUS 4 ----

Ürünlerin ikisinde arka kapağıda kırıktır başka sorunları yoktur çalışmaya engel değildir. Az kırık olan garantilidir. Diğeri yurtdışı.

GARANTİLİ FİYAT : 400 LİRA
    YURTDIŞI FİYAT : 320 LİRA

--- FIRSAT LG E900 SADECE 200 LIRA PAZARLIKSIZ ----

İki adet vardır . Hemen hemen görüntü olarak ikiside aynıdır kullanımdan kaynaklı ufak tefek kılcal çizikler vardır. İki cihazda sorunsuz . Adet fiyatı 200 lira. Kesinlikle pazarlık ve takas düşünmüyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoneyTraders -- 6 Mayıs 2014; 13:22:19 >

• bir adet satıldı. Bir adet kaldı.
  • güzel fiyat

hayırlı satışlar
  • LG G2'de bir indirim yapabilirmisiniz.
  • az kirik olan icin pm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci hesabiymismisda burdan satis yapiyormus once para istiyormus arkadaslar dolandirilmak isremeyen uzak dursun derim

• Burdan mal kötü le 15 yaşından büyük olduğunu düşünmüyorum önce mali istiyorlarsa arkadaş vermeyince böyle olduk delikanlıysan mesajını yayınla. Sen git kumda oyna bence forum sana göre değil aslanım.

• 15 takla attiririm sana yasimi belli yerim belli mevkim belli forumda ofisime gelip cay icenler senin yasindan gazladir emin ol... kumda ben oynamam ama seni bilmem... mesajlari yayinlasam nolur yayinlamasam nolur attigin mesaj belli... yok 2004 uyesiymisde bu diger hesabiymista cak cak laf anca... madem 2004 uyesisin ordan ac ilani burdan niye aciyorsun amacin nede fake hesapdan ilan aciyorsun dolandiricilikdan baska hic bir uyari yok yalanimiz yok dolanimiz yok ahlak sende hic yok aslan maslan mahalle arkadasimmisin kimsin lafa bak hizaya gel

sikayetimi ilettim fake hesap oldugunu yonetim gerekeni yaparmadem okadar durustsun fakeden girmicen birader

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanetliforum -- 6 Mayıs 2014; 19:13:53 >
  • MoneyTradersKayıt Tarihi: 4 Kasım 2012 şikayet43 dk. önce, 18:32 sen canını sıkma canım bu ikinci üyeliğim ben 2004 den beri üyeyim istersen diğer hesabımdan mesaj atayım sana . tanımadığın birine nasıl oluyoda mali yolla paranı yollayım diyebiliyosun . varsa yakının ankarada gelsin çayımı içsin denesin alsın . şehir dışına satmak gibi bir çabam yok. elden alrıabiliyorsan aldır. ama böyle bi teklifte bulunma . referansı 63 değil 603 de olsa referansı olan adam dolandırmaz diye bir kural mı var ?

bu senin mesajin benim degil faken degil orjinalin gelsin...
  • Yürrüüüüü anca gidersen sen burdan birileri gibi laf yetiştir anladın sen onu. Bu sana son mesajım benim senin kadar boş vaktim yok . Ofisi belliymiş yeri belliymiş . ben sanki sokakta satıyorum bugün forumdan geldi iki arkadaş cihaza baktılar sen canını sıkma bizde çayımızı ikram ettik. Ama onlar adam gibi adamlardı....
  • sana birazdan adminler haddini bildirir
  • @MoneyTraders
    forumda çift hesap kullanmanın yasak olduğunu bilmiyormusunuz?
  • Mesajı yazdınız ve sonrada sildiniz ve ben bunu görmedim sanıyorsunuz herhalde

Çift hesap kullandığınız için gereken işlem başlatılmıştır ve bilginiz olsun ( bu arada kimsenin avukatı değilim )
  • tesekkur ederim ustadim...

• quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

Mesajı yazdınız ve sonrada sildiniz ve ben bunu görmedim sanıyorsunuz herhalde

Çift hesap kullandığınız için gereken işlem başlatılmıştır ve bilginiz olsun ( bu arada kimsenin avukatı değilim )

• Çift hesap kullandigi mi tespit edin ispatlayin gerekenide yapın, kendi egolariniz için değil ama.

• kendi azinla itiraf etmedinmi mesajda yoksa bukalemun gibi renkmi degistin hemen...

attigin mesaj acik ve net olarak sikayet edildi daha neyin ispatini istiyorsun...

buda senjn bana attigin mesaj bi dedigin digerini tutmuyor yalancisin o kesinde dolandirici olma ihtimalinda %90dan asagi degil...

MoneyTraders 19 sa. önce, 18:32şikayetsen canını sıkma canım bu ikinci üyeliğim ben 2004 den beri üyeyim istersen diğer hesabımdan mesaj atayım sana . tanımadığın birine nasıl oluyoda mali yolla paranı yollayım diyebiliyosun . varsa yakının ankarada gelsin çayımı içsin denesin alsın . şehir dışına satmak gibi bir çabam yok. elden alrıabiliyorsan aldır. ama böyle bi teklifte bulunma . referansı 63 değil 603 de olsa referansı olan adam dolandırmaz diye bir kural mı var ?

ikinci hesabin her ne haltsa artik ordan mesaj atabiliyorsan demekki iki hesap kullaniyorsun buda sana acik ve net kanittir...

yonetimin hesabini sinirsiz banlamasi gerekirdi bir gun vermisler sen yat kalj ona dua et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanetliforum -- 7 Mayıs 2014; 13:48:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.