Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candogan62

Maalesef yok. Ancak Bosch Avrupa'da A sınıfı enerji harcayan ve kuruturken su kullanmayan fırçasız motorlu bir model çıkarmış. O model Türkiye'ye gelirse kurutmalı çamaşır makinesini alınabilir çizgisine getirir. Bunun dışında ikisini ayrı almak daha doğru, çünkü kurutmalı çamaşır makineleri kurutma aşamasında ciddiye alınacak miktarda su harcıyorlar.

Hocam cihazı inceledim yıkamada 46 db ses seviyesi var bence süper sıkmada 1400 devirde 73 db kurutma esnasında 59 db.

Benim baktığım cihaz bu siz bunumu söylediniz mesajınızda

TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 13 Ekim 2011; 13:18:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

quote:

Maalesef yok. Ancak Bosch Avrupa'da A sınıfı enerji harcayan ve kuruturken su kullanmayan fırçasız motorlu bir model çıkarmış. O model Türkiye'ye gelirse kurutmalı çamaşır makinesini alınabilir çizgisine getirir. Bunun dışında ikisini ayrı almak daha doğru, çünkü kurutmalı çamaşır makineleri kurutma aşamasında ciddiye alınacak miktarda su harcıyorlar.

Hocam cihazı inceledim yıkamada 46 db ses seviyesi var bence süper sıkmada 1400 devirde 73 db kurutma esnasında 59 db.

Benim baktığım cihaz bu siz bunumu söylediniz mesajınızda

TIKLAYIN

Evet o :)

Leke çıkarma programı bile var, süper cihaz bence.

• @candogan62

Yanıtınız için teşekkürler :)
  • quote:

@candogan62

Way way way diyorum sana :)))))))))
  • quote:

quote:

@candogan62

Way way way diyorum sana :)))))))))

Mesaj alındı hocam 10 gün içinde gelecek ürün bize hemen size haber vereceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

hem kurutma hem yıkama ozellikli bir makine istesem?
    kurutması yine ısı pompalı olan modeller var mı?
    yoksa ayrı almak daha mı mantıklı?

yer problemim var biraz
    daha once yazdıgın;
    Siemens WD 14H420 EU alınır mı peki?ehveni ser en azından?

• @ OVERCLOCKM@NI@

WAY28760TR alıyorsunuz galiba hayırlı olsun şimdiden
    Yakışıklının foto ve videolarını bekliyoruz sabırsızlıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_öztuna06

@ OVERCLOCKM@NI@

Sağolun hocam 10 güne kadar gelecek kısmetse gelince fotolar koyarım yalnız video çekimi berbat bendeki foto makinesinin ses durumu çok kötü ortamda hiç bir ses olmadığı halde kayıtta çok şiddetli gürültü var bu yüzden video kaydetmem ama bol resim çekerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: h_öztuna06

@ OVERCLOCKM@NI@

Sağolun hocam 10 güne kadar gelecek kısmetse gelince fotolar koyarım yalnız video çekimi berbat bendeki foto makinesinin ses durumu çok kötü ortamda hiç bir ses olmadığı halde kayıtta çok şiddetli gürültü var bu yüzden video kaydetmem ama bol resim çekerim

Peki oda yeter. Güle güle kullanın. Darısı bizlere inşallah...

• @h_öztuna06

Sağolun hocam inşallah çok çok daha iyilerini almayı Allah size nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 13 Ekim 2011; 16:16:47 >
  • Sonuna kadar izleyin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 17 Ekim 2011; 20:26:19 >
  • 56. DAKİKAYA BAKIN.FARK ORTADA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=knHI8J7QDAw&feature=mfu_in_order&list=UL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 17 Ekim 2011; 21:00:49 >
  • BİM'e sıvı Rinso geliyormuş. Kulanan oldu mu hiç?

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/ultra-.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

BİM'e sıvı Rinso geliyormuş. Kulanan oldu mu hiç?

ben kullanmadım ama omo total ile aynı olacağını düşünüyorum. yaklaşık 1 yıldır satılıyor BİMlerde. ben de geçen haftalarda omo totalin 350 ml.sini 2.5 TL.den almıştım migrosta money card indirimi ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 26 Ekim 2011; 19:55:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

ben kullanmadım ama omo total ile aynı olacağını düşünüyorum. yaklaşık 1 yıldır satılıyor BİMlerde. ben de geçen haftalarda omo totalin 350 ml.sini 2.5 TL.den almıştım migrosta money card indirimi ile.

Ben Denizli'de yaşıyorum. Bizim buradaki Bimlerde hiç Rinso görmedim. Buradaki Migrosta da 350 ml Omo sıvı 3,5 lira. İndirim yok. Şehirlere göre satış politikaları değişiyor sanırım Omo'nun kokusu hoşuma gitmedi çok keskin kokuyor. Keşke 350ml olanın başka çeşidi de olsaydı, denemiş olurdum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

Ben Denizli'de yaşıyorum. Bizim buradaki Bimlerde hiç Rinso görmedim. Buradaki Migrosta da 350 ml Omo sıvı 3,5 lira. İndirim yok. Şehirlere göre satış politikaları değişiyor sanırım Omo'nun kokusu hoşuma gitmedi çok keskin kokuyor. Keşke 350ml olanın başka çeşidi de olsaydı, denemiş olurdum.

aslında 2 kokusu var. biri normal, diğeri fresh.

bir de bu fiyatlandırmaları çözemedim.... 350 ml, 3.5 tl ise, 1400 ml.si 14 lira civarında, hatta daha düşük olması lazım. ama 1400 ml omo total 20-25 tl arası. migrosta 350 ml.si gerçi 5 tl normal satış fiyatı. ama 1400 ml.si 24.90 tl. 4 tane 350 ml.si 20 tl ediyor halbuki. geçen haftalarda ise dediğim gibi 350 ml.sini 2.5 tl.den sattılar. bu durumda 4 adet 350 ml.lik paket aldığımda (1400 ml) 10 tl tutmakta...ne saçma bir fiyatlandırma. hacim arttıkça birim fiyatın düşmesi gerek mantıken.

• Rinso'nun kokuları daha hoş. Yumoş Ekstra'yı andırıyor.

Temizleme açısından Omo'nun bir adım gerisindedir diye tahmin ediyorum.

Renkli çamaşırlara kullanılabilir.
  • Deterjan konusunda kalite sınıflandırması yapsam herhalde su şekilde olurdu. Ayrıca ardışık gruplar arasında da uçurum farklar yok bence. Unuttuğum marka varsa sonradan eklerim
    A- Omo, Ariel
    B- Alo, Persil
    C- Rinso, Bingo, Tursil
    D- Ace, ABC
  • mrb.uzun süredir forumu takip ediyorum.yeni üye oldum.çocukluğumdan beri elektronik tüm aletlere merakım ve ilgim vardır.bu çamaşır makinesi başlığı altında evimizde kullandığımız makineden bahsetmek istedim.1995-96 senesinde aeg lavamat 103 model makine almıştık.geçtiğimiz nisan ayına kadar kendisi bize hizmet etti ancak bilyelerinin dağılmasından sonra değiştirip yerine beko D3 8101 ES aldık. beko-arçelik gibi markalar kalitesi ve fiyatının yüksek olması yüzünden pek tavsiye edilmese de biz çok memnun kaldık.yıkaması çok iyi ancak motoru biraz fazla sesli.sıkmada falan fazla ciyaklıyor.sessiz motor kullanılsa daha iyi olabilirdi.her ne kadar bosch-siemens kadar kaliteli olmasa da ne bileyim biz memnun kaldık :)
  • Arkadaslar bu aralar iyi bir makine arayisi icerisindeydim, hicbir yerde gormedim sanirim sizlerde farketmediniz, profilo da fircasiz sessiz motora gecis yapmis, SilentPlus diyor hemde 9 kg ilgilenlere duyurulur,

http://www.profilo.com.tr/CM1200DTR.html

http://www.beyazstore.com/detay-1253-profilo-cm1200dtr-9-kg-1200-devir-a-camasir-makinesi-profilo.htm

fiyat biraz tuzlu geldi o kadar, ayni fiyata bosch=siemens te var...

size makinenin ultra yuksek cozunurluk versiyonunu gonderiyorum

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.