Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.375
Cevap
158
Favori
1.629.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşımız makineyi almanya dan getirtmiş Türkiye den almamış makineyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 31 Ocak 2011; 20:24:18 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 2 Mayıs 2020; 21:41:17 >
  • Makinelerinizin içindeki yağ lekelerini ve hafif kireç vs. lekeleri yok edip makinenizi pırıl pırıl yapıp tamburun pırlanta gibi parlamasını istiyorsanız yaklaşık 1 su bardağı toz saf sitrik asit alıp makineniz boşken pamuklu 90'C/95'C programında ayarlayıp bunu dökün ve yaklaşık 1/4 küçük çay bardağı çelik parlatıcı dökün program bittikten sonra tambura bakamazsınız çünkü öyle bir parlarki çamaşır koyup çalıştırmaya kıyamazsınız pırlantadan yapılmış tambur gibi olur ve körük-lastik çevreleri ve iç borular tertemiz olur..
  • allah razı olsun gökoş bey senden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

arkadaşlar kurutma makinesi için 1 ay daha bekliyeceğim.sağol gökoş bey.tavsiyene uyacağım.ama bir şey soracağım.arkadaşlar almanyadan bosch logixx 8 vario perfectin 1600 devir olanından aldım.ama almanca olduğu için ekranında bir yazı var vorwasche gibi bişeydi acaba bu ön yıkamamı demek?ön yıkamayı kullanmak istiyorumda yardım ederseniz sevinirim.

saygılarımla...............

bosch da çalışan biri olarak bütün terimlerin anlamlarını ve size uygun en iyi kurutucuyu kendinizin belirlemesi gerek :) biraz çelişki sezdim burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool-jojuk

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

arkadaşlar kurutma makinesi için 1 ay daha bekliyeceğim.sağol gökoş bey.tavsiyene uyacağım.ama bir şey soracağım.arkadaşlar almanyadan bosch logixx 8 vario perfectin 1600 devir olanından aldım.ama almanca olduğu için ekranında bir yazı var vorwasche gibi bişeydi acaba bu ön yıkamamı demek?ön yıkamayı kullanmak istiyorumda yardım ederseniz sevinirim.

saygılarımla...............

bosch da çalışan biri olarak bütün terimlerin anlamlarını ve size uygun en iyi kurutucuyu kendinizin belirlemesi gerek :) biraz çelişki sezdim burda

Bosch değilde sanırım o markaya yada diger markalara fason mal üretiyor.
  • kardeşim biz 15 yıl kullandığım ız çamaşır makinesini çöpe atıp yerine dokunmatik bi çamaşır makinesi aldık arçelikten ama çamaşır yıkamaktan çok hata vermekle meşgul oldu kendisi. bu bakımdan ileri teknoloji bi çamaşır makinası alacaksan dokunmatik alma derim. sonuçta dokunmatik ekranında bi bilgisayar formatı var ve inan bana devamlı hata veriyor çamaşırlar çürüyor çamaşır makinasını tamir ettirdiğim parayla araba alırdım heralde ne bileyim yani bence tercihini dokunmatikten yana kullanma dostum.
  • niye sadece bosch ? arçelik beko vs onlarda da yokmu yay amortisör vs.. koltuklara kadar yay yapıyosan onlara da yapman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasikome

kardeşim biz 15 yıl kullandığım ız çamaşır makinesini çöpe atıp yerine dokunmatik bi çamaşır makinesi aldık arçelikten ama çamaşır yıkamaktan çok hata vermekle meşgul oldu kendisi. bu bakımdan ileri teknoloji bi çamaşır makinası alacaksan dokunmatik alma derim. sonuçta dokunmatik ekranında bi bilgisayar formatı var ve inan bana devamlı hata veriyor çamaşırlar çürüyor çamaşır makinasını tamir ettirdiğim parayla araba alırdım heralde ne bileyim yani bence tercihini dokunmatikten yana kullanma dostum.

Son bir kaç sayfada arçelik ile yazılı mesajların tamamı şikayetten ibaret.

Arçeliği övenler görür umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

LG BU MODELİ NASILDIR. 1400 TL. UZUN YILLAR GİDERMİ? BOSCHUMU TERCİH ETMELİYİM LG YİMİ??

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

Bu model düşünülebilir ancak dayanıklılık, tüketim ve programlama esnekliği yönünden Bosch WAS24461TR daha iyidir. Bosch2u da alternatif olarak sorduğunuzdan söyledim, LG de alınır.
  • Selamlar,
    Evde 1996 dan beri arıza yapmadan kullandığımız Arçelik 5500E serisi dün F7 rızası verdi, servisi aradığımda program merkezinin değişmesi gerekebileceğini ve 300.tl civarı bir masrafı olabileceği belirtildi.
    Neticede çocuklu evde, yıllardır her türlü şart altında tık demeden hizmet etmiş makinenin ekonomik olarak da ömrünü tamamladığını düşünüyorum, eşim aynı fikirde değil gerçi,,çok memnun olduğunu ve tamir edilmesini istiyor.
    Zamanında en iyisi olarak aldığım bu makine bizi hiç üzmedi, ama bundan sonra sık sık üzebilir,, şans meselesi.
    ne dersiniz yenisini almak mı gerekir? ve muadili olarak üzmeyecek bir marka-model (kurutmasız) hangisi olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

Selamlar,
    Evde 1996 dan beri arıza yapmadan kullandığımız Arçelik 5500E serisi dün F7 rızası verdi, servisi aradığımda program merkezinin değişmesi gerekebileceğini ve 300.tl civarı bir masrafı olabileceği belirtildi.
    Neticede çocuklu evde, yıllardır her türlü şart altında tık demeden hizmet etmiş makinenin ekonomik olarak da ömrünü tamamladığını düşünüyorum, eşim aynı fikirde değil gerçi,,çok memnun olduğunu ve tamir edilmesini istiyor.
    Zamanında en iyisi olarak aldığım bu makine bizi hiç üzmedi, ama bundan sonra sık sık üzebilir,, şans meselesi.
    ne dersiniz yenisini almak mı gerekir? ve muadili olarak üzmeyecek bir marka-model (kurutmasız) hangisi olabilir?

yaptırın bence.bende de 5500 E modelinin alttan tekmelik kapağı olan beko modeli vardı değiştirdiğime bin pişman oldum desem yalan söylemiş olmam
  • quote:

Selamlar,

Bencede yaptırın bu devirde böyle makine bulmak zor..
  • ben de sıemens ın 8 kg olanı ve lg nin 9 kilo olanı arasında kaldım siz ne dersiniz sayın gökoş ve candoğan62 veya başka model ve markamı önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yağmur34

ben de sıemens ın 8 kg olanı ve lg nin 9 kilo olanı arasında kaldım siz ne dersiniz sayın gökoş ve candoğan62 veya başka model ve markamı önerirsiniz

Modellerinide yazarsanız daha iyi bilgi verebiliriz.Ayrıca evde kaç kişisiniz, kurutma makineniz varmı?
  • quote:

Selamlar,

Yaptırın, ayrıca servis çok istemiş, tanıdık bir serviste çok daha ucuza yaptırırsınız.
  • quote:

ben de siemens ın 8 kg olanı ve lg nin 9 kilo olanı arasında kaldım siz ne dersiniz sayın gökoş ve candoğan62 veya başka model ve markamı önerirsiniz

Model verirseniz daha iyi yardım ederiz.
  • Teşekkürler, başka servisi aradım pztesi gelip bakacaklar .
  • arkadaşlar annemlerde de profilo pasific 5713 elektron veya elektronik adında bir makina var kullananlar veya servis işi yapanlar bilir. Resim bulamadım bu yüzden ekleyemiyorum. Ancak şöyle tarif edebilirim. Tüm tuşları dokunmatik yaklaşık 35-40 düğmesi var. çamaşır türü için 5-6 tuş, sıcaklık için ayrı tuşlar, sıkma devri için,yyıkama türü yarım tam durumala vs yani anlayacağınız bayağı gelişmiş bir modeli ve 1000 devirli bir makina yaklaşık 1995-1996 model idi. Öncelikle makinayı değiştireceğiz. Yine Profilo 1000 PTR alacağım.

Eski makina halen çalışıyor ancak programlamada bir sıkıntı yaşamaya başladılar. Şöyleki istenilen yıkama türü ve sıcaklığı seçilemiyor. Servise gitmeden önce cihazı sıfırlayacağımız bir kod veya kitapçığı var mı. Cihazı satmak ta istemiyoruz. Tamir ettirip Köyde evde kullanmak istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor35 -- 5 Şubat 2011; 0:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

quote:

ben de sıemens ın 8 kg olanı ve lg nin 9 kilo olanı arasında kaldım siz ne dersiniz sayın gökoş ve candoğan62 veya başka model ve markamı önerirsiniz

Modellerinide yazarsanız daha iyi bilgi verebiliriz.Ayrıca evde kaç kişisiniz, kurutma makineniz varmı?

LG F1402FDS1400 devir
    SIEMENS WM12S763 TR
    SIEMENS WM10P360 TR

evde 4 kişiyiz ama gelen gidenimiz çok olur,kurutma makinemizde yok, teşekkürler cevaplarınız için
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.