Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Can Bey de nedense sorularıma yardımcı olmuyor arada takıldığım şeyler oluyor beyaz eşyada kendisini etiketliyorum ama tık yardımcılık yok. Forum anlayışı sanırım yanlış anlaşılıyor tüm üyerin ilk önce yapması gereken 1. ÖĞRENMEK 2. ÖĞRETMEK 3. YARDIMCI OLMAKTIR 4. GÜNCEL OLAYLARDAN-HABERLERDEN BAHSETMEK BİLGİLENDİRMEK

Sorunuz neydi acaba. Inanin forum etiketlerine baksam pc başında mesai yapmam gerekir. O kısma bakmaya bile vaktim olmuyor ne yazık ki. Denk gelebildiğimi cevaplayabiliyorum sadece.

Sizde haklısınız herkes sizden fikir yorum bekliyor. 2 ay önce Profilo multiplus çamaşır makinesi aldık 7Kg 1000Devir cm102k0tr. Mesela 3:20 saatlik programda 1:50 gelindiğinde motorun sesi değişiyor yani sesi çok artıyor sürtnme sesi gibi ama sıkmaya geçtiğinde 600 devir yukarsına çıktığında normale dönüyor sesi. Bir zaman sonra tekrar aynı seviyede yükseliyor sesi sürtünüyor sanki motor. Acaba ısındığındanmı yapıyor bu sesi ? Kısa programlarda sesi değişmiyor motorun uzun programlarda oluyor. Bu arada bu makine bildiğimiz Bosch avatixx7 sadece profilo etiketi basmışlar tek değişiklik bu. Bosch-Siemens Profloya gerçekten çok önem veriyor aynı makinelerini profilo olarak pazarlıyorlar. Bosch-Proflilo-Siemens üçlüsü çok iyi bir konumda. Alacaklara tavsiye ederim.

• Sürpriz :)

http://instagram.com/p/y6-XdbvMnD/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eternafelicity kullanıcısına yanıt
    Kullanmaya başladınız demek, hayırlı olsun, güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Kullanmaya başladınız demek, hayırlı olsun, güle güle kullanın

Evet bugün kuruldu. Kullanmaya başladım. :) teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

Sürpriz :)

Hayırlı olsun:)

• asaf_desing A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. :)

Makina kurulduktan sonra bir posta yünlü bir posta da normal,çamaşır yıkadım ve biraz önce de buharlı tazeleme yaptım.

Gelelim sonuçlara. Yünlüler 1:15 dakika yıkandı. Sonuçdan memnun kaldım. Yıkadığım çamaşırlarda da sonuç güzeldi. Yalnız yıkadığım iki postada da makina tam dolu değildi. Biraz sarsıntı yaptı. Yarın tekrar servis gelecek ayaklarını ayarlattırmayı düşünüyorum.

Buharlı tazeleme tamamen hüsran oldu benim için. 2 tane yeni aldığım kazak ve bir tane de hırkayla beraber attım. Yıkamak istemediğim için tazelemeye atayım dedim. Kokular olduğu gibi duruyordu ve tazeleme bittikten sonra makinanın içinde tüyler vardı. Tekrar boş durulama yaptım tambura yapışmasın diye.

Uzun lafın kısası yıkama performansı güzel. Tazeleme şimdilik işime yaramayacak gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen günlerde tekrar yazarım durumları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 10 Şubat 2015; 23:40:35 >

• quote:

Teşekkürler. :)

Makina kurulduktan sonra bir posta yünlü bir posta da normal,çamaşır yıkadım ve biraz önce de buharlı tazeleme yaptım.

Gelelim sonuçlara. Yünlüler 1:15 dakika yıkandı. Sonuçdan memnun kaldım. Yıkadığım çamaşırlarda da sonuç güzeldi. Yalnız yıkadığım iki postada da makina tam dolu değildi. Biraz sarsıntı yaptı. Yarın tekrar servis gelecek ayaklarını ayarlattırmayı düşünüyorum.

Buharlı tazeleme tamamen hüsran oldu benim için. 2 tane yeni aldığım kazak ve bir tane de hırkayla beraber attım. Yıkamak istemediğim için tazelemeye atayım dedim. Kokular olduğu gibi duruyordu ve tazeleme bittikten sonra makinanın içinde tüyler vardı. Tekrar boş durulama yaptım tambura yapışmasın diye.

Uzun lafın kısası yıkama performansı güzel. Tazeleme şimdilik işime yaramayacak gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen günlerde tekrar yazarım durumları.

Hayırlı olsun

• quote:

Sürpriz :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • Teşekkürler

• merhaba arkadaslar evlilik dolayısı ile profilo nun CM101KSTR 8 kg GÜMÜŞ renk modelini düşünüyorum acaba sorun yasarmıyım yoksa baska markaya yonelmelimıyım beyaz renk istemiyoruz yardım edenlere şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: scetin1985

quote:

Orijinalden alıntı: muhammetasmaz

merhaba arkadaslar evlilik dolayısı ile profilo nun CM101KSTR 8 kg GÜMÜŞ renk modelini düşünüyorum acaba sorun yasarmıyım yoksa baska markaya yonelmelimıyım beyaz renk istemiyoruz yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Merhaba Muhammet bey,
    Ne kadara buldunuz bu ürünü piyasada?

n11 de 1056 tl ye buldum + 111 tl bonus + 11 tl yeni üyelik indirimi olunca 934 e geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammetasmaz -- 11 Şubat 2015; 13:57:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Can Bey de nedense sorularıma yardımcı olmuyor arada takıldığım şeyler oluyor beyaz eşyada kendisini etiketliyorum ama tık yardımcılık yok. Forum anlayışı sanırım yanlış anlaşılıyor tüm üyerin ilk önce yapması gereken 1. ÖĞRENMEK 2. ÖĞRETMEK 3. YARDIMCI OLMAKTIR 4. GÜNCEL OLAYLARDAN-HABERLERDEN BAHSETMEK BİLGİLENDİRMEK

Sorunuz neydi acaba. Inanin forum etiketlerine baksam pc başında mesai yapmam gerekir. O kısma bakmaya bile vaktim olmuyor ne yazık ki. Denk gelebildiğimi cevaplayabiliyorum sadece.

Sayın @candogan62 size 3-4 defadır PM atıyorum ama hiç birisini bile dikkate almıyorsunuz. Çokmu yoğunsunuz yoksa PM' lere özelliklemi cevap yazmıyorsunuz ?

Size bu forumda çok güvenen ve tavsiyelerinizi dikkate alanlar var, bunlardan biride benim.

• değiştirebilirim cmd140dtr var beyaz ama fırcasız motor varmıs ondan da alabılır yada elektrolux 1286 lew de olabılır 1300 tl ye buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: scetin1985

quote:

Orijinalden alıntı: muhammetasmaz

değiştirebilirim cmd140dtr var beyaz ama fırcasız motor varmıs ondan da alabılır yada elektrolux 1286 lew de olabılır 1300 tl ye buldum

O halde Siemens'in aşağıdaki modeline bakmanızı öneririm;

WM12T480TR - 1390 tl şuan,

Kapasite: 9 kg
    Enerji verim sınıfı: A+++-30%
    Devir sayısı: 1200 dev./dak.
    tambur hacmi: 63 l

Ürünün detaylı bilgileri için lütfen tıklayın.

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

bayiye gidip inceleyeceğim bu modeli tesekkür ederim siz o fiyata nerede buldunuz

• Arkadaşlar anneme bu hafta çamaşır makinesi almak istiyorum. Electorulux EFW1286LEW öneriyor gibi görünüyor herkes ama sonrada farklı sıkıntılar çıkmış gibi. Bu normal çok büyütülmemesi lazım diye düşünüyorum. Ben şu 5 makine arasında kaldım. Tavsiyeniz nedir?

1- ELECTROLUX EWF 1286 = 1.317 TL
    2- BOSCH WAS24322TR = 1.579 TL (İthal)
    3 -BOSCH WAW28560TR = 1.899 tl (İthal)
    4- LG F12B8TDP5 = 928 TL
    5 -PROFİLO CMG140DT = 1.100 TL
  • Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    hocam electrolux 1286 n11.com da 1200 tl ye geliyor bonus kartın varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: warland

hocam electrolux 1286 n11.com da 1200 tl ye geliyor bonus kartın varsa

Evet bu fiyatlar n11 fiyatları ama ben bonusları yazmadım sadece beyaz eşya %10 indirimi artı 33 TL kupon kullanılmış fiyatı bu. Yinede bilgilendirme için teşekkürler :) Bu arada tavsiye electrolux mu olur?
  • Bende aeg nin 10 kiloluk bi modelini araştırdım. Aslıda görünüş ve kalite açısından eski arçelikleri aratmayacağını düşünüyorum. Müsait olduğumda electro world mağazasına gidip incelrmeyi ve fiyatını öğrenmeyi düşünüyorum. Ha birde tambur malzemesi çelik mi değil mi bilmiyorum. Eğer biliyorsanız söylermisiniz? Bir şey daha var. Bu makinelerin motoru bosch veya siemensinkilerle aynı mı? Çünkü makinenin sessiz olması benim için çok önemli.

• Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    1286'yı su jeti ve buharla tazeleme olayı öne çıkarıyor tabi birde xxl (66lt) tambur hacmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warland

1286'yı su jeti ve buharla tazeleme olayı öne çıkarıyor tabi birde xxl (66lt) tambur hacmi.

Bende 1286'yı almaya karar verdim. Son soru olarak İstanbulda servis ağı nasıl? Yedek parça falan sorun olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.