Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.631.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz pazar akşamı,Samsung WD702U4BKWQ 7/5 kilo kurutmalı makine aldım,
    Almaz olsaydım ,Daha kurulurken (kurulum aşamasında) su alma ventili çatlak çıktı .. ( Dakka 1, Gol 1 )
    Önce : birebir Değiştirilecek dediler,
    Daha sonra telefonla :"ilgili parça değişecek": dediler,
    Tabiiki söz verdikleri zamanda gelmediler,hatta hiç gelmedikleri gibi,
    Telefonlara bakmayıp,Efendim Toplantıdalar gibi Oyalama taktiklerine başvurdular,
    Ne merkez teknik servisleri,Ne yerel semt teknik ekipleri yanıt vermedikleri gibi,
    verselerde:efendim toplantıdalar gibi sallamasyon tavırları sürdürdüler,
    Topu birbirlerine atmaya devam ettiler,
    Satıcı firma deseniz biz sadece satıcıyız modunda (klasik)
    makine evde mutfakta olduğundan giremediğimiz gibi,Banyoda kirli Çamaşırlar bekliyor,
    bu samsung,Devlet Dairesinden beter,
    Reklamlara Aldanıp Samsung markasına güvendiğim için pişmanım.

samsung almayında ,ne alırsanız alın ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Bazı konularda size katılmıyorum tıkırdama sesi gelen bosch görmüşlüğüm var üstelik bu makinelerde yeni modellerdendi.

Bahsettiğim ses tıkırdama sesi değil yalnız bildiğimiz yay gıcırdaması. Eski aeg ve profiloların kronik sorunu olan ses. Bizim makinede de var aynı ses. Yeni profiloda olup da bosch-siemens te hiç duymadığım için kalite olarak da fark olduğu kanaatindeyim. Ayrıca bakınız eski bosch lar ile aeg aynı tambura sahipti ve ben denk olan modelin iiçini gördüm bizimkiyle arasında farklar vardı. Ama dışardan bakınca sadece pano değişik tamburlar körükler aynı. Pahalı olan sadece ismi için pahalı değil. Elbetteki farklar var. Bosch-siemens kalitesi ile profilo kalitesini denk tutmak züğürt tesellisi gibi bir şey geliyor bana. Ama herkese saygı duyarım isteyen istediğini alır. Ben kullanmicam sonuçta. Beklentiler kişiden kişiye değişir hep bunu söylemişimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim bulaşık makinesi tencerelerin yüzeyinde nokta nokta şeklinde lekeler bırakıyor bardaklarda sorun yok,elma sirkesi koymuştuk bolca ve finish powerball tablet atıyoruz makineye,sorun nerede

makineyi ilk aldığımızda limonlu olan finish tablet atıyorduk başka da bişey yapmıyorduk tertemiz yıkıyordu,kuruluma gelen arkadaş tuza falan gerek yok dedi tuz deposuna hiçbişey koymadık da zaten,dediğim gibi tablet atıp çalıştırıyorduk sonra elma sirkesi de koyduk ve bundan sonra lekeler kalmaya başladı,sirkeyi de bolca koyduğumuzdan bitmiyor da :) parlatıcı göstergesi hiç yanmadı çünkü

yapabilecek bişey var mı yoksa sirkenin bitmesini bekleyip finish parlatıcı mı alayım
  • Bugün bütün makinelere baktık ama en kalite hissi veren electrolux oldu bana göre. Bu makinelerin nerede üretildiğini bilen varmı. Satış görevlileri bile değişik bilgiler verdiler onlara pek güvenemedim. 2. sıraya Siemens ve aeg yi koydum. Siz olsanız hangisini neden tercih edersiniz. Ayrıca devir aralıkları çok önemlimi. tşkler
  • şu modellerden herhangi birini kullanan var mı? tavsiye edermisiniz?

Çamaşır makineleri(maksimum 1550):
    Siemens WM10Q41STR A++ tambur hacmi 63 litre 7 kg 1350 TL
    Siemens WM10Q48XTR A++ tambur hacmi 58 litre 8 kg 1550 TL
    ELECTROLUX EWF1286LEW BUHARLI 66 LT TAMBUR HACMİ 9KG DAN BÜYÜK A+++ 1500

Bu model ise bütçeyi çok açıyor ama 10 yıl motor garantisi var, o nedenle listeye ekledim.
    Siemens WM14W56XTR 9 Kg Çamaşır Makinesi 9kg 10 yıl motor garantili 2000 TL A+++
  • quote:

Orijinalden alıntı: urfak

Slm arkadaşlar...
    üstadlardan ricam, aeg'mi bosch'mu
    bu ürünlerden hangisini tercih edersiniz?
    AEG L98699FLE2
    Bosch WAY24841TR
    Bosch WAY287X2TR

Hiçkimsenin fikri yok mu acaba bu konuda...

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz0618

Bugün bütün makinelere baktık ama en kalite hissi veren electrolux oldu bana göre. Bu makinelerin nerede üretildiğini bilen varmı. Satış görevlileri bile değişik bilgiler verdiler onlara pek güvenemedim. 2. sıraya Siemens ve aeg yi koydum. Siz olsanız hangisini neden tercih edersiniz. Ayrıca devir aralıkları çok önemlimi. tşkler

profilo 1400 devirli makina yapmış. tek geçerim. bosch-siemens teknolojisi. on numara. sessiz inverter motor, deterjan çekmecesi temizleme vsvs fiyat bedava. 1425.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmaci -- 21 Aralık 2014; 17:18:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Walla bizim evde hanım baktığı için o işlere pek anlamam. Bir tane indesit var. Hanım da zırt pırt değiştirelim şunu bak yenileri çıkmış yok 10-15 kilo çamaşır yıkıyor felan diyor. Ben şimdileri pek duymuyor gibi yapıyorum ama eninde sonunda alacaz herhalde bir makine.

kardeşım aman aman indesite bir daha bulaşma arçelik 8kg makına al fazlasına gerek yok çok memnun kalırsın
  • cetin.s kullanıcısına yanıt
    Tşkler kardeşim .. Bugün 9 kg lik Arçelik aldık artık. Diğerlerinin türkiye üretimlerine hiç ısınamadık gene arçeliğe bulaştık bakalım. Allah arıza vermesin. Tabi ene önce sağlık ve sıhat nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urfak

Slm arkadaşlar...
    üstadlardan ricam, aeg'mi bosch'mu
    bu ürünlerden hangisini tercih edersiniz?
    AEG L98699FLE2
    Bosch WAY24841TR
    Bosch WAY287X2TR

sitede kimse kalmamış anlaşılan,
    bu işten anlayan...
  • İşte lg nin yeni model bir çamaşır makinesi. Eski modellere ek olarak tag on denen bir özelliği var. Smart phone lar üzerinden program Güncelleme ve kontrolü sağlıyormuş. Sizce Tasarımı geçen senelerde çıkan hangi makinelere benziyor ? :))
     EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 26 Aralık 2014; 22:11:30 >
  • 9 aydır samsung maşallah çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

İşte lg nin yeni model bir çamaşır makinesi. Eski modellere ek olarak tag on denen bir özelliği var. Smart phone lar üzerinden program Güncelleme ve kontrolü sağlıyormuş. Sizce Tasarımı geçen senelerde çıkan hangi makinelere benziyor ? :))

Home prof serisi gibi.Guzel is çıkarmışlar

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Hocam panel öne doğru baya çıkıntılı kapağı gibi. Çok tuhaf olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

İşte lg nin yeni model bir çamaşır makinesi. Eski modellere ek olarak tag on denen bir özelliği var. Smart phone lar üzerinden program Güncelleme ve kontrolü sağlıyormuş. Sizce Tasarımı geçen senelerde çıkan hangi makinelere benziyor ? :))

Bana 5500E yi hatırlattı program seçimi için çevirmeli bir düğme olmayışı. O güzel olmuş ama tipi çok kötü bence.

• Arkadaşlar merhaba 1500 tl bütçe ile ( max 2000) 8 kg yıkama kapasiteli ,min 1000 devir siemens,bosch ve arçelik marka önerilerinizi alabilirmiyim.

Evdeki arçelik 15 yıldır tıkır tıkır çalışıyordu ,geçen gün servis geldi makineden ses çıkmaya başladı , Değiştirmek şart oldu.yeni arçelikler okuduğum kadarıyla eski arçelikleri aratıyor.o yüzden bosch yada siemens ön plana çıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman çok çamaşır olmayabiliyor , o yüzden 9 kilo düşünmemiştim, alternatif model yada aynı modelin 8 kg alternatifleri mevcut mu ? Birde belirttiğiniz fiyatlara nasıl ulaşabiliyoruz,bayii fiyatı mı

• Ayrıca Almanya üretimi modeller ile bu modelin farkları nedir ? Almanya yapımı modellerde fiyat farkı mevcut mu ?

• Pyrojet ⏩⏩http://m.aksam.com.tr/Home/newsDetail?newsHeadline/haber-367175

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Pyrojet ⏩⏩http://m.aksam.com.tr/Home/newsDetail?newsHeadline/haber-367175

İyileşmede faydası olduysa ne güzel. Bir de fiyatı biraz daha uygun olsa iyi olurdu. Bu modelin kazan hacmi ne kadar acaba?
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.