Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her zamanki gibi Alıntı yapılmış bir sistem. Aynı sistemi privileg yıllardır kullanıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 15 Kasım 2014; 1:45:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Arçelik 10 kg:

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-10-kg.html

12 kg:

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-12-kg-12143-cmk-camasir-makinesi-onden-yuklemeli.html

Ekranda yazılı bilgi veriyor sanırım.

Linki gördüğüm de acaba LG'yi iade edip Arçelik mi alsam dedim. Makinanın fiyatını görünce şok oldum zaten.

Arçelik 12 kg 3000 Tl,10 kg 2500 Tl.

İyikide LG almışım. En azından yerli mal değil direkt kore üretimi.

Fiyatları gerçekten yüksek, siz LG'yi iyi fiyata aldınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

Bir rezistansın ya da ısıtıcının kireç tutması için suyun kaynaması ve Kaynadığı yerde soğuması Yada buharlaşması gerekir. Çamaşır makinelerinde su kaynamadığı ve sıcakken boşaltıldığı için rezistans zaten kireç tutmaz. Yani siz calgon kullanmasanız da makinenizin rezistansı emin olun temiz olurdu. 14 yıllık ariston makinemin rezistansı kireç Önleyici kullanmadığım halde temiz. Zaten calgonun işe yarayıp yaramadığı da tam belli değil.

Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum, bizim sular çok kireçli biz calgon kullanmıyorduk makinenin rezistansı kireçten korozyona uğradı ve bozuldu servis söktüğünde zaten böyle bir manzarayla karşılaşacağımı biliyordum. Isıtıcı kireç kaplıydı, deterjanların içindeki işe yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

Sürtünmeli plastik amortisörden başka bir amortisör türü yok çamaşır makinelerinde kullanılan. Arçelik yeni bir amortisörmü geliştirecek :)

LG'nin büyük kapasiteli modellerinde arkaya yerleştirilmiş yaylı süspansiyon var, teşhirdek içi saydam makinede görmüştüm. O tip bir amortisör koymuş olabilir demek istedim.
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    İnci tamburu görmüş olduk bosch'un wavedrum tamburuna benziyor ayrıca program tuşu way serisinden kopyalanmış çift su jeti olması güzel bir özellik ancak vestel'in sitesinden baktığımda fiyatının epey yüksek olduğunu gördüm rekabetçi olması için 1300-1400 lira civarında olması gerekir bu arada hotpoint samsung'un eco bubble'nı kopyalamış

http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/directInjection.do
  • Rezistans değişim bedeli, bence 15 yıllık calgon maliyetinden çok daha ycuzdyr. Sular çok kireçli ise çamaşır sodası kullanmak daha ucuz ve etkili bir yöntem bence.

• 15 yıllık beko var taş gibi hala

• Eternafelicity kullanıcısına yanıt
    Gülçin hanım , hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullanın. Sonunda lg'nize kavuştunuz . Bir inceleme isteriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    Merhaba bugun ilk defa was24322nin yikamasina sahit oldum. Yikama esnasinda ses yok, duyulan tek sey camasirlarin carpma sesi. Hatta kisa bir video bile cektim.
    Ancak maalesef sikmasina yetisemedim, esimin soyledigi tek sey sadece bitti sinyalini duydum
    Was serisi ile ilginen arkadaslarin bilgisini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Profilo markasında inverter (SilentPlus motor: Uzun ömürlü sessiz motor diye geçiyor profilo serilerinde) motorlu tavsiye edebilceğiniz makine varmı. servisiyle arızasıyla uğrasşmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

Merhaba Profilo markasında inverter (SilentPlus motor: Uzun ömürlü sessiz motor diye geçiyor profilo serilerinde) motorlu tavsiye edebilceğiniz makine varmı. servisiyle arızasıyla uğrasşmak istemiyorum

Profilo 1201dtr

Yada benim kullandigim electrolux 1286lew

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

quote:

Arçelik 10 kg:

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-10-kg.html

12 kg:

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-12-kg-12143-cmk-camasir-makinesi-onden-yuklemeli.html

Ekranda yazılı bilgi veriyor sanırım.

Linki gördüğüm de acaba LG'yi iade edip Arçelik mi alsam dedim. Makinanın fiyatını görünce şok oldum zaten.

Arçelik 12 kg 3000 Tl,10 kg 2500 Tl.

İyikide LG almışım. En azından yerli mal değil direkt kore üretimi.

Fiyatları gerçekten yüksek, siz LG'yi iyi fiyata aldınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim. Sanki pahalı aldım diye düşünüyordum ama gayet iyi almışım. makinanın özelliklerini ve tambur hacmini görünce. İnşallah aldığıma pişman olmam bakalım kullanıca göreceğiz artık.

• Teşekkürler. İnceleme için bekleyeceksiniz çünkü makina kurulmayacak.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    electrolux 1286lew servis ve yedek parça sıkınıtısı yaşatırmı birde hangi ülkede üretiliyor. iyice karıştı aklım :)
  • Beko. bir dünya markası
  • Bosch memnunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

electrolux 1286lew servis ve yedek parça sıkınıtısı yaşatırmı birde hangi ülkede üretiliyor. iyice karıştı aklım :)

Italyan mali.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Su jeti kısmında suyu ısıtarak püskürtüyor tüp rezistansta.. güzel düşünmüşler 👍👍👍

https://m.youtube.com/watch?v=sqq5qqHZ3_Y&feature=autoshare

sistem iyiymiş, aynı bulaşık makinelerindeki gibi. Normal rezistans gibi kireç bağlamıyorsa iyi. Vestel'in İngiltere'de Servis markası ile sattığının kazanı 60 litre hacimli bu yeni çıkan model kaç litre acaba?

http://servis.co.uk/washing-machines/w814fghdw

• MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    AEG,electrolux markalarının ülkemizde yeterli servis ağı yok herhangi bir arızada bir aya yakın parça bekleme ihtimali var ayrıca geçenlerde forumdan bir arkadaşın makinesinin lcd ekran kısmı yanmış yangın riski doğurmuştu ve servis ile sorun yaşamıştı.
  • piyasadaki en ucuz makina hangisiyse(altus,regal vs.) onu alacaksın, hepsi aynı işi yapıyor. Şimdiye kadar hep en ucuzu aldım hiç bir sorun yaşamadım, 10. senesinde olan makinam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 15 Kasım 2014; 19:49:57 >
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.