Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Quad HD Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sıkarken çok titriyor, normal midir?
    su terazisi ile kendim denge ayarı bile yaptım, biraz gürültülü ıkarken ve titriyor
    ne yapmalıyım servis mi çağırmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: webyolcusu

gürellerden....

sıkarken çok titriyor, normal midir?
    su terazisi ile kendim denge ayarı bile yaptım, biraz gürültülü ıkarken ve titriyor
    ne yapmalıyım servis mi çağırmalı

beyaz eşya bölümünde miele için bölüm var orayı incelerseniz daha iyi fikir edinirsiniz.
  • Yorgan yıkanırken yeni Miele W1 serisi

Mìele WKH 130 yorgan son sıkma

• Bu da bonus olsun.

• Ben de bi banyo havlusunu ıslatıp sıktırayım bakalım ne yapacak benim makine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miele'de 4 model var yeni seriden. Üçü de 1600 devirli ve profieco inverter motorlu. Yanlış hatırlamıyorsam üçünde de steamfinish buharla kırışık gevşetme özelliği vardı.

WKF modelinde powerwash su püskürtmeli yıkama var. Yıkamada 48, sıkmada 73dB.

WKG modelinde twindos sistemi var. Yani altında sıvı deterjan tankı var. Ama powerwash yok. Ses değeri aynı.

WKH serisinde hem twindos sıvı deterjan tankı hem de powerwash su püskürtmeli yıkama var. Ses seviyesi de 47/72dB.

Son model de WKH serisinin XXL 9kg versiyonu. Felice Forte arkadaşımızın bahsettiği. Bu modelde eco feedback su ve enerji tüketimi ölçme, eğimli panel, 4 satır geniş ekran var. Ses yine 47/72dB.

Olur da Miele'leri kıyaslamak isteyen biri çıkar diye bilgi vermek istedim.

Videolara baktığımızda klasik olarak navitronic, Supertronic ve w5... Serilerinde olduğu gibi düşük devirden hızlanmalarda yay gıcırdama sesi var. Quickpowerwash programında aşırı takırdama yapan bir makine videosu da vardı. O cihaz arızalı da olabilir belki. Bazı videolarda da ses seviyesi çok iyi. Alıp denemek lazım ama malum fiyatlar :)) Gerçi W5 serisine göre bunlar daha uygun.

• Merhabalar herkese,

Annem ve babam için bir çamaşır makinesi alacağım, buradaki önerileri inceledim, son zamanlarda genelde 8-9 kg kapasiteli makineler öne çıkmış.
    Evde iki kişiler ve o kadar büyük bir hacme ihtihaçları yok. Annem Bosch seviyor, ben de bu markayı kullanıyorum (8 kg burada önerilenlerden biriydi) yani aynı markayla devam edebiliriz. Fiyat konusunda çok net bir limitimiz yok, ikide bir sorun çıkarıp başlarını ağrıtmayacak bir makine olması daha önemli. Eğer illa 8kg ve üstü olanları tercih edin derseniz annemi ikna edeceğim.

Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahar Korhan -- 22 Ağustos 2014; 14:26:34 >
  • Yabancı sitelerde gördüğüm ve Youtube'da da videoları bulunan İsviçre malı V-Zug çamaşır makineleri ve diğer ürünleri ülkemize de gelmiş. İlgili Firma Hack LTD şirketi. İstanbul ve Antalya'da satışa sunulmuş. Linkteki ürün 8 kg 60 litre kazan, 1600 devirli, 47/71 db sese sahip. Gayet kaliteli bir cihaza benziyor.

https://www.vzug.com/tr/tr/product/tr-Catalog/1100660003?category=washingMachine

• Evet V zug gerçekten iyi makineler üretiyor. Linki inceleyelim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Yabancı sitelerde gördüğüm ve Youtube'da da videoları bulunan İsviçre malı V-Zug çamaşır makineleri ve diğer ürünleri ülkemize de gelmiş. İlgili Firma Hack LTD şirketi. İstanbul ve Antalya'da satışa sunulmuş. Linkteki ürün 8 kg 60 litre kazan, 1600 devirli, 47/71 db sese sahip. Gayet kaliteli bir cihaza benziyor.

https://www.vzug.com/tr/tr/product/tr-Catalog/1100660003?category=washingMachine

Sayenizde ögrendim.tşk.vzug her tasarımcının okuludur:)

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Evet V zug gerçekten iyi makineler üretiyor. Linki inceleyelim bakalım

İsi pompalı hibrit rezistansli cihazı super.. Acaba kaç TL??

• quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Yabancı sitelerde gördüğüm ve Youtube'da da videoları bulunan İsviçre malı V-Zug çamaşır makineleri ve diğer ürünleri ülkemize de gelmiş. İlgili Firma Hack LTD şirketi. İstanbul ve Antalya'da satışa sunulmuş. Linkteki ürün 8 kg 60 litre kazan, 1600 devirli, 47/71 db sese sahip. Gayet kaliteli bir cihaza benziyor.

İthalatçı firma evin karşısında 😀😀 Hemen fiyatı sorucam yarin.

• Ürünler güzel özellikleri de öyle, görünüşleri çamşırhane tipi ürünleri andırıyor. Youtube'da bir önceki modelin videosu vardı buharla tazeleme özelliğinin nasıl çalıştığı anlatılmış. @candogan62

Rica ederim, ürünlerin tasarımları şık. Çok fazla da gösterişli değil. @asaf_desing

Hocam fiyatını sorabilirseniz memnun oluruz, bakalım bu ürünler bizde ne kadara satılıyor. @lazpanyol
  • Bosch marka var ve pekte memnun değilim.
    Araştırmalarıma göre çamaşır makinasında şuan en iyi lg ve bir kısım elektriğinide kendi üretmekte
    buzdolabında samsung önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekibeyy

...çamaşır makinasında şuan en iyi lg ve bir kısım elektriğinide kendi üretmekte...

nasıl?..
  • sıradan bi makina pek bi özelliği yok 4 sene önce aldım 1000 tl ye
    ama şimdi çıkan Lg marka A+++ özelliğe sahip ayrıca belli bir kısım elşektriğini kendi üretmekte
    LG F14A7FDS5 sanırım bu model olması lazım
    servislerede danıştım Çamasır makinasında Lg Buzdolabında samsun öneriyorlar

uygun fiyatlı bulamazsanız sizin için bende araştıra bilirim
  • quote:

sıradan bi makina pek bi özelliği yok 4 sene önce aldım 1000 tl ye
    ama şimdi çıkan Lg marka A+++ özelliğe sahip ayrıca belli bir kısım elşektriğini kendi üretmekte

kendi elektriğini üretiyor kısmına takılmıştım...
  • quote:

sıradan bi makina pek bi özelliği yok 4 sene önce aldım 1000 tl ye

Ben de yazdığınız o modeline takıldım lg nin biraz daha araştırıcam kötü bir deneyimle karşılaşmazsam aldırmayı düşünüyorum.

• makina gerçekten güzel hocam yanlız şu kötü yanı var :)
    ışıklı şık bi makina eşi diyorki sürekli çamaşır yıkayasım geliyo o yönden kötü :)

buharlı yıkama teknolojisi kullanılmış
    10 yıl motor garantisi
    kayış ve kasnak olmadığı için ürün daha uzun ömürlü ve sessiz

su ve deterjan kullanmadan havalandırma özelliği vr
    ve ürün 9 kg ve 1400 devir 1680 tl den almıştı

ben bir satıcı değilim ama çok araştırdık ve deneyimledik
    ürün belli bir kısım elektriğini kendi üretiyor diye biliyorum
    bu dönüşle alakalı bir sistem
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.