Şimdi Ara

NOOK SIMPLE TOUCH VE GLOWLIGHT KULLANICILARI BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumlarda Nook ekitap okuyucularla ilgili hiç paylaşım bulamadım. buraya bu konuyu o sebeple açmayı düşündüm. Nook kullanıcıları arkadaşlar burada paylaşımlarımızı yaparsak birbirimize destek oluruz. Konuyu yanlış yere açmışsam yöneticiden özür dilerim uygun bir başlığa taşırsa sevinirim ben uygun başlık bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mberk17 -- 18 Nisan 2014; 14:09:53 >

• cihazla ilgili pratik ipuçları , güncellemeler, root işlemleri bunlarla ilgili paylaşımlar bekliyorum. Cihaza android root atayım derken sistem backup sağlıklı alınmadığı için cihaz göçtü orjinal factory rom arıyorum nook simple touch (ışıksız) modeli kullanan arkadaşlar varsa bana cihazın rom yedek alıp atabilirlerse cihazı kurtaracağım
  • Benimki daha gelmedi kargoda.
    Bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Benimki daha gelmedi kargoda.
    Bekliyorum...

Arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan.
    Bu arada cihazın yazılımını bulup tekrar kurduk. Şu an kullanıyorum. 3. haftadayım %40 larda şarjı hala. sanırım 800-900 sayfa okumuşumdur ez az
  • quote:

Orijinalden alıntı: mberk17

quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Benimki daha gelmedi kargoda.
    Bekliyorum...

Arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan.
    Bu arada cihazın yazılımını bulup tekrar kurduk. Şu an kullanıyorum. 3. haftadayım %40 larda şarjı hala. sanırım 800-900 sayfa okumuşumdur ez az

Teşekkür ederim.
    Güncelleme mi çıkmış?
    Niçin yeniden kurdunuz yazılımı?
  • Sizinki ışıklı modeli mi yoksa ışıksız modeli mi bilmiyorum ama bendeki ışıksız olan model onun da 1.2.1 güncellemesi var. Ben güncelleme değil de cihaza aynı zamanda android işletim sistemin kurma gibi bi şeyler gördüm internetten. Diğer formatları da okur diye düşünerek denedik cihazı göçerttik ama daha sonra düzeltip tekrar android te kurduk ama sağlıklı olmadı tekrar orijinal haline döndürdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mberk17 -- 18 Nisan 2014; 16:35:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.