Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.591
Cevap
52
Favori
300.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bana verilen okul tabletine format atamıyorum format kısmına gelince orada takılıyo tablet hiçbirşekilde olmuyo yardım edebilirmisiniz
  • arkadaslar ben hepsini denedim tAablet hiç bir şekilde reset atmıyoo nasıl yapabilirimm
  • gokce450 G kullanıcısına yanıt
    Tablette ayarlarda Yedekle ve Sıfırla var. Ordan sıfırlayın o şeklidede sıfırlanacaktır.
    İşlem bitince MDM Aktivasyon ekranına dönecek. Orda bir OTG kablo bağlayın. ucuna USB klavye ve ESC ye basın. yukarda yazdığı gibi işlemleri yapın. MDM yi dondurunca tableti özgürce kullanabilirsiniz.
  • gokce450 G kullanıcısına yanıt
    bak kardesim tablet recovery menusunden format atcan atmayi bilmiyosan yardımcı olrm ve format birincide olmaya bilir 7-8 kere denemen gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

bak kardesim tablet recovery menusunden format atcan atmayi bilmiyosan yardımcı olrm ve format birincide olmaya bilir 7-8 kere denemen gerekiyor

Su an arkadasin yasadigi hata bendede var sanirim.

Recovry e girdigimde wipe factory e gelip evet i seciyorum. Siliniyor yazisina geldiginde alttaki bir cubuk 1 saniyeligine ilerliyor sonra donuyor. Hicbir hareket ilerleme gelmiyor en az 1_2 dk icerisinde tablet kendi kendine geri aciliyor. O alttaki ibrenin donmeyisine sinir oldum

Ve en az 7_8 kere denemisimdir hepsinde ayni oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak bu sorun herkesçe biliniyor sürekli dene olmasi lazim biraz arastirirsan gorursun tek yolun bu olduğunu ve böyle uğrastirdigini

• Kardeşime MEB taradından verilen GM etab4 model tabletin ayarlarını kurcalarken geliştirici seçeneklerinde ikinci ekran çözünürlüğü diye bişey vardı onu 1080p yaptım taplet yeniden başladı açılıncada siyah ekran var biraz bekleyince kendi kendine yeniden başlıyor.Fabrika format attım ama değişen olmadı.Ne yapmam gerekiyor acaba.Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Tablette ayarlarda Yedekle ve Sıfırla var. Ordan sıfırlayın o şeklidede sıfırlanacaktır.
    İşlem bitince MDM Aktivasyon ekranına dönecek. Orda bir OTG kablo bağlayın. ucuna USB klavye ve ESC ye basın. yukarda yazdığı gibi işlemleri yapın. MDM yi dondurunca tableti özgürce kullanabilirsiniz.

ne hard reset ne factory reset hiç birisi çalışmıyor ? hepsi engelli arkadaşım eskidi bu yöntemler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vsclub

quote:

ne hard reset ne factory reset hiç birisi çalışmıyor ? hepsi engelli arkadaşım eskidi bu yöntemler.

eskimemiş tamamen senin yapıp yapamaman la alakası var ben daha dün arkadaşa yaptım
  • quote:

quote:

quote:

eskimemiş tamamen senin yapıp yapamaman la alakası var ben daha dün arkadaşa yaptım

demek ki senin attıklarının ile bizim atamadıklarımızın arasında yazılım farkı var. factory reset'te engelli.

http://youtu.be/7mSbjESyUw8

• Play storedan uygulamalari indiriyorum ancak uygulama yüklü değil yazisi cikiyor.
    Sadece whatsappi indirebildim.
    VPN, es dsyasi gibi uygulamalar iniyor ancak acilmiyor.
    Lütfen yardim edin çok acil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

demek ki senin attıklarının ile bizim atamadıklarımızın arasında yazılım farkı var. factory reset'te engelli.

http://youtu.be/7mSbjESyUw8

bizdede aynı bu şekilde takılıyo ama eninde sonunda deneye deneye formatı atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

Root atılmış ve mdm,mdm mesaj,Eba market ve güncelleme uygulamarı kaldırılmış tablet fabrika ayarlarına dönünce normal mi açılıyor yoksa aktivasyon istiyor mu?
    Ayrıyetten ben orjinal Launcheri kaldırdım ve Xperia Launcheri system dosyası yaptım gayet güzel oldu ve çoğu system uygulamalarını kaldırdım hangouts,google+,haritalar,navigasyon,rehber,ayrıyetten Xperia walkman,flashplayer,google keep,adobe reader,quick office,uygulamalarıda systeme gömdüm çok şık oldu.

hocam fabrika ayalarına dönseniz bile geri alamazsınız tek çare sildiğiniz mdm apk lerini kurup tableti fabrika ayarlarına almanız ilk verildiği gibi olacaktır ama tabi mdm nin falan yedek apk sını aldıysanız ama geri almaya gerekte yok zaten
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben zaten fabrika ayarlarına dönünce normal açılmasını istiyorum aktivasyon sayfasının gelmesini istemiyorum öğrenmek istediğim fabrika ayarlarına dönünce aktivasyon sayfası gelir mi gelmez mi.

• Arslan Mustafa kullanıcısına yanıt
    gelmez şuan nasılsa yine öyle olucaktır
  • quote:

gelmez şuan nasılsa yine öyle olucaktır

Teşekkürler hocam cevap için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan Mustafa -- 8 Ocak 2015; 20:36:54 >
    valla hocam bendede rootlamadan önce duruyodu mdm falan ne varsa kaldırdım kendiliğinden oda gitti bence kaldır zaten sorun çıkarsa bir fabrika ayarıyla sil baştan tertemiz olur yine tablet

ayrıca hocam siz bu boş uygulamaları örneğin hangouts falan kaldırdım dediniz bir sorun çıkmadıysa bende kaldırcam gereksiz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞeRmeH -- 8 Ocak 2015; 19:54:42 >
    hocam hangouts falan mobogenia tarzı uygulamalar ile kaldırdınız değilmi ayrıca yüklediğiniz launcherin linkini atarmısınız
  • Yok hocam es dosya yöneticiyle kaldırıyorum.Programın ayarlarından da kaldırmadan önce uygulamaları yedekle seçeneğini işaretlerseniz eğer kaldırılan uygulamaları odex dosyasıyla beraber yedekliyor tekrardan yüklemek isterseniz hiç sıkıntı çıkarmıyor . Yani mesela orjinal launcheri kaldırdık diyelim launcherin bir apk si birde odex dosyası oluyor kaldırdıktan sonra launcher apk ve launcher odex dosyasını Es dosya yöneticisiyle cihazın hafızası sistem app klasörünün içine tekrardan kopyalıyoruz apk nin izinlerinide veriyoruz tekrardan orjinal gibi oluyor. Şunu unutmayalım sistem uygulamalarının önemli olanlarında 100%100 birde odex dosyası vardır.
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Launcher apk altta hocam home apk yazıyor.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2295508
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.