Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.591
Cevap
52
Favori
300.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte aynı olay dnset'dede oldu ondan sonra ana menüden ikonu kaldırdım.2 saat felan sonra hani ortada bi ikon var ona basınca siyah arka planlı tüm uygulamarlın göründüğü menü açılıyo oraya girdiğimde dnset uygulamasının ikonunu gördüm ve tıkladığımda çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasdemir01 -- 5 Nisan 2014; 14:45:55 >
  • tasdemir01 T kullanıcısına yanıt
    İnşallah bende de olur bakalım
  • inş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasdemir01

işte aynı olay dnset'dede oldu ondan sonra ana menüden ikonu kaldırdım.2 saat felan sonra hani ortada bi ikon var ona basınca siyah arka planlı tüm uygulamarlın göründüğü menü açılıyo oraya girdiğimde dnset uygulamasının ikonunu gördüm ve tıkladığımda çalıştı.

İlginc ben degil 2 saat 2 haftadir dnset kullanamiorm ilk aldigim hafta yukledim snra kendiliginden sildi ondan beri ben yukluorm o silio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play store den uygulama yüklemeye çalıştığımda uygulama bir hata nedeniyle yüklenemedi (406) hatası veriyor dosya yöneticisinden de apk yüklenmiyor açacak uygulama seç diyor acaba paket yükleyiciyi kaldırmış olabilirler mi? Yardım pls.

• Puffin de gitti :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanesnn

Play store den uygulama yüklemeye çalıştığımda uygulama bir hata nedeniyle yüklenemedi (406) hatası veriyor dosya yöneticisinden de apk yüklenmiyor açacak uygulama seç diyor acaba paket yükleyiciyi kaldırmış olabilirler mi? Yardım pls.

Dosya yöneticisinden apk yükleyebiliyorum.Wifi file transfer ile bilgisayardan apk yı atıyorum.Yani kuruluyor.ama
    Google play store den belli uygulamalar yüklenmiyor anında siliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasdemir01

Bende yüklü kardes.
     General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme]

BAkın Arkadaş Yüklemiş
  • Arkadaşlar Şu An Benim Oturduğum İlde Hiçkimsede Sizdeki Sorunlar Yok Sizdeki E Tab 4 Mü Yoksa 8 mi yoksa 4g mi hangisi

Ayrıca Sakın Rootlamayın Garanti Dışı Kalır Bazılarında Tabletler Bozulmuş
  • arkadaşlar araştırmalarım sonucu root işlemi için şu basamakları buldum elemanın biri yaptığını söylüyor ve sırasıyla şunları yapmış

1.tablet güncel ise fabrika ayarlarına döndüreceğiz.

2.pilin azalıp uyarı vermesi bekliyeceğiz(vermesse şarza çıkarıp takın)

3.Kesinlikle internete bağlanmayacağız güncelleme alırsa 1. adımdan başlatmammız gerekecek

4.pil uyarı verince pil kullanımı seçeneğini seçip ayarlara gireceğiz ordan tablet hakkında bölümüne gelip derleme numarasına 8 kez bastıktan sonra geliştirici seçeneklerine girip usb hata ayıklama modunu aktif edeceğiz

5.bilgisayarımıza mobogenie pc ve srs root programları kuracağız

6. srs root ile tableti rootlayıpişlem bitince mobogenieden uninstall stock apps seçip Cihaz Yöneticisi, Güncelleyici, EBA SSO kaldıracağız

7.srs roota gelip unroot apacağız artık tabletiniz tamamen size aittir kısıtlaması yoktur vpn programı olarak DNSet öneririm.

ne diyosunuz yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muyguc -- 5 Nisan 2014; 16:15:32 >

• Bizdekilet e tab 4
    Birde şuan tabletinizde sınıf yönetimi diye bir uygulama varmı

• bence sorun yok diyen arkadaşlar biraz beklesinler ben tableti şubatta aldım ilk aldığımda bende de problemler yoktu hatta ilk hafta dnset programıyla cok rahat kullandım tableti ama sonra guncelleme mı yaptı yoksa baska bırsey mı oldu nolduysa tablet kendı kendıne bazı ıstenmeyen programları sılmeye basladı ve bunun ustune ne kadar yuklersem yukleyeyım kendı kendıne sıldı ..... dıger arkadaslar ne zamandır kullanıolar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37memo

Bizdekilet e tab 4
    Birde şuan tabletinizde sınıf yönetimi diye bir uygulama varmı

benımkınde var sınıf yonetımı dıye bır uygulama
  • Abi bende durum çok farklı uygulama apk kurulmuyor apk yüklemek için tıklayınca uygulama seçin diyor play store den eba market den felen kurulmuyor hafta sonu sıfırlayıp root atmayı düşünüyorum en son çare

• quote:

Abi bende durum çok farklı uygulama apk kurulmuyor apk yüklemek için tıklayınca uygulama seçin diyor play store den eba market den felen kurulmuyor hafta sonu sıfırlayıp root atmayı düşünüyorum en son çare

ayarlar-----> yedekle ve sıfırla-----------> fabrika verilerine sıfırla

denedin mi?
  • Daha denemedim içinde bazı dosyalarım var onları pc ye atıp sıfırlayacam

• quote:

Daha denemedim içinde bazı dosyalarım var onları pc ye atıp sıfırlayacam

hiçbir program yukleyemıyorsan nasıl alcaksın o dosyaları ? usbden pcye baglayabılıo musun? ya da wi fi file transfer programını yukleyebıldın mı?
  • süper :D
  • Beyler dnsete guveneyim mi bilemedim ya kullanan var mi ? Lütfen cevap verin.

• harunşencan H kullanıcısına yanıt
    Yükleyebilirsen güven
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.