Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeavenLife

quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

quote:

Arkadaslar 2-3 gun once tablet kendi kendine yuklu programlari devredisi birakti ve suan ucak modu yok tablette resetledim formatladim geri gelmiyor bu sorunun cozumunu bilen var mi yarrimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Dönülmez bir yola girmissin tabletin güncellenmiş tek caren root atıp mdmyi Dondurman

Peki onceki guncellemeye dondurmenin yolu var mi

var tabi

root atıp yeni günceli silip eskiyi yuklemek bende eski yedek var arkadaştan aldım okulda sorun olurssa hemen onu yükleyeceğim

• root ve unroot işlemi yapıldıktan sonra tablete reset atıyoruz denmiş... burayı açabilir miyiz? güç+ses tuşuna basıp wipe all data mı diyoruz yoksa normal tableti kapatıp açıyoruz?
  • cevabı bekleyemedim... güç+ses ile girip ilk seçenek reboot dedim oldu.. sorun yok şimdi ;) yöntem çalışıyor.
  • Arkadaslar E-tab tabletimi actıgımda gm general mobile ekranında kalıyor. Reset atmak için ses açma ve kapama tuslarını kullanarak format atma menusune girmeye çalıştım oda olmuyor acılıs ekranında sıyah ekranda kalıyor yardım ederseniz çok sevinirim.
  • Farklı marka üzerinden olsada işleyiş aynıdır. Root arıza yazılım ve çeşitli bilgileri için burayı tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remiroğlu -- 15 Eylül 2014; 23:13:49 >
  • merhaba arkadaşlar.ben root yapıp kullanıyorum.rootdan sonra unroot yapıp tableti sıfırlayın deniyor.fakat ben unroot yapmadım.Bir problem olurmu?yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler...
  • Merhaba arkadaşlar, tabletimi taa geçen dönem servise gönderdim. Yazılım sorunu vardı ve açılmıyordu tablet. Bugün gelmiş aldığımda şifre soruyordu, bilişim öğretmeninin dediğine göre sınıf öğretmenine vermiş ve o da okuldan ayrıldı. Ve bana dediğine göre bizim sınıfı kaydetmiş ama bilgisayarın kasası sorunluymuş o düzelince veririm dedi. Açabilmemin başka bir yolu varmı sizce?
  • Player ONE P kullanıcısına yanıt
    factory reset yapmayı milli eğitim yasakladı .önce ses kîsma(-)tuşuna ve açma tuşuna basılı tutun, tablet açılınca sadece açma tuşunu bîrakın seskîsma tuşunu çekmeyin , tablet açılınca bırakabilirsiniz . Sol alt köşede (GÜVENLI MOD) yazacak . Sonra teblti kapatîp açma tuşu ve ses artırma tuşuna basın işlem tamamdır .artık factor reset yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıntılı bir tablet.Orjinal Rom'da açılırken yazılım kitlenmesi,oynarken kasmalar oluyor.

Custom ROM için girdim ama root atma içerdiği var konuda.Bu tablete uygun bir custom rom var mı?
  • Benim tablette güncelleme oldu herşeyi yaptim fakat google play dan

Uygulama oyun vs indiriyor ama. MDM tarafından durduruldu diyo çözümü nedir

• google play e giremiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaslar 2-3 gun once tablet kendi kendine yuklu programlari devredisi birakti ve suan ucak modu yok tablette resetledim formatladim geri gelmiyor bu sorunun cozumunu bilen var mi yarrimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Dönülmez bir yola girmissin tabletin güncellenmiş tek caren root atıp mdmyi Dondurman

Peki onceki guncellemeye dondurmenin yolu var mi

Var eski sistem yedeğini bulup tablete root atip onu yuklemek

• Ya benim uygulamalar uçak modu ve kullanicilar silindi ne yapicam?? Oyunlar, facebook gibi sosyal ağlar yüklü gozukuyo ama play storedan etkinlestir diyince mdm tarafından durduruluyo. Eğer sifirlarsam da Eba falan gider .Nolucak yardim edin lutfen :-\

• abuzerefendi A kullanıcısına yanıt
    Apk link ne ki atinca ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: duygujyh

Ya benim uygulamalar uçak modu ve kullanicilar silindi ne yapicam?? Oyunlar, facebook gibi sosyal ağlar yüklü gozukuyo ama play storedan etkinlestir diyince mdm tarafından durduruluyo. Eğer sifirlarsam da Eba falan gider .Nolucak yardim edin lutfen :-\

Kardeşim herkes gibi sana da güncelleme geldi.Bunu bir çeşit versiyon yükseltme olarak düşün yani meb bir kademe daha güvenlik arttırdı.Ama bu mebin düşüncesi yine bizde çareler tükenmez yine mdmyi dondurarak istediğimiz şeyi yapabiliyoruz mesela ben önceden mdmyi dondurduğum için güncelleme bana gelmeyecek ve gelemez.Yani anlayacağın uçak modu , kullanıcılar bölümü ve google play storede etkinleştir bölümünün yok olduğu sebebi bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: parayban

Merhaba arkadaşlar, tabletimi taa geçen dönem servise gönderdim. Yazılım sorunu vardı ve açılmıyordu tablet. Bugün gelmiş aldığımda şifre soruyordu, bilişim öğretmeninin dediğine göre sınıf öğretmenine vermiş ve o da okuldan ayrıldı. Ve bana dediğine göre bizim sınıfı kaydetmiş ama bilgisayarın kasası sorunluymuş o düzelince veririm dedi. Açabilmemin başka bir yolu varmı sizce?

MDM ekranını geçerek (aktivasyonsuz) tabletini kullanabilirsin benim gibi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildblood

Arkadaslar E-tab tabletimi actıgımda gm general mobile ekranında kalıyor. Reset atmak için ses açma ve kapama tuslarını kullanarak format atma menusune girmeye çalıştım oda olmuyor acılıs ekranında sıyah ekranda kalıyor yardım ederseniz çok sevinirim.

recovery mod için gerekli tuşlara bastığında ekrana general mobile yazısı geldiğinde tuşlardan elini çek çekmezsen recovery modda menüleri göremezsin komut yok der
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parayban

Merhaba arkadaşlar, tabletimi taa geçen dönem servise gönderdim. Yazılım sorunu vardı ve açılmıyordu tablet. Bugün gelmiş aldığımda şifre soruyordu, bilişim öğretmeninin dediğine göre sınıf öğretmenine vermiş ve o da okuldan ayrıldı. Ve bana dediğine göre bizim sınıfı kaydetmiş ama bilgisayarın kasası sorunluymuş o düzelince veririm dedi. Açabilmemin başka bir yolu varmı sizce?

MDM ekranını geçerek (aktivasyonsuz) tabletini kullanabilirsin benim gibi ;)

Nasıl yapıcam, bilgi verirmisin hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dokucan kullanıcısına yanıt
    Napabilirim yani düzeltmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: duygujyh

Napabilirim yani düzeltmek için

Root atarak mdmyi dondurabilirsin eğer yapmak istiyorsan özele gel

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.