Şimdi Ara

Sneijder üzüldükçe kahroluyorum....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum sitelerine,Blog sitelerine bakıyorum hala Sneijder oynamıyor,isteksiz diyen var arkadaş yuh ya yuh.Sneijder,Muslera,Melo,Semih bu 4 oyuncu bu sezon maç ayırmaksızın takımı sırtlayan,çabalayan oyuncular oldular.Oyundan düştüğü dakikalar oluyor tabi olmasının tek nedeni de yanlış bölgede oynamasından.Adam da bıktı artık özgürlük istiyor oyun kurmak istiyor..Ortada oynasa bile adama pas atmıyor,oyun kurdurmuyorlar bu çok açık Selçuk dikine oynamayı bilmiyor.Sneijder şu takımda kimle tek top yapabiliyor? Yemin ediyorum artık bıktım pc'yi parçalayasım geliyor şu adamı harcıyoruz resmen harcıyoruz.Ayrılmak istiyorum dese tek bir edebileceğimiz söz yok haklıdır.

Benim üzüldüğüm nokta eğer giderse kendi hatalarından değil sırf adamı oynatamadığımız için yani kendi eşekliğimiz yüzünden gidecek.İnşallah gitmez. Sneijder,Melo,Muslera,Semih diğerleri yalan.Umarım gitmezsin Sneijder..Takımda en istekli oyunculardan biri ara pasları,şutları bunlar göz boyama değil ki (diğerleri gibi) başarı için her şeyi yapmaya hazır biz ısrarla yanlış yerde oynatmaya devam.Yahu arkadaş defansa kadar gelip Burak'a Drogba'ya top şişirmek nedir ya.Hangi takımda gördünüz 10 numara oyuncusunu defansa çekmeyi? 10 numara gizli santrafor gibidir ilerde kalmaya mecburdur...Her gün dua ediyorum inşallah SADECE İÇ SAHA MAÇLARINDA GÖSTERİŞ YAPAN,RAKİBİNİN SURATINI YOLARAK,OMZUNDAN ÇEKEREK TOP ÇALMAYA ÇALIŞAN BURAK YILMAZ DEF OLUR GİDER.

İnter Milan taraftarı olduğum için oradan beri çok sevdiğim hatta bize gelmeden bile en sevdiğim oyuncular arasındaydı.Hepimiz için özel bir oyuncudur Sneijder ama benim için ayrıdır.Maçları izlerken nefesim daralıyor şu adamı harcadıkça..Bizimle kal WESLEY..

OOOO SNEİJDER , WESLEY WESLEY SNEİJDER...

• Abi bu adam Sneijder ya! Boru değil. Takımı tamamen Sneijder üzerine kurmalıyız. Sistem mistem ne var ne yok bu adamın üzerine kurulmalı. Dünyada hayran olduğum bikaç oyuncudan biridir. Bize geldiğinde kafayı yicektm mutluluktan. " bak bak abi düşüşü bile farklı beeee " :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder in son 5 maçta kaçırdığı gollere bak. Gözü kapalı atması lazımdı onları. Kaçırdıklarının hepsi de kritikdi yani maç kazanabilirdik.

Tamam işi gol atmak değil ama sen sneijder sin sonuçta. Bundan sonra ki maçları iyi izle zaten yerinde de oynamıyor. sneijder bitikti zaten bitmiş oldu. Herkes biliyor
  • Tamamen haklisin kendisiyle anladabilecek oyuncumz yok hucum hattinda irtada oynasa yaninda da iki becerikli kanat bi forvet olsa bu adami izlemeye doyamayiz

• Yerinden dolayı mı başka bir sebepten dolayı mı bilmem ama verdiğimiz para+oyuncunun ismiyle performansı hiç de orantılı değil.

İyi oynadığı falan yok Sneijder'in kendimizi kandırmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Yerinden dolayı mı başka bir sebepten dolayı mı bilmem ama verdiğimiz para+oyuncunun ismiyle performansı hiç de orantılı değil.

Sen hala geri pas yapan Selçuk'u suran yolan Burak'ı izlemeye mahkumsun o zaman.

Sneijder ve Bruma dan başka adam eksilten oyuncumuz yooooook.
  • quote:

Yerinden dolayı mı başka bir sebepten dolayı mı bilmem ama verdiğimiz para+oyuncunun ismiyle performansı hiç de orantılı değil.

Hocam adamla oynayacak pas alisverisi yapacak oyuncumuz yokki sneijder neyapsin. Bazen telles zorluyor ozamanda neler yaptiklari ortada. Takimda sneijdere uygun iki oyuncu olsa o 6 gollu maclar iddia ediyorum 10 biterdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

quote:

Hocam adamla oynayacak pas alisverisi yapacak oyuncumuz yokki sneijder neyapsin. Bazen telles zorluyor ozamanda neler yaptiklari ortada. Takimda sneijdere uygun iki oyuncu olsa o 6 gollu maclar iddia ediyorum 10 biterdi.

Hocam anlıyorum seni ama dediğim gibi sebebi fark etmiyor sonuç olarak beklediğimiz performansı alamıyoruz ki bu adamdan.Sebebi senin düşündüğün gibiyse eğer ya o zaman Sneijder kalibresinde adamları etrafına koymamız lazım ya da koyamıyorsak Sneijder'i göndermemiz lazım.

@lahm

Sneijder adam eksiltiyor öyle mi? Yapma dostum aynı kişiden mi bahsediyoruz? Sneijder'in hiç bir zaman öyle bir meziyeti olmadı bundan sonra da olmayacak.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam anlıyorum seni ama dediğim gibi sebebi fark etmiyor sonuç olarak beklediğimiz performansı alamıyoruz ki bu adamdan.Sebebi senin düşündüğün gibiyse eğer ya o zaman Sneijder kalibresinde adamları etrafına koymamız lazım ya da koyamıyorsak Sneijder'i göndermemiz lazım.

@lahm

Sneijder adam eksiltiyor öyle mi? Yapma dostum aynı kişiden mi bahsediyoruz? Sneijder'in hiç bir zaman öyle bir meziyeti olmadı bundan sonra da olmayacak.

Evet dedigin gibi. Bu yuzden takimi sneijder uzerine kurulmali. Gelecek sezon en az sneijdere uyacak paslarina tepki verecek iki adam alinmali cok olumlu yonde yansiyacaktir. İnter sneijder uzerine kurulu sistemle CL sampiyonu oldu.

• Adettendir.
  • Takımda bazı şeylerin olmadıgı çok belli. Sneijder gibi oyuncu taaaa defansa kadar gelip top alıyorsa bi sıkıntı vardır.

Hatırlayın Guti Bjk'de oynarkende aynısını yapıyordu. Takım oynamayınca, istedigi pasları alamayınca defansa kadar gelip topu istiyordu. Alex'e bakın mesela. Adamın defansa kadar gelip topu aldıgını gördünüz mü hiç?
  • Bu adamı hala beğenmeyen var.. Adam solda oynuyor arkadaş solda!.. Yanında da bir ton kazma var.. Şurda oynadığı aldığı verdiği paslara bak bide bizdeki yanındaki adama pas veremeyen yeteneksizlere.. SONRA SNEIJDER OYNAYAMIYOR YEAA!!

• quote:

Abi bu adam Sneijder ya! Boru değil. Takımı tamamen Sneijder üzerine kurmalıyız. Sistem mistem ne var ne yok bu adamın üzerine kurulmalı. Dünyada hayran olduğum bikaç oyuncudan biridir. Bize geldiğinde kafayı yicektm mutluluktan. " bak bak abi düşüşü bile farklı beeee " :(

aynısı alex için yapılmıştı. gidince çok kötü oldu ama
  • Çok üzülüyorum valla ne demezsin

Yılda 3.8 M Euro
    Maç Başı 25k Euro
    Gol Primi 7250 Euro
    Kadroya Alınma 3600 Euro
  • daha juventus maçından önce sakatım ayağına kaç maça gelmedi haberiniz yokmu hollandalarda karısıyla kıvançla gününü gün etti.. şimdi de dünya kupası var diye oynuyordur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

daha juventus maçından önce sakatım ayağına kaç maça gelmedi haberiniz yokmu hollandalarda karısıyla kıvançla gününü gün etti.. şimdi de dünya kupası var diye oynuyordur

güzel kafa.
  • Dur şimdi kahrolma gidince kahrolursun nasıl olsa bu yönetim elinde tutamaz bu adamı

• Sneijder mi butun maclarda Galatasaray'i sirtliyor? Soyler misin en son hangi macta Galatasaray'i sirtlamis?

Ben sana bir istatstik vereyim. Son macta en cok top kaybi yapan oyuncumuz ve en az kosanlarin basinda geliyor. Mactaki tek varligi onune yuvarlanan topu bos kaleye atamamasi.

Bu adam mi Galatasaray'i tasiyor? En kaliteli oyuncumuz olabilir ama ezbere yorum yapiyorsunuz. 1 mac oynayip 5 mac yatan adami goklere cikarmayin. Cuval dolusu para veriyoruz, 1.5 yildir takima adapte olamadi. Boyle rezillik olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Takımda bazı şeylerin olmadıgı çok belli. Sneijder gibi oyuncu taaaa defansa kadar gelip top alıyorsa bi sıkıntı vardır.

Hatırlayın Guti Bjk'de oynarkende aynısını yapıyordu. Takım oynamayınca, istedigi pasları alamayınca defansa kadar gelip topu istiyordu. Alex'e bakın mesela. Adamın defansa kadar gelip topu aldıgını gördünüz mü hiç?

Oyle diyince aklima 2008 yilindaki fener maci geldi, o kadar guzel oynamistikki alex top almak icin defansa gelmisti, hatta bunun muhabbeti cok dondu..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.