Şimdi Ara

Oyunun Son Sezonu (S4)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
4.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riot iyice saçmaladı.Rünler değişti,haksız yere nerfler,hala üçgen ayaklı morde varken heimere VU..
    Özellikle şu 10 oyunun sıfırlanıp tekrar atılması.Nasıl olduysa bronzdakiler şu anda diamondda.Ejderi boşver-baronu boşver gel kule alak karşısı geberik diyenler falan.Altta kule giderken hala kill peşinde koşup kill için kill vermek..Bunları sezon4 te diamondda gördüm.
    Hilesiz oyun dedik ama bi eloboost belası var başımızda..Benim arkadaşta yaptıracak sonra dalga geçecek hala goldda ben çilingir oldum diye.(Kendisi gümüş5)Şikayet etsem işide geliştirmişler artık farklı IP lerden girip boostluyorlarmış.
    Oyunda o eski zevk yok.Zaten 30 hero içinde oyun dönüyor bi cassi alsak zed denen herif gelir atlar içimizden girer.
    Son sezonudur burdan belirteyim.Uplatırsınız Sezon5 te oyunda kimse kalmayınca.

Edit:Hatırlayın aramızdan biri gold olunca forumda kıyamet kopardı 1 ay parti yapardınız konuda.Artık olmuyor onlar çünkü o 10 maçta herkes platta.

Edit2:Bazılarınız sırf assasin devri diye algılamış olayı.OLAY O DEĞİL.Yazıyı birkaç defa daha okursanız anlayabilirsiniz normal bir beyinle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suikastçı Soraka -- 25 Mart 2014; 13:11:43 >

• Sezon5te yazmazsam adiyim. rezerved
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Feeder TR

adam gayet haklı olarak birşey yazmış. trollemenin amacı ne?

dediklerine sonuna kadar katılıyorum. 20 dk da 58 farm yapan midler mi dersin rede ölen junglelar mı dersin, lane pushlayıp topta gang yiyip ölen adamlar mı dersin. 10-7 sinde kesin geliyor.

• Değişiklik iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Sezon5te yazmazsam adiyim. rezerved

Ben uplatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suikastçı Soraka -- 24 Mart 2014; 16:22:15 >
  • sakin ol shampuan
  • Haklisin Riot sacmaladi ve eloboost cidden rezil birsey oyunun sonunu getiricek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUW Geç kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: filinte

quote:

dediklerine sonuna kadar katılıyorum. 20 dk da 58 farm yapan midler mi dersin rede ölen junglelar mı dersin, lane pushlayıp topta gang yiyip ölen adamlar mı dersin. 10-7 sinde kesin geliyor.

Sana göre haklı amaçsa bu tür konuların sık sık açılması hele de 15 20 hero etrafında dönmesi ne var bunda sürekli öyle olmuyo mu saten çekikler bi hero oynuyor. Herkes ooww spr felan başlıyorlar ona bence gayet doğal belli zamanlarda belli heroların çok sık alınması yenilenen bi oyun çünkü.

• Söylediklerinde haklısın fakat oyunun son sezonu olacağını hiç sanmıyorum etkinlikleri ve izlenme oranlarıyla oyunun son sezonu olması beni çok şaşırtır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: filinte

quote:

Sana göre haklı amaçsa bu tür konuların sık sık açılması hele de 15 20 hero etrafında dönmesi ne var bunda sürekli öyle olmuyo mu saten çekikler bi hero oynuyor. Herkes ooww spr felan başlıyorlar ona bence gayet doğal belli zamanlarda belli heroların çok sık alınması yenilenen bi oyun çünkü.

S4ün ilk konusudur bu
    Bu arada tek takıldığın yer oramı?

• En kotusude vayne oynarken sup annie ye olmek cok dengesiz bi sup simdi q buff sayesinde belki mide geri donerde kurtulurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamusluPavyoncu

En kotusude vayne oynarken sup annie ye olmek cok dengesiz bi sup simdi q buff sayesinde belki mide geri donerde kurtulurum

En üzüldüğümde vayne in oyundan düşmesi oldu
  • bu sezon iyice saçmaladılar buna katııyorum ama. bronzedaki bir adam 10 maçın 10 unu kazansa gene diamonda giremez.
  • res
  • oyuncu seviyesi giderek düşebilir ama bitmez popülerliği giderek artmaya başladı yeni knight online olucak bi kaç sezona
  • Oyuna moka sardı cidden. Sezon 3 ün başı ne güzeldi ya. Oyunun en tatlı zamanları böyle. Hele s2 sonu of of Neydi o mundoya çıktığımız bi item vardı ne biçim can yenileme veriyodu. FoN du galiba. Red kestiğimizde koca koca buff etkisi etrafımızda dönerdi
  • Adam haklı

• Zac geldiğinde başlamıştım. Ashe ile ultiyi dağlara tepelere atardım haritayı bilmezdim. Çok güzeldi sadece eğlenmek icin oynuyordum şimdi ise Plat olmak icin.

• Doğru söze ne denir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.