Şimdi Ara

Oyunun Son Sezonu (S4) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
4.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Suikastçı Soraka
    Ejderi boşver-baronu boşver gel kule alak karşısı geberik diyenler falan.

Oyun bitirilebilecek bir durumdaysa neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özdemirburak

EUW Geç kurtul

west de eskisi gibi değil ki artık orda da troll çok afk var feeder var ama tr ye göre az olabilir
  • Türkiyede LOL`ü bitirebilcek MOBA tarzı oyun daha da çıkmaz ama MMORPG`ler tehlikeli olabilr, sonuçta MOBA fanatiği diye bir şey yok oyun fanatikliği var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NamusluPavyoncu

En kotusude vayne oynarken sup annie ye olmek cok dengesiz bi sup simdi q buff sayesinde belki mide geri donerde kurtulurum

En üzüldüğümde vayne in oyundan düşmesi oldu

Vayne oyundan mı düştü? Ya he he.gif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.Cosan

Belkide oyundan sıkıldığın için zevk vermiyordur.

Sıkılmadım aksine çok oynamak istiyorum ama işte eskisi gibi değillll

Jayce oynanan günleri özledik..

jayce oynayanlar görüyorum ara sıra düzgün build ile ağlatıyor özellikle aramda free win.viktor urgotta iyi champlar ama oynayanı az.bence bütün bunların sebebi riotun kafasına göre bir meta oluşturması ve metanın dışına çıkanların oyun kazanamaması

• grafik konusunda haklisin mesela udyr in 3250rp lik kostumu. harika kaliteli ama butun sampiyonlar boyle olsa keske

• Ne yapacaklar eloboost için onuda bilmiyorum.Oyunun sonunu getirecek en önemli etken.2. side zaten riotun saçmalıkları.Bronz5 te olanın 10 maç tekrardan atılınca platta olması vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastSummoner

Oyuna moka sardı cidden. Sezon 3 ün başı ne güzeldi ya. Oyunun en tatlı zamanları böyle. Hele s2 sonu of of Neydi o mundoya çıktığımız bi item vardı ne biçim can yenileme veriyodu. FoN du galiba. Red kestiğimizde koca koca buff etkisi etrafımızda dönerdi

Oyunun en tatlı olduğu dönem s1 ortalarıydı qnq.
  • katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alone_In_The_Dark

"Ejderi boşver-baronu boşver gel kule alak karşısı geberik diyenler falan." doğru diyorlar.

Buna ben de takıldım okurken
  • Reserved

• Ben artik sundan korkuyorum onumuzdeki senelerde lol oynadigimizi soyledigimizde dalga mi gecerler yani metin2 oynuyanlar simdi burda bu oyun bitmez her oyun gibi para icin oynanilcal hale gelir asil oyuncu kitlesi bi sekilde oyundan uzaklasicaktir geri kalandarda uc bes geberikci tayfa olucak olan bu

• quote:

Orijinalden alıntı: TolgaPamukcu

Ben artik sundan korkuyorum onumuzdeki senelerde lol oynadigimizi soyledigimizde dalga mi gecerler yani metin2 oynuyanlar simdi burda bu oyun bitmez her oyun gibi para icin oynanilcal hale gelir asil oyuncu kitlesi bi sekilde oyundan uzaklasicaktir geri kalandarda uc bes geberikci tayfa olucak olan bu

+1

• S4 son sezon mu yav he he.

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

S4 son sezon mu yav he he.

Gifsiz sarmıyor yav he he.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

S4 son sezon mu yav he he.

Gifsiz sarmıyor yav he he.

Seni mi kıracağım al

/>

• Oha geç bile kalmışız.
    Rizörvıd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaclone

Oha geç bile kalmışız.
    Rizörvıd.

2. sayfa
  • ara verip başka oyunlar oynamalısınız,adamlar oyunu tabiki kendi ve kesesinin keyfine göre yapıcak,zarar etmediği sürece malıda sattığı sürece oyun onların istediği gibi olur buna dicek lafımız yok.

yani adam daha iyisini yapta biz oynıyalım dese haklılar.

başka oyunlarda şansını dene,dayz al ne bilim başka türlere yönel dota2 başla illa moba diyosan.Ama hiç bi oyun öyle kolay kolay bitmez
  • Bayık tank şampiyonlar yerine eğlenceli şampiyonların metaya döndürülmesi taraftarıyım. Mesela karşıda twitch olunca çok eğleniyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.