Şimdi Ara

ASUS R9270X-DC2T-2GD5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
3.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14 Şubat 2014 tarihinde VatanBilgisayar'dan alınma ASUS Radeon R9 270X DirectCU II TOP model ekran kartım satılıktır. Fiyatı BİTTİ'dir. Kutu, kablo, CF köprüleri vs hiç dokunulmamıştır.

ASUS R9270X-DC2T-2GD5

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 8 Ocak 2015; 11:28:39 >

• Güzel bir kart, aynısını kullanıyorum ben de. Paramız olursa biz de yükseltiriz inşallah 290x' e fiyat güzel, iyi satışlar size...
  • Çok teşekkürler hocam, aslında bende çok memnunum karttan ama CF yapamıyorum bir türlü. Crossfire yaptığımda 6-10 FPS alıyorum, tek kart akıcı. Olcak iş değil ama oluyor işte, sistem darboğaz yapıyor herhalde. Kullandığım sistem biraz eski, onu satıp yeni bir sistem kurup tekrar CF denemek istiyorum.
  • Qrt_ kullanıcısına yanıt
    İmkanınız varsa yeni sistem yapıp CF olarak kullanırsanız çok yüksek fps alacağınıza eminim. İntel İ5 2500 yada 3570 bu kartları coşturur.
  • Yeni sisstem toplamayı düşünüyorum hocam, umarım dediğiniz gibi olur.
    Şöyle anlatim: İşlemci olarak bende AMD Phenom II x4 955 vardı. O.C. ile 4 ghz seviyelerine çıkardım ve ekran kartı olarak da 2 adet Sapphire HD 7870XT kartı CF yapmıştım. 1920*1080 full detay açık şekilde Crysis oynarken bazı yerlerde (özellikle otların, çayırın, çimenin bol olduğu yerlerde) fps 20'lere kadar düşüyordu, ortalama olarak ise 40-50 arasında fps veriyordu ve ben çıldırıyordum. İşlemciyi değiştirdim, İntel İ5 3570K alıp 4 Ghz e O.C. yapıp tekrar oyunu aynı ayarlarda açtığımda en düşük 35-40 fpsleri vermeye başladı. Genelde, ortalama olarak 70'lerde oyanadım oyunu. Fark ortada...
  • Intel diyorsun yani Hedefimi o yöne çevirdim gitti, güzel bir örnek teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle intel diyorum. Doğru yöndesin
  • anakart pci 3 olsun elinizdeki ekran kartı zaten pci 3 en az Intel 3. Nesil alın işlemciyi cunku bu ve üstlerinde var pci 3 destegi o zaman guzel bir perfonmans yakalanır @qrt_

• SELAM DOSTUM VATANDA BUGUNKİ FİYATİ ÜRÜNÜN 560 LİRA. HEMDE MİNİNG YAPILMIŞ? AZ REVİZE EDERSEN İYİ OLUR :)

• Bende de 3570k+ hd7870xt var,ultrada 30-35 civari dolaniyor,pek oynanacak seviyede degil cs3te.

• Sıfırı 550 TL olan mining kartlarına keşke 500 TL istenmese de piyasa biraz hareketlense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRojka -- 8 Mayıs 2014; 19:46:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Şöyle anlatim: İşlemci olarak bende AMD Phenom II x4 955 vardı. O.C. ile 4 ghz seviyelerine çıkardım ve ekran kartı olarak da 2 adet Sapphire HD 7870XT kartı CF yapmıştım. 1920*1080 full detay açık şekilde Crysis oynarken bazı yerlerde (özellikle otların, çayırın, çimenin bol olduğu yerlerde) fps 20'lere kadar düşüyordu, ortalama olarak ise 40-50 arasında fps veriyordu ve ben çıldırıyordum. İşlemciyi değiştirdim, İntel İ5 3570K alıp 4 Ghz e O.C. yapıp tekrar oyunu aynı ayarlarda açtığımda en düşük 35-40 fpsleri vermeye başladı. Genelde, ortalama olarak 70'lerde oyanadım oyunu. Fark ortada...

Hocam belirttiğiniz intel işlemci zaten amd x4 955 ile kıyaslanamaz ki 3570k alana kadar fx8320 alsaydınız OC ye gerek duymadan Crysis 3 de belirttiğiniz 7870lerle oyunda en düşük 80 fps alırdınız zaten.
    İşlemcilerin biri everest digeri nemrut dağı olmuş :) teşbih yaparken aradaki farkı dikkate alıp karşımızdaki kişiyi o şekilde yönlendirmemiz gerekli

• Çok güvenilir ve anlayışlı bir arkadaş, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartın birincisini kendinden aldım. Gayet temiz ve bakımlı idi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.