Şimdi Ara

Üreticiler, Android Wear'a destek veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Üreticiler, Android Wear'a destek veriyor"

Geçtiğimiz hafta tanıtılan, Android’in giyilebilir cihazlara özel türevi olan Android Wear’a üreticilerden kuvvetli destek geliyor.

Giyilebilir cihazlara her geçen gün artan trendden faydalanmak isteyen Google’ın ortaya koyduğu işletim sistemi Android Wear’a Samsung, LG, HTC, Asus ve Motorola destek verecek. Ayrıca Qualcomm, Intel, Broadcom ve MediaTek gibi yonga üreticilerinin de Android Wear için özelleşmiş çözümler üzerinde çalıştığı öğrenildi.

Bir diğer Güney Koreli üretici olan LG’nin Google’la birlikte Android Wear’lı akıllı saat üzerinde çalıştığı ve yılın 2.çeyreği içerisinde tanıtılacağı biliniyor.

Samsung, MWC 2014’de Tizen’li akıllı saatlerini duyurmuştu. Kaynaklar,  firmanın bu çözümlerinin yanı sıra Android Wear’lı akıllı saati de önümüzdeki aylarda satışa sunacağını iddia ettiler

Asus ve HTC’nin de 2014’ün ikinci yarısında Android Wear’lı akıllı saatlerini satışa sunacağını belirten kaynaklar, Sony’nin ise Android Wear konusunda net karar vermediğini söylediler.

Android Wear’la ilgili detaylı videomuzu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz:

• Sony ?

Ondan sonra neden zarar ediyoruz diye şikayet ediyorsunuz? Bu nasıl bir yönetim anlayışı hayret birşey, Belli ki geleceğin yeni trendi bu olacak işte, Samsung, Lg, Motorola gibi hızlı üreticiler

yine pazar payını erkenden kapıcaklar, Sen neden hala kararsızsın? Biz eski Sony yi istiyoruz, günlümüzde ayrı bir değerin var.
  • Şu sitede herkes CEO anasını satayım.

• Şimdi samsung bunu bi özellestirir saate bakana kadar bi saat geçer ..

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Şu sitede herkes CEO anasını satayım.

Ceo olmaya gerek mi var? Sektörün nereye gittiği belli değil mi?

Nokia örneğine bakarak herşeyden çıkarım yapılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda sony smartwatch 2 zaten diğerlerinden üstün değil mi?
    Ayrıca androide sırtını dönen kaybeder bkz. nokia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 24 Mart 2014; 12:14:41 >
  • Motorola o saatin patentini alsın tasarımı kopyalayana dava açsın bence adamlar ne güzel tasarım yapmış herkes kare saat yaparken. İleride de onu kopyalamaya başlarlar

• Smartwacht 3 AndroidWear ile gelecektir muhtemelen...

• Dh sizde artik bir smartwatch bolumu ekleseniz artik su foruma iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Motorola o saatin patentini alsın tasarımı kopyalayana dava açsın bence adamlar ne güzel tasarım yapmış herkes kare saat yaparken. İleride de onu kopyalamaya başlarlar

Bencede alsınlar patenti vursunlar kırbaçı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Motorola o saatin patentini alsın tasarımı kopyalayana dava açsın bence adamlar ne güzel tasarım yapmış herkes kare saat yaparken. İleride de onu kopyalamaya başlarlar

Bencede alsınlar patenti vursunlar kırbaçı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.eddeonline.com/kategoriler/cookoo-akilli-kol-saati-siyah-black?gclid=CPjYgq7lq70CFcoLcwodR7sA2w
    http://www.cookoowatch.com/

muhtemelen baska akilli saatlerde vardir.
    karede yaparlar dairede dikdortgende.patent isinin seyi cikmis yuvarlak saatin patentini alsin diyon.
    oldu olucak dairenin patentini alip herkese dava acsin apple gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

quote:

http://www.eddeonline.com/kategoriler/cookoo-akilli-kol-saati-siyah-black?gclid=CPjYgq7lq70CFcoLcwodR7sA2w
    http://www.cookoowatch.com/

muhtemelen baska akilli saatlerde vardir.
    karede yaparlar dairede dikdortgende.patent isinin seyi cikmis yuvarlak saatin patentini alsin diyon.
    oldu olucak dairenin patentini alip herkese dava acsin apple gibi.

Moto çıkardıktan sonra patlama yapacak ama biliyorsun değil mi

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    zaten isletim sistemi ciksin cinliler piramit seklinde saat bile yaparlar ,her cesit saat olacaktir sadece bu tarz degil.ben saati cok begendim fiyati uygun olursa almayi dusunuyorum.yalniz bunlarin cok yakin kopyalarini satacaklardir çok daha ucuza çinliler bana oyle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

zaten isletim sistemi ciksin cinliler piramit seklinde saat bile yaparlar ,her cesit saat olacaktir sadece bu tarz degil.ben saati cok begendim fiyati uygun olursa almayi dusunuyorum.yalniz bunlarin cok yakin kopyalarini satacaklardir çok daha ucuza çinliler bana oyle geliyor.

Daha çıkmadan s5'in klonunu yapıp satışa sunan adamlardan beklenir

• quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

Hali hazırda sony smartwatch 2 zaten diğerlerinden üstün değil mi?

Katılmıyorum .Nokia ne zaman kaybetti ? 1520 Android olsa daha mı çok alınır ki ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Şimdi samsung bunu bi özellestirir saate bakana kadar bi saat geçer ..

Yorum budur
    +1000

• quote:

Orijinalden alıntı: bthnmlk

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

Hali hazırda sony smartwatch 2 zaten diğerlerinden üstün değil mi?

Katılmıyorum .Nokia ne zaman kaybetti ? 1520 Android olsa daha mı çok alınır ki ?

Hemde ne satar istersen bunu nokia fanboylarına bilesor

• İşletim sisteminden çok batarya sorunu var. Ben kesinlikle 2-3 günde bir saatimi şarj etmek istemem. Bir hafta bile bence az en az bir ay bataryanın yetmesi lazım.

• Gerçek saat firmalarının buna destek vermesi lazım bir Armani,Rolex,Casio gibi firmalarla birlikte yapılsa hem şık hemde "akıllı" olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.