Şimdi Ara

Digitürk Play 2014-1015 Sezonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
7
Favori
20.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar; Digitürk'ten, önümüzdeki sezona ilişkin indirimle ilgili hususi mesaj alan var mı?

• genellikle ağustosun 10 ila 15 i arasında gönderiyor. şu anda göndermez daha erken
    ayrıca şu anda kendi sitesinde 279 tL 800k'sı ağustos ayında da bu fiyatı 40 TL indirirler 239TL ye alırsın.
    ancak bana göre 800K için 239TL lik fiyat bile çok pahalı.geçen sene 219TL ye 1200k'ya yenilemiştik.
    800k ya o parayı vermektense media marktta bulunan şampiyonlar paketini alman daha iyi bazen indirim olduğu zaman 12 aylık hd 399 tlye inebiliyor
  • Şu an var kampanya mevcut sezon kalan maçlar + önümüzdeki sezon için ama yarı fiyatına verse alırken düşünürüm.
  • Doğru diyorsunuz. Bu sezonu, sezon başında 219 liraya (1200k) olarak aldık. Televizyon kullanmadığım için web paket haricinde almam mümkünsüz. İnşaallah şu fiyatlarda iskontoya gidilirde, 1200k ya da 1800k' yı hesaplı bir fiyattan alırız.
  • kesinlikle medai markt dan alın boşverin play i ben dtplayden aldım sezon sonuna kadar 1800k yine de tavsiye etmiyorum. etmez o paraya
  • Arkadaşlar bana özel diye bir mesaj gelmiş. 2014-2015 sezonu için 1200 kbit hızındaki süper lig paketi 279 lira yerine 229 lira.
  • Geçen senede 219 tl ye yenilenmiştik. Bence gayet güzel fiyat.acikcasi bu fiyata 800k verselerdi almayacaktim.ama simdi alınabilir diye düşünüyorum. Çünkü geçen sene smart TV'nin tarayıcısında digiturkplay girerek sorunsuz takılmadan seyrettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence normal canakli digiturk alin fazla fiayat farki yok. Bende gecen sezon sonunda 2 sezon birden aldim. O zaman hizli, yavas paket diye bisey yoktu. Bizimkiler otomatik hizli paket oldu ama yayin kotu. Tavsiye etmiyorum.

• Son zamanlarda kalite yerlerdeydi ne yazık ki. 2600 kbps den 1200 kbps lere çektiler onu da eski üyelere veriyorlar. O kadar para vereceğinize mediamarkt dan falan paket alın daha iyi. Digitürk Play insanda stres yapıyor.
  • bu sene 1200 k kullananlara teklifler gelmeye başladı ben 229 tl'ye yeni sezonu aldım
  • Kardeşler 1800k teklifi olur mu? 229 liraya yakın bir fiyat takdim edilir mi?
  • Eski üyeliğim satılıktır.

Derbi dahil sezon sonuna kadar tüm maçları kapsar

pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: rnk.taner

Arkadaşlar; Digitürk'ten, önümüzdeki sezona ilişkin indirimle ilgili hususi mesaj alan var mı?

bana geldi yüksek çözünürlük 419 tl yerine 359 tl diye ama almıycam büyük ihtimalle uydu olarak bağlatmayı düşünüyorum.
  • Arkadaslar bu sezon ve önümüzdeki sezon için 1200k kalitede Beşiktaşlı ortak aranıyor. Iki sezon toplam Ücret 75 tl. Ilgilenenler Pm lutfen.(lütfen pazarlık yapmayin fiyati makul tuttum) ayrıca şifre bir başkasıyla paylasilmayacak
    satıldı ilginize teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me_kar -- 7 Nisan 2014; 12:55:03 >
  • ben de digitürkplay alacaktım fakat digitürkplay kullanıcılarının birçok olumsuz yorumunun ardından gittim Media Mark'tan 550 TL ye 1 yıllık şampiyonlar paketi aldım. giriş+2 keyif+şampiyon olmuş takımların maçlarını içeriyor aldığım paket. ayrıca HD olması ayrı bi güzellik katıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

ben de digitürkplay alacaktım fakat digitürkplay kullanıcılarının birçok olumsuz yorumunun ardından gittim Media Mark'tan 550 TL ye 1 yıllık şampiyonlar paketi aldım. giriş+2 keyif+şampiyon olmuş takımların maçlarını içeriyor aldığım paket. ayrıca HD olması ayrı bi güzellik katıyo

Aynen dostum ben de aynı şeyi yaptım. Açıkçası çamur gibi yayın vardı. Adam gibi haftada bir maç zevkimi de bu çamur yayına vermem.
    Bu arada çamur dediğim 1200k yayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

ben de digitürkplay alacaktım fakat digitürkplay kullanıcılarının birçok olumsuz yorumunun ardından gittim Media Mark'tan 550 TL ye 1 yıllık şampiyonlar paketi aldım. giriş+2 keyif+şampiyon olmuş takımların maçlarını içeriyor aldığım paket. ayrıca HD olması ayrı bi güzellik katıyo

Aynen dostum ben de aynı şeyi yaptım. Açıkçası çamur gibi yayın vardı. Adam gibi haftada bir maç zevkimi de bu çamur yayına vermem.
    Bu arada çamur dediğim 1200k yayın.

en mantıklısı bizim yaptığımız. bi de 550 ye aldım almasına da aynı paketi 300 TL ye kadar alan kişiler oldu. biraz araştırılıp alınmasını tavsiye ediyorum almak isteyen arkadaşlara

• Bu sistemi superonline ilk başlattığından beri (sonra digiturk'e geçti) kullanan ilk üyelerindenim. 2007 yılında cam gibi görüntü varken bu senelere kadar geldiğimizde artık 1200 k dedikleri yayın bile çamur gibi ve sık sık atlamalar, karelenmeler oluyor.

Bu sene 250-300 tl bu yayına verene kadar, evdeki standart digiturk üyeliğim yerine aradaki farkı şampiyonlar paketine verip hd ligtv aboneliğine geçeceğim. Her yıl yayın kalitesinin düştüğü bir gerçek. Artık bendeki kredileri doldu bu play sisteminin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Bu sistemi superonline ilk başlattığından beri (sonra digiturk'e geçti) kullanan ilk üyelerindenim. 2007 yılında cam gibi görüntü varken bu senelere kadar geldiğimizde artık 1200 k dedikleri yayın bile çamur gibi ve sık sık atlamalar, karelenmeler oluyor.

Bu sene 250-300 tl bu yayına verene kadar, evdeki standart digiturk üyeliğim yerine aradaki farkı şampiyonlar paketine verip hd ligtv aboneliğine geçeceğim. Her yıl yayın kalitesinin düştüğü bir gerçek. Artık bendeki kredileri doldu bu play sisteminin.

Aynen dediğinizi yaptım ben de ..
  • Arkadaşlar bizim apartmanda uydu çanak yasak olduğu için bizde digitürk play almaya karar verdik.Ama bazı kişiler yayınların kötü olduğunu bazıları ise iyi olduğunu söylüyor.Şimdi benim 8 mbit internetim var.2014-2015 sezonu için ya taraftar paketi yada tüm sezon paketi düşünüyorum.Hdmı kablo ile lcd'ye bağlayacağım.Sezon başında fiyatlar düşermi ? şuandaki yüksek kaliteli yayın (1200-1800) fiyatı çok geliyor açıkçası.Standart kalite ise daha uygun geliyor.Ama görüntünün kaçak yayınlardan izlediğimiz gibi kötü olmasından korkuyorum.Sezon başında 1200-1800 lük yayınları taraftar paketi ne kadar olur ? sezonluk paket ne kadar olur ? ona göre sezon başında almayı düşünüyorum.Bana taraftar paketi daha cazip geliyor anadolu takımlarının maçlarını pek izlemem fenerbahçe maçlarını izliyorum genelde.Tavsiyeleriniz nelerdir? 800 lük standart paket iyi midir yoksa 1200-1800 lük yayın al diyorsunuz? Birde ilk defa alacağım için bu paketleri sadece internet üzerinden mi yoksa digitürk satış noktalarından alabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.