Şimdi Ara

Digitürk Play 2014-1015 Sezonu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
7
Favori
20.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teko99

paketi olup devredecek varsa görüşelim.

hocam ben 1800k lık en ıyı kalıte yayın satın aldım ama digiturk de satın aldık fazlalım bu plus kanalalr falanda var hep almadıysanız goruselım
  • teko99 kullanıcısına yanıt
    pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a1kalite34 -- 20 Ağustos 2014; 13:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Kado

quote:

hocam ben 1800k lık en ıyı kalıte yayın satın aldım ama digiturk de satın aldık fazlalım bu plus kanalalr falanda var hep almadıysanız goruselım

1800 k büyük ihtimal bütçemi aşar ama ne kadar istiyorsun?
  • Allahını seven defansa gelsin !!!! Beyler su sorumu cevaplayın lütfen

Merhaba Beyler, daha önceden digiturk play kullanmadım. İnternet hızım 16mb ve kotam 50gb, kota aşımı sonrası hızım 3mb e iniyor. Maçlarıda laptopdan bağlanarak hdmi ile tv ye aktararak izlemeyi düşünüyorum. Standart kalite alarak 800 kb de izlesem nasıl bir görüntü elde ederim. Digiturk play in sitesinde, Standart ve yüksek kalite görüntü örnekleri verilmiş. Orda izlediğim standart kalite benim için idealdir. Ordaki görüntünün aynısını üye olduktan sonrada alabilirmiyim. tavsiyelerinizi rica edicem.

Bugün son gün ona göre alıcam
  • Hemen hemen alirsin.. fakat zaman zaman goruntu kalitesinde dusme olur donmalar olur.. yogunluga bagli olarak kendi kendine cikis yapar.. Anlayacagin bi hafta duzgun seyrederken bi hafta fitik olarak seyredersin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum standart alıp tv ye hdmi ile bağlasak nasıl olur ?
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Sagol dostum. Donma yapmasının ve cıkıs yapmasının nedeni hdmi ile tv ye bağlamam mıdır? Yoksa standart kalitenin kendinden olan bir olay mı. Sallıyorum laptop da izlesem bu tarz problemlerle karşılaşabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: paolo007

Sagol dostum. Donma yapmasının ve cıkıs yapmasının nedeni hdmi ile tv ye bağlamam mıdır? Yoksa standart kalitenin kendinden olan bir olay mı. Sallıyorum laptop da izlesem bu tarz problemlerle karşılaşabilir miyim

Bu ana bir sorun laptopun tv ye baglanmasi problem degil.. digiturk sonucta binlerce uyeye yayin gonderiyor ve asiri yuklenmelerde zaman zaman donmalara neden oluyor..

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    canlı yardım destegiyle bağlandıgımda digiplay de , adamlar tv ye herhangi bir yayın vermiyoruz tarzında konuşuyorlar. doğan sıkıntılardan biz sorumlu değiliz diyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paolo007

canlı yardım destegiyle bağlandıgımda digiplay de , adamlar tv ye herhangi bir yayın vermiyoruz tarzında konuşuyorlar. doğan sıkıntılardan biz sorumlu değiliz diyor vs.

Geçen sene laptopu hdmi ile led tv'ye bağlatarak izledim donma vs. olmadı
  • paolo007 P kullanıcısına yanıt
    o canlı desteğin çoğu konu hakkında hiç bir şey bildikleri yok

hdmi ile lcd tvde rahat rahat izlersin

ayrıca forumda 1200k yı 229 ve 6 ay premium paket bedava alacağın link mevcut bu paketi al 800k da verim alamazsın lcd tvde hem daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tümer11 -- 23 Ağustos 2014; 2:31:12 >
  • quote:

Digiturk Play 2014-2015 Sezonu için 1200 Kbps paket satın aldım.
    beşiktaşlıyım,
    konyada memurum,
    galatasaray ve fenerbahçe maçlarını izlemek isteyenlere iki takımı birden 200 TL'ye satıyorum.
    6 ay premium üyelik de hediye verdiler. diğer liglerde izlenebilir.
    tercihim konya içinden olması..
    iyi günler.
  • Arkadaşlar bu hafta ligler başlıyor, ben Beşiktaş'lıyım ve genelde kendi takımımdan başkasını pek izlemiyorum.

diğer maçlar için bana ulaşırsanız, bende maçı izlemeyi düşünmüyorsam, kimsenin kesesini yormayacak şekilde paylaşabilirim.

paketim 1800k lık olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sttt -- 27 Ağustos 2014; 11:52:17 >
  • Arkadaşlar merhaba..

Bne digiturk play + plus kanallar 1800k yüksek kalite satın aldım 3 ay once.. 359 tl.. ve 3 taksitini ödedim.. Şimdi eve digiturk hediye aldındı o yuzden satmak ıstıyorum toptan almak ısteyen varsa haebrleselım.. ya da takımlar ayrı ayrıda olabılır..
    EDIT : kredi kartı ekstresinden baktım 359 tl ye almışım beyler.. 3 taksıdını ödedim..

EDIT 2 : Satıldı arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirizm_TR -- 1 Eylül 2014; 14:32:53 >
  • Fener maclari alinir pm atiniz...

• Gs yada bjk li ortak ariyorum.1200 kbps satin aldim.ilgilenenler pm atsin lutfen

• GS li ortak aranmaktadır,

bknz ; http://forum.donanimhaber.com/m_96589693/tm.htm
  • arkadaslar FB veya BJK Li ortak arıyorum

• Merhaba
    1200 K sezonluk üyeliğin yanında Premium üyeliğim var
    BJK ve TS li ortak arıyorum
  • 1200k görüntülü paketim var Galatasaray maçı dışındaki takımlar için ortak arıyorum fiyatta anlaşırız uygun fiyata bırakırım güven açısından kesinlikle sorununuz olmaz ilgilenenler pm atsın

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.