Şimdi Ara

Digitürk Play 2014-1015 Sezonu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
7
Favori
20.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maillerimi kontrol ederken digiturk play den gelen maili gördüm. Yaz kampanyası adında ( kısa bir süre için diyor ) geçen seneki abonelerimize yıllık sezonluk paket 229 lira + 6 ay premium paket hediye.. görüntü kalitesi 1200 kb den devam edecek. Bu teklif gelince kaçırmak istemedim satın aldım. 9 taksit de yaptım..
  • Subat kullanıcısına yanıt
    anaysayfasına girersen dostum herkese 229 tl oldugunu goreceksin ancak digerlerine 800 kbps 'den verecek ve 6 ay premium değil yeni üyelere 4 ay premium verecekler herhalde..

eger yeni üyelere de eski üyeler gibi 229 tl'ye 1200 kbps vereceklerse ben eylül ayına kadar beklemeyi dusunuyorum keza zaten yaz sezonu oldugu icin su an alsak premium üyeligin 4 ayını sebepsiz yiyecez , izleyecek hiçbirsey olmayacak ...bu açıdan mumkun oldugunca geç almak en mantıklısı

Bir de bu sezon da maçları digiturk yayınlıyor değil mi ..Bunlar 2010'da 4 yıllık sozleşme yapmislardi ve 2013-2014 de bitiyordu lisansları diye anımsıyorum ..Kimileri de maçları trt alıcak yada digiturk satılacak diyorlar ..
  • üstad ben daha öncede premium üyelik hediyesi aldım, hediyeni istediğin zaman aktive ediyorsun, onunda son kullanma tarihi vardı ama geç, m hizmetlerini ara sor. 1 haftaya biter bu kampanya bence.

bu sene digitürk yayınları başka platformlarada vermek zorunda, digitürk yayın hakkını aldı ama alt yayın hakkı gibi birşey başlıyor bu sene diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

üstad ben daha öncede premium üyelik hediyesi aldım, hediyeni istediğin zaman aktive ediyorsun, onunda son kullanma tarihi vardı ama geç, m hizmetlerini ara sor. 1 haftaya biter bu kampanya bence.

bu sene digitürk yayınları başka platformlarada vermek zorunda, digitürk yayın hakkını aldı ama alt yayın hakkı gibi birşey başlıyor bu sene diye biliyorum.

O dediğin bu sene değil sonraki seneye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene aldığım paketi neredeyse aynı fiyata teklif ettiler. İlaveten 8 ay sinema üyeliği falan da veriyor. Ama ben bu sene 1800k istiyorum. 300 TL civarında teklif ederlerse alacağım bu sene de.
  • bu promosyon kodu ne arkadaslar 229 tl ye 800 kbps veriyolar 4 aylık premium uyelikle.bu kaliteye bu para cok fazla aslında komsumla ortak alıcam 115 +115 dusunuyoruz ben besiktaslı o fenerli aslında fiyat fena değil ama kalite çok dusuk
  • Arkadaşlar, DigiPlay 4 aylık premium üyelik hediye ediyor ama 4 aydan sonra kalan 8 ay poyunca kredi kartınızdan 8 TL kesiyorlar..
    Yani paketiniz 229 + 64 = 293 TL'ye geliyor. İsterseniz ben hediye istemiyorum deyip almayabiliyorsunuz, ben öyle yaptım.
    Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty382

Arkadaşlar, DigiPlay 4 aylık premium üyelik hediye ediyor ama 4 aydan sonra kalan 8 ay poyunca kredi kartınızdan 8 TL kesiyorlar..
    Yani paketiniz 229 + 64 = 293 TL'ye geliyor. İsterseniz ben hediye istemiyorum deyip almayabiliyorsunuz, ben öyle yaptım.
    Bilginiz olsun.

4. aydan sonra premium üyeliği durdurabiliyorsunuz. Giriş üyeliğine düşürülüyorsunuz.
  • Alikevicius kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum bana ayrıntılı bilgi vermediler. 4. aydan sonra 8TL ek ücret ödeyeceksiniz dediler, bende istemiyorum o zaman dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty382

Bilmiyordum bana ayrıntılı bilgi vermediler. 4. aydan sonra 8TL ek ücret ödeyeceksiniz dediler, bende istemiyorum o zaman dedim.

Geçen sene bana da 6 ay premium üyelik vermişlerdi. 6 ayın sonunda baktım kredi kartından 5 tl kesmeye başladılar. Sonra siteden canlı destekte müşteri temsilcisine üyelik tipimin "giriş üyeliğine" düşürülmesini istiyorum dedım, hemen düşürdüler. Sonraki ay sadece 1 tl kesilmeye başlandı. Daha sonra da zaten bu sinema üyeliği falan çıkınca ücretsiz üyeliğe çevrildi giriş üyeliği.
  • bende 3. kere paketimi yeniledim bugun mail gelmiş son 229 TL ve 6 ay Premium üyelik veriyor zaten 5tl her ay ödüyordum Premium üyeliğe en azından daha iyi oldu.birde 1200den izlemeye devam edicez. 1200le izlemek için yeni üyelik olurken esktra ücretmi istiyorlar artık

biraz önce canlı destek ile görüştüm otomatik yenilemeyi iptal ettim dedi. öbür ay 10.07.2010da Premium üyeliğiniz biticek dedi tekrar satın aldığınızda 6 ay ücretsiz baslıcak dediler bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 15 Haziran 2014; 18:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

bende 3. kere paketimi yeniledim bugun mail gelmiş son 229 TL ve 6 ay Premium üyelik veriyor zaten 5tl her ay ödüyordum Premium üyeliğe en azından daha iyi oldu.birde 1200den izlemeye devam edicez. 1200le izlemek için yeni üyelik olurken esktra ücretmi istiyorlar artık

biraz önce canlı destek ile görüştüm otomatik yenilemeyi iptal ettim dedi. öbür ay 10.07.2010da Premium üyeliğiniz biticek dedi tekrar satın aldığınızda 6 ay ücretsiz baslıcak dediler bakalım.

Digitürk Play yeni üyelere 400k-800k 229 TL, 1200k-1800k 359 TL'den veriyor.

Bazı eski üyelere özel e-mail göndererek 1200k-229 TL veriyorlar. Tabi bu ayrıcalığı tüm eski üyelere yapmıyorlar, bazılarına yapıyorlar.

• Kutu al

• 1800 lüğün görüntüsü ciddi anlamda yeterli duruyor .

250 civarına verseler alınabilir bir paket .

Ama şu an 379 Tl diyor .

229 Tl ' ye 1200 lüğü verseler bende kaparım :)
  • quote:

veriyorlar zaten... linkleri aşağıda...

http://forum.donanimhaber.com/m_92873211/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

quote:

O 1200 lük değil sanırım kardeş.

1200 le izleme şansı devam ediyor falan diyor . Standart paket sanki . Ama 1200 e yükseltilebilir paket gibi konuşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

quote:

Evet kardeş teyit ettirdim 1200 kbps ymiş saol .

Şimdi 1800 kbps için fırsat mı beklesem diye bir düşünce aldı beni . 10 gün sonra 1800 kbps 270 tl diye birşey görürsem moralim bozulur

• yeni üyelere 1200 kbps 229 tl ye veriyolar mı? ona göre alırız ??
  • digitürk fiyatları uçurmuş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.