Şimdi Ara

En iyi Gitarist (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
4.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

Orijinalden alıntı: Koios

Bir kişi de Mark Knopfler dememiş ya

ah şimdiki gençlik işte

gerçi benim favorim david gilmour da ardından mark knopfler gelir, istanbul daki konseri kaçırdığım için köpek gibi pişmanım

Hay yaşa

Ben de Mark Knopflerin 27 Nisan 2013 deki konserine bütün biletlerimi almıştım uçak falan da dahil.Aynı yaz yurt dışına çıkacağım için konsoloslukla görüşmem vardı.Aynı güne randevu verdiler Konsolosluk İzmir'de konser İstanbul'da.Konser biletim de uçak biletim de yanmıştı Parayı salla da kim bilir bir daha ne zaman gelir Mark Knopfler

Ha bir de ne varkı yıaağ bunun solosunda diyecek arkadaşlar 7:30'dan izlemeye başlasın.

• Genelde listelerde Jimi Hendrix önde oluyor ama bence Slash hem soloları da harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak Gürkan07 -- 7 Ağustos 2014; 23:45:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jimi hendrix, jimmy page, muhammed suicmez

• Up!
  • jimi hendrix!!!!!!
  • Paco De Lucia
  • 1-Eddie Van Halen
    2-Kirk Hammet
    3-Dimebag Darrel
  • quote:

Orijinalden alıntı: CraveN

1-Eddie Van Halen
    2-Kirk Hammet
    3-Dimebag Darrel

Burayı terket!

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarSarpSr

quote:

1-Eddie Van Halen
    2-Kirk Hammet
    3-Dimebag Darrel

Burayı terket!

Problem ?
  • quote:

quote:

quote:

1-Eddie Van Halen
    2-Kirk Hammet
    3-Dimebag Darrel

Burayı terket!

Problem ?

Kirk Hammett

• quote:

quote:

quote:

quote:

1-Eddie Van Halen
    2-Kirk Hammet
    3-Dimebag Darrel

Burayı terket!

Problem ?

Kirk Hammett

Kardeşim bu benim görüşüm Kirk olağanüstü bir gitarist zannımca
  • John Frusciante.
  • Dave Mustaine
    Jimmy Page
    Jimi hendrix
  • john petrucci
  • Zacky V,Syn Gates ve Daron Malakian
  • Bu soru çok saçma bir kere burda verilen çoğu gitarist anı tür çalmıyor ki
    ben de 3 ayrı adam söyliyeyim o zaman kendi dallarında gitarı en iyi öttüren:
    1-Jason Becker
    2-John Petrucci
    3-Zakk Wylde

Page'i ve Dimmebag reyizi unutmuşum özledik Dimmebag shredlerini özledik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Che. -- 3 Eylül 2014; 14:12:48 >
  • robert plant,jeff beck,eric clapton, jimi hendrix, slash, keith richards, david gilmour, eddie van halen, ritchie blackmore, bob dylan, paul mccartney, tony iommi ve enbette ülkemizin yetiştirdiği ancak birtürlü değerini veremediğimiz adam var YAVUZ ÇETİN (Yavuz Hilmi ÇETİN) bunu ilk defa duyanlar vardır ancak dinleyin arkadaşlar dinleyin ve görün.....

Saygılar....
  • quote:

quote:

quote:

ah şimdiki gençlik işte

gerçi benim favorim david gilmour da ardından mark knopfler gelir, istanbul daki konseri kaçırdığım için köpek gibi pişmanım

Hay yaşa

Ben de Mark Knopflerin 27 Nisan 2013 deki konserine bütün biletlerimi almıştım uçak falan da dahil.Aynı yaz yurt dışına çıkacağım için konsoloslukla görüşmem vardı.Aynı güne randevu verdiler Konsolosluk İzmir'de konser İstanbul'da.Konser biletim de uçak biletim de yanmıştı Parayı salla da kim bilir bir daha ne zaman gelir Mark Knopfler

Ha bir de ne varkı yıaağ bunun solosunda diyecek arkadaşlar 7:30'dan izlemeye başlasın.

Money for Nothingler , Romeo ve Julietler ah ah şu havada çok güzel gidiyor şuan.

Not : 16 yaşındayım

• jimi hendrix ya da jimmy page ikilisinden biri
  • quote:

quote:

quote:

ah şimdiki gençlik işte

Hay yaşa

Böyle bir şarkının ve solonun bir insanın elinden pardon parmaklarından çıkması inanılmaz. Benim için Dire Straits'in ve rock tarihinin en güzel şarkılarından biridir. Hala sonlarında ilk dinlediğim zamandaki gibi kendimi kaybederim. Hatta konserde sara krizi geçirir gibiydim Sizin gibi Mark Knopfler hayranlarının konserde bulunamaması gerçekten üzücü. Ustamız tekrar ülkemize teşrif ederse umarım sizlerle karşılaşmak nasip olur

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.