Şimdi Ara

Kodak, PixPro harici lens aparatını satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kodak, PixPro harici lens aparatını satışa sunuyor

Trendi yükselen harici lens aparatı trendine CES 2014 fuarında iki modeli ile katkı sağlayan Kodak, ürünlerin satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihini de netleştirdi.

PixPro SL10 ve SL25 adını taşıyan ürünler Sony'nin QX serisi ile oldukça benziyor ve iPhone veya Android akıllı telefonlara tutturuluyor. 

Her iki üründe 16.76MP çözünürlükte 1/2.3 inçlik arka aydınlatmalı CMOS sensörler yer alıyor. MicroSD ile kapasite 32GB'a kadar artırılabilirken, 900mAh gücündeki batarya USB 2.0 üzerinden şarj edliyor. Batarya ile 300 kare fotoğraf çekilebiliyor. Ürünler WiFi ile akıllı telefonlara bağlanırken, NFC ile anlık eşleşme yapılabiliyor.

PixPro SL10 versiyonu 59.6 x 59.6 x 55.8mm ölçülerine sahip ve 85gr ağırlığında. 10x optik zoom yapabilirken, 28-280mm zoom lense sahip. PixPro SL25 ise 25x optik zoom yapabiliyor ve 24-600 lens barındırıyor.

Kodak harici lenslerini Mayıs sonu itibariyle satışa sunacağını duyurdu. Kodak SL10 versiyonu 150 Pound iken, SL25 versiyonu ise 170 Pound fiyat etiketine sahip olacak.  

Kaynak:http://www.pocket-lint.com/news/128029-kodak-pixpro-sl10-and-pixpro-sl25-smart-lenses-pictures-and-hands-on

• Kodak batmamış mıydı la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harici lens işini en iyi Samsung yapar diye bekliyorum.

• Sony yaptıydı zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Sony yaptıydı zaten

sadece sony kazık fiyattan satsın diyorsun
  • Adamların ölüsü bile iş yapıyor.

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Yok dostum konuyu başka bir yere çekmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Kodak batmamış mıydı la

bunu yazmak için gelmiştim
    fiyatı epey tuzluymuş

• Malzeme kalitesi çok kötü duruyor
    1 tl'lik boncuklu tabancalar gibi sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: likeable

artık eskisi gibi popüler değil ki şimdi herkesin elinde telefon 8mp 16mp hd çekiyorlar...

dostum telefonlardaki sensörler bu cihazdakinden daha küçük ve bu cihaz kayıpsız zum yapabiliyor, en büyük alınma nedeni zaten bu olacaktır.
  • Bu olayı sony daha iyi kimse yapamaz

• fiyat çok pahalı. vergilerle 700-800 ü bulur. bu fiyata kompakt foto makinesi alırım daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.