Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
4
Favori
49.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Bey, ben yıllardır bu siteyi takip ederim. Kim bilir kaç tane incelemenizi izledim. Konuların altındaki yorumları okudum. İlk kez sizin bir konunun yorum kısmında bu kadar çok mesaj yazıp, bir firmayı savunduğunuza şahit oluyorum? Halbuki eleştirilerin çoğu size değil, firmaya idi. @Speed-Step
  • Yüklenen fotoları orijinal boyutta nasıl görüntüleyeceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalyazar

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Melese 100 lira değil, siz hala anlamadınız mı?

Mesele firmanın sözünde durmaması... Adamlar ilk DH videosunda fiyatın 1199 TL olacağını söyledi. Aslında 999 TL olsun istiyorduk, kur yüzünden bu fiyata satılacak dendi. Sonra kur düştü ama fiyat 1299 TL oldu? Yetkililer cihazın prim yaptığını görünce işi aç gözlülüğe vurdu; verdiği sözü unuttu. Bu durum da insanlarda güven kaybına yol açtı. Artık tekar güven kazanmaları da çok zor...

Yav arkadaş anlamıyorum yeminle sanki GM bunlara senet imzaladı bu fiyattan getireceğiz diye. Arkadaşım işine gelmiyorsa alma zaten. Ama .ok atmaktan vazgeçin artık.

Ben .ok atmıyorum. Eleştirimi dile getiriyorum. Asıl siz firmayı avukatı gibi savunmaktan vazgeçin. Yok illa savunacaksanız da milletim mesajına alıntı yapmadan savunun. Kimseyi rahatsız etmeyin.

• G2 iyi diyenler neresi iyi iki yonunu soylryin.Mesut abi sen takma bunlar takmis g2 de g2

• mmxcakir kullanıcısına yanıt
    Daha eline almadan malzeme kalitesini elestirerek kimin fanı oldugunuz belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalyazar

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Melese 100 lira değil, siz hala anlamadınız mı?

Mesele firmanın sözünde durmaması... Adamlar ilk DH videosunda fiyatın 1199 TL olacağını söyledi. Aslında 999 TL olsun istiyorduk, kur yüzünden bu fiyata satılacak dendi. Sonra kur düştü ama fiyat 1299 TL oldu? Yetkililer cihazın prim yaptığını görünce işi aç gözlülüğe vurdu; verdiği sözü unuttu. Bu durum da insanlarda güven kaybına yol açtı. Artık tekar güven kazanmaları da çok zor...

Yav arkadaş anlamıyorum yeminle sanki GM bunlara senet imzaladı bu fiyattan getireceğiz diye. Arkadaşım işine gelmiyorsa alma zaten. Ama .ok atmaktan vazgeçin artık.

Mesele aslında 100 lira pahalı olması değil bence mesele donanım özelliklerinin kırpılmış olması.Çesitli şirket politikaları sebebiyle fiyat değişebilir fakat telefonun donanımında kısmaya gidiyorsan bence bu kandırmacadan başka bir şey değil..

• mesut bey renkler hakkında merak edilen konu beyaz salı günü sunulacakmı satışa.Teşekkürler
  • Ekran elife e7 deki gibi "LTPS" değil kesin IPS yani?

• bırakın ya htc hala one modelini 1600 1700 den satıyor s600 işlemcili s4 oda s600 z1 z2 desen 2000den yukarı bi lg g2 var oda dendiği gibi 32 gb versiyonu 1500 üstü adamlar onlarla yarışacak ve çoğundan daha kaliteli ön ve arka kameraya sahip 32 gb romlu telefonu 1300 satıyor 1 2 aya fiyatıda düşebilir siz hala burun kıvırın bu telefon direk ginoee olarak gelseydi yine aynı şeyleri söyler miydiniz acaba? hemde ne kadar olumsuz da olsa bi muhatabınız olmadan!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

İnsanlara saygı öğretme çabasında değilim zira aileleri bir şey yapmadıysa 12-18 senenin hakkını burada 1 mesaj ile veremem :) Amacım yanlış bir bilgi veya gerçek dışı bir itham var ise cevapsız bırakmamak.

AC versiyonunun fiyatı önemli fakat pil tüketimi daha önemli :) Zira pil tüketimi artacaksa zaten ucu ucuna yeten pil hiç yetmeyecek demektir.

Elite aslında yüksek performanslı bir telefon ama daha çok fotoğraf, müzik ve web deneyimi için ideal zira pili bu şekilde kullanım ile ucu ucuna günü tamamlarken oyun ile ne olur bilemiyorum.

32GB Elite modeli bence fiyat / performans oranı yüksek ama henüz Discovery gibi F/P kralı değil. Asıl Lite modeli 999TL'den gelirse o olay olacak :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

AYNEN KATILIYORUM BENDE LİTE MODELİNİ 999 DAN BEKLİYORUM. HATTA KARTLA KAMPANYAYLA FALAN 950 YE FALAN ALINIRSA DAHA DA İYİ OLUR. BEN HERKESE LİTE IN ÇOK AVANTAJLI BİR MODEL OLACAĞINI SÖYLEDİM BİLMEM İNSANLAR NE DÜŞÜNÜR.

BU ARADA İNCELEME GAYET GÜZEL VE BENCE OBJEKTİF... TAKMAYIN SİZ ARKADAŞLARI ZİRA ÇOĞU ARKADAŞ SOKET SORUNUNDAN CANI YANAN ARKADAŞLAR... SİNİRLERİNİ BAŞKA TÜRLÜ ÇIKARTIYORLAR...

• SEN bunu alırsın. Sonrar sokette arıza çıkar para isterler verirsin ekranda problem çıkar verirsin zaten g2 ile fiyat aralığı kalmaz bu kadar net...

• Mesut bey discovery elite lite 'da google play storeden uygulama indirip FM radyo acabilicek miyiz bir fikriniz var mı acaba
    Teşekkürler

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Evet üşengeçlik yapıp 2. sayfayı okumadan geçtim dönüp baktığımda cevabımı aldım. Biz teşekkür ederiz Mesut Bey :)
  • Donanım kısılmış diyenleri hiç anlamıyorum donanımın neresi kısılmışİllaki bir kernel çıkacaktır bu cihaz için ve işlemciyi 2.5 ghz gpu yu 550mhz e yükseltebiliriz.Tutturmuşsunuz ac ac diye

• İnceleme için teşekkürler emeğe her zaman saygı duyarım,duymak da lazım zaten.Benim incelemede gözüme takılan kutu içindeki kulaklık oldu ,yani benim Discovery ile beraber verilen ve kalitesi ile eleştirilen ve bu eleştiriyi hakeden kulaklık ile birebir aynı diye bilirim,acaba ben yanılıyormuyum .
    General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3ATROS -- 23 Mart 2014; 2:30:20 >
  • arkadaşlar g2 ile kıyaslarken özellikle neden distribütör fiyatına göre kıyaslıyorsunuz? paralel ithalat olanlar sanki telpadan daha mı kötü olacak? delta garantili ürünler için forumda sürekli olumlu yorumlar okuyorum delta garantili de alınabilir.

akakçeden bakıldığında g2 1186 tl 16 gb 1399 tl 32 gb (delta garantili)olarak bulunabiliyor.

http://www.netreyonum.com/urun/lg-g2-d802-16gb-cep-telefonu_97764.aspx?CatId=3015&ref=akakce&v=1.97.1

http://www.buroteknik.com/LG-G2-D802-32GB-Beyaz-Akilli-Cep-Telefonu_134079.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

İşin garip yanı General Mobile videoları saatler içinde 5000 izlenme barajını aşıyor 24 saat geçmeden de 20000'i deviriyor :)

Saat dolmadan 100 yorum almış oluyor fakat eksileyen olduğu zaman bunu GM çalışanları yapmış oluyor :)

Şimdi bu kadar ilgi olduğu için doğal olarak her site gibi biz de elimizden geldiğince çok içerik çıkartmaya çalışıyoruz. Gece 1'lerde kutu açılış videosu çeken gördük ilgiyi siz düşünün.

Peki madem sevilmiyor, madem nefret edeni bu kadar çok, madem bu telefon hiç satmayacak bana 100'lerce soru soran, her paylaşımım sonrasında bunu favorilerine ekleyen ve her haberimize tıklayan bu binlerce kişi nereden geliyor?

Eksiler için olduğu gibi bunlar için de bir fikriniz vardır diye düşünüyorum :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Rakamlar = Para

Dana başka nasıl açıklanabilinir ?

Bu arada bu telefon için değil fakat Android ekosisteminde her icon kendi havasında birbiriyle uyum yok bütünlük yok oldukça göz tırmalayacı, firmaların bence buna önem vermeleri lazım

• Htc one kullanıcısı yım GM e gecmelimiyim pismanmi yoksa mutlu mu olurum sizce

• Telefonun kullanılabilir hafizasi ne kadar acaba ?

• LG'ci L kullanıcısına yanıt
    G2 nin ekranı kırılınca da cihaz fiyatının yarısını bayılır arkanı tuta tuta gezersin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.