Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
4
Favori
49.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihaz gayet güzel ve tam bir f/p ürünü.Neyini beğenemediniz acaba ?
  • Kitkat hala gelmedi bu tek önemli sorun onun dışında çok iyi bir cihaz ekran kamera kalitesi olsun oyun oynama film izleme zevki olsun gerçekten çok iyi kameraları da oldukça iyi. Mükemmel sonuçlar alırsınız bu arada yaklaşık 4 aydır kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 15 Kasım 2014; 0:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa'da çoğu mağazada bulamadım. Satıcılar telefonu kötülüyor sürekli ellerinde olmadığı için diye düşünüyorum ama alan arkadaşlar memnun musunuz yoksa g2 yi almak zorunda kalacağım ?
  • Yakinda android 5.1 cikacak adamlar hala 4.2.2 nin uzerine cikamadi.

Nexus 6 ciktigi gun alip degistirecegim telefonumu.

• Bu telefonun hangi rengi daha güzel siyah mı beyaz mı ?

• ya bidahaki telefon incelemelerin iade Beyaz yada daha açık renk kullanmaya özen gösterin lütfen.

• Bursada 1299 tlye satıldığı yer buldum ve üzerine ekranı açılan her hangi bir telefon verirsem 200 Tl dusuyoruz dedi ama kararsızım

• General mobile elite 3 aydir kullaniyorum. Geri tusunun arada algilamamasindan baska bir sorun yasamadim henuz. Seffaf Silikon koruyucu taktim.2 defa kosesinin ustune dusurdum beton zeminde sanirim kiliftan dolayi hic bir sorun cikmadi. Paraniza gore degerlendirebilirsiniz. Paraniz varsa daha guzel telefon cok.

• Beyler çok önemli bişey sorsam general mobile Discovery elite Arabistan'da hangi marka altında satılıyor yardımcı olursanız Allah ne muradınız varsa versin.

• Bende discovery elite var ancak müzik çaları acamıyorum acmak ıcın sarkı lıstesını cekın dıyo ancak hıcbır secenek yok ne yapabılırım???

• telefonmun ekranı ilk ayda kırıldı daha önceki telefonum daha şiddetli olmasına rağmen kırılmamıştı bence telefon diğer özelliklerine göre sağlamlık bakımından basit kalmış.telefonda kendi müzik çalarının olmaması gerçekten hayal kırıklığı benim için. google play müzik var ama ondada müziklerime albüm kapağı ayarlayamıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. google play müzikte albüm kapağının nasıl ayarlanılcağını bilenler yardım edebilir mi ?

• arkadaşlar ben bu telefou 7 aydır kullanıyorum ilk cıktıgında aldım hiçöyle marka telefonlara fazladan 500 600 daha fazla vermeye gerek yok tek sıkıntım telefonun sesi biraz az cıkıyor video falan izlerken bunun için bir uygulama veya program varmı bilen arkadaşlar lütfen yorum yazsın almayı düşünüyorsanızda hiç düşünmeyin GİDİN ALIN

• Telpa güvencesindeyse cihaz garantisi yok gibi düşünün merdiven altı firma gibi çalışıyor

• ilk 2 ay iyi çalıştı sonramı? 3 Gb ram ama oyun oynayınca arka kamera elini uzun süre tutamayacağın kadar ısınıyor. Ve bunun sonucunda 1 ay önce kamerası bozuldu.servise gitti geldi. 4.4.2 güncellemesi yaptım telefon kafayı yedi. kendi kendine kapanıp format işlemi gibi bütün tuşlara 1 dakika boyunca basılınca açılmalar fala falan bi dolu saçmalık. servise gitti tekrardan yapıldı geldi real racing 3 ü birdaha deneyim dedim oyunda yine kafayı yedi rastgele ekrana onlarca kez dokunuymuş gibi heryere girip çıkmaya deli gibi menüde gezmeye başladı. oyunu sidim artık. yani sadece konuş basit programları çalıştır.

• Asla kanmayın. 8 çekirdek 4 gb ram falan filan hikaye. Ömrü bir yıl bile değil bu şişirilmiş telefonların. telefonda oyunmuş auto cadmiş falan bunlar hikaye 3700 tl lik telefonun 3 sene sonra pert emin ol yani aylık 100 tl veriyorsun telefonun için en az 50 tlde internet. 800 900 tl lik gerçek marka( samsung lg sony) bir telefon alın birde 30 tl paket işinizi görün. ekstrada bir tablet al evdeki internetle oyun vs kullan.

• ben önce piranha aldım mesajları bile alamaz hale geldi. 13 mgpiksel kamerası var emin ol 3 mgpiksellik kameradan bir farkı yok netleyemiyor bile resmi. karşı taraf ne dediğimi anlayamazdı. Yaa telefon bu karşı tarafa sesimi ulaştıramayacaksan yuh olsun artık. sonra gm elite aldım piranha ya rahmet okuttu. 4 ayın 1.5 ayı servisteydi telefon kamerasını kullanamadım oyun oynayamadım pili biter 1 saatde, wifiyı arızalanır. Güncellemesini doğru çalışıyormu kontrol etmeden binlerce kullanıcıya yolladılar. yani mühendisler kendi telefonlarına yükleyip 1 gün kullansalardı emin olun bu güncellemeyi çıkartmaya cesaret edemezlerdi.

• arkadaşlar be telefon almak istiyorum. general mobile discovery elite'yi mi yoksa huaweı ascend mate 7'yi mi önerirsiniz iyi günler

• Telefon durup duruken şebekeye baglanmamaya başladı kafasına göre gelip gidiyo mecburiyetten 2 aydır boyle kullanıyorum almayın aldırtmayın daha öncedende memnun degildim zaten

• General mobile discovery elite aldım 1 hafta oldu ekran koruyucu kirlendi çıkarsam onu ekranına nolur bile biri cevaplasın

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.