Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
4
Favori
49.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes birbirini fanatik olmakla suçlamasın herkesin aldığı telefon belli ki kendi maddi durumu ihtiyaçları ve beğenisiyle alınmıştır. Her marka her modelin kendine göre artıları eksileri vardır mutlaka en iyi telefon marka ve modeli kişilere göre değişebilir. Ama şu bu bir gerçekki aynı fiyatlara olduğunda ben de G2 seçerdim bunun fanatizmle alakası yok size bu yorumumu da maalesef buralarda hep çöp dedikleri ve 1 aydır sıkıntısız kullandığım discovery den yazıyorum. Yani her konuya eşit mesafedeyim objektif olmak her zaman insanlara kazandırır. Alanlara hayırlı olsun güle güle kullanın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm ya 801ac ve 4g lte 100/150mps olucak yada nalları toplıcak

• G2 aldim gectim elite piyasada yok 10 tane getirmisler zaten bunlara guvenip.bekledik o kadar herseyin hayirlisi g2 super cihazmis iyikide almamisim

• Bilenler bilir! Bilmeyenlere Aga cihazın aslı buhttp://www.bluproducts.com/index.php/life-pure-xl Amerikan Blu firmasının Life Pure XL modeli! Discovery de Life Play modeliydi!
    Cihaz güzel (ben şahsen life pure olmasını tercih ederdim) ancak! pazarlama sıfır! Telpa ve GM türkiye bu işte sınıfta kaldı! Fiyat konusunda, özellik konusunda daha önce yaptıkları bazı açıklamalar ile nasıl çalıştıklarını belli ettiler!

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bilenler bilir! Bilmeyenlere Aga cihazın aslı buhttp://www.bluproducts.com/index.php/life-pure-xl Amerikan Blu firmasının Life Pure XL modeli! Discovery de Life Play modeliydi!
    Cihaz güzel (ben şahsen life pure olmasını tercih ederdim) ancak! pazarlama sıfır! Telpa ve GM türkiye bu işte sınıfta kaldı! Fiyat konusunda, özellik konusunda daha önce yaptıkları bazı açıklamalar ile nasıl çalıştıklarını belli ettiler!

Hocam nedir bu agresiflik? Telpa ve GM Türkiye bu işte sınıfta kaldı demişsin de, şu an git bak bakalım stokta ürün bulabiliyor musun. Demekki müşteri taleplerini karşılayabilmişler. He insanımız ne istediğini bilmiyor diyebilirsin, ama adamlar bunu da anlamış ki satış yapabiliyorlar :)

Bol keseden atıp tutmayalım, GM'ye karşı ne zorun var bilmiyorum ama, istatistikler yalan söylemez! Beğenmiyorsan git başka bi telefon al. Burda insanların kafasını karıştırma.

• geçen günlerde 1.399 hepsburadacomda gördüm oha dedim yazılan yorumlar hiç hoş değil 1000 TL yi geçmemesi gereken telefon hadi 1.100 1.399 ıstenıyor

telefonun vıdeo ızlerken kapandıgı vs gıbı yorumlar 801 ac yerıne 800 ile geldi üstüne telpanın garanti olayı telefonun sorunlu çıkması

keşkehttp://www.bluproducts.com/index.php/life-pure-xl telefon bu şekilde disitrbtrlüğü verilerek orjinal hali ile satılsaydı GM olarak modlanmak ve oynanmak yerine sorunsuzluğunun daha az olucağına inanıyorum o şekilde

VE KISACA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ANCAK FİYATLAR ÇOK PAHALI INDIRIM ŞART

• quote:

Orijinalden alıntı: abuzerakel

quote:

Bilenler bilir! Bilmeyenlere Aga cihazın aslı buhttp://www.bluproducts.com/index.php/life-pure-xl Amerikan Blu firmasının Life Pure XL modeli! Discovery de Life Play modeliydi!

Hocam nedir bu agresiflik? Telpa ve GM Türkiye bu işte sınıfta kaldı demişsin de, şu an git bak bakalım stokta ürün bulabiliyor musun. Demekki müşteri taleplerini karşılayabilmişler. He insanımız ne istediğini bilmiyor diyebilirsin, ama adamlar bunu da anlamış ki satış yapabiliyorlar :)

Bol keseden atıp tutmayalım, GM'ye karşı ne zorun var bilmiyorum ama, istatistikler yalan söylemez! Beğenmiyorsan git başka bi telefon al. Burda insanların kafasını karıştırma.

etrafımda birçok kişide discovery var. ya kendisine almış ya eşine ya çocuğuna. ama daha 1 kişide elite görmedim. satıştan bahsetmişsiniz ama biz neden daha birinin elinde göremedik bu telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: demirkara67

quote:

Orijinalden alıntı: abuzerakel

quote:

etrafımda birçok kişide discovery var. ya kendisine almış ya eşine ya çocuğuna. ama daha 1 kişide elite görmedim. satıştan bahsetmişsiniz ama biz neden daha birinin elinde göremedik bu telefonu

Benim de etrafımda birçok kişide discovery var ama elite bulamadığını söyleyen de birsürü insan var. Ayrıca ben çok olmamakla birlikte elinde gördüğüm insanlar var. Benim garibime giden, insanların neden bu kadar kötülediği. Sonuçta bir türk firması. Discovery modeli satış rekorları kırmış. Eleştirinin de bir seviyesi vardır. Örneğin sizin yaptığınız gibi. Ama GM ile ne alıp veremediği olduğunu anlayamadığım insanlar var... Daha telefonu eline almadan ağır eleştiriler yaparak insanların hakkına giriyorlar.

• GM Discovery'nin gönüllerde taht kurmasının nedeni, diğer markaların yaptığı gibi kaliteyi pahalıya satarım havasına girmeden, her keseye uygun segment diyerek girmesiydi. Ancak Elite ile bu düşünceyi biraz bozmuş görünüyor. Özelliklerini tartışmıyorum ama GM 1000 TL'nin altına hitap etmeli. Bu fiyat ile satış patlayacağını sanmıyorum.
  • İncelemenin 19:12 dakikasında pil doluluk oranı %37 iken 4 saat 17 dakika gibi bir kullanım süresi görünüyordu. Bu sanki çok düşük gibi orantılarsak en fazla 11-12 saat giden bir bataryası var sanki. Tabi oran orantı hesabı yapmak burada ne derece doğru sonuç verir o da tartışılır.

• Arkadaşlar,
    FM Radyo olayını çözdük bugün..
    Bu işlerde yetkin bir arkadaşım Gionee Elife E7 nin Amerika romu içinden FM Radyo apk sını çıkarıp , telefona yönetici yetkisi verip bu apk yı attı ve FM radyo sorunsuz çalıştı :)
    Daha detaylı bilgi veremiyorum. Herhangi bir problem oluşmadan yapılabiliyor bu işlem.. Bilginiz olsun istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamburadan -- 28 Mayıs 2014; 17:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamburadan

Arkadaşlar,
    Bu işlerde yetkin bir arkadaşım Gionee Elife E7 nin Amerika romu içinden FM Radyo apk sını çıkarıp , telefona yönetici yetkisi verip bu apk yı attı ve FM radyo sorunsuz çalıştı :)
    Daha detaylı bilgi veremiyorum. Herhangi bir problem oluşmadan yapılabiliyor bu işlem.. Bilginiz olsun istedim..

ana konuda anlatımı var zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamburadan

Arkadaşlar,

Daha yeni mi cozdunuz ben 1 ay önce xdadan romunu indirip roman çıkarıp atmıştım ztn

• Eşimin gm discovery sinin şarj soketi bozuldu bir de utanmadan para istiyorlarmıs tamiri icin bir daha gm ye tövbe.ayrıca kamera ile cektiginiz fotografların ortası pembe cıkıyor ve bu sorun bütün discoverylerde var malesef nisan da 4.4 gelecek diyorlardı mayıs bitti ortada ne 4.4 var ne de acıklama yapan bir yetkili lg g2 32 gb varken buna bu para asla verilmez biz yandık siz yanmayın yazık paranıza gidin g2 alın

• telefonu sarz ederken 1 saat sonra falan baktığımda açma dugmesıne bastım fakat pın kodu ıstedı.tel kapanmamış calısıyordu fakat pın ıstedi.2 kez oldu..bunun bır ayarımı var neden pın ıstedı ve hat kapandı kendı kendıne.
  • ekrandaki uygulamna simgeleri saydam oldu nasıl düzelticem kurcalamadığım yer kalmadı?
  • bendede bırkac kez oldu yenıden başlatınca eskı halıne geldı.
  • Kardesim bana diyordu; telefonu al soyle kaliteli boyle kaliteli diye ama telefona hiç isinamamistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfestein -- 28 Haziran 2014; 16:57:24 >
  • Beyler bu telefonun görüntülü görüşmesi yokmu bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

Beyler bu telefonun görüntülü görüşmesi yokmu bulamadim

3G üzerinden görüntülü görüşme yok. Google Play'den program indirerek görüntülü görüşme yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.