Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.064
Cevap
4
Favori
49.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 tllik bir bütçem var general mobile elite 2GB olanını alsam bana yeter mi oyun cok oynamıyorum cok müzik dinliyorum ve internet kullanıyorum sizce uygun 2GB yeter mi

• Bu cıhazın pılı cıkıyormu veya cıkmıyorsa pıl ömrunun bıtmesı esnasında ne yapıcaz bız cıhazı kaldırıp atıp yenısınımı alıcaz ???

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    evet lite'da gayet iyi bir şekilde işinizi görür zaten içerisindeki işlemci+ram nette çok hızlı gezmenizi sağlar müziği artık her telefon dinletiyor ama bu telefonun kulaklığı ayrı bir harika herkes bayılıyor en kral bats kullanıcısı bile
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    pili çıkmıyor zaten pilin ölme durumu kolay kolay gerçekleşmez.Pilin ömrünün bitmesi durumunda servis bu işi hallediyor
  • Bence pıanoblack bu telefonun üzerinde mükemmel durmuş benim hoşuma gitti
  • mükemmel olmuş bu telefon genereal mobıle aştı artık
  • mesajların hepsine bakamadım ama anlamadığım 1gb ram farkı dışında aralarında 250-300 tl fark olan elite ve elite lite arasında başka ne fark var anlayabilmiş değilim gerçekten bilmediğimden soruyorum? 250 tl yi 1gb ram fazladan 16gb içinmi istiyorlar yoksa aslında amaç elite lite satmakmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endars -- 2 Nisan 2014; 14:11:32 >
  • krayir o parçaların sesi değil , arka kamerasındaki optiğin sesi , bunu bir çok dslr-like tipi makinalarda da duyabiliyoruz :D kamera kullanım dışındayken , optik serbest kalıyor.[yanlışım varsa bilen düzeltsin]

• İçerik,donanım ve fiyat üçlemesine göre bence alınabilinecek bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigEgo

LG G2 16 GB = 1.299 TL

GM Elite 16 GB = 999 TL

LG G2 32 GB = 1.599 TL

GM Elite 32 GB = 1.299 TL

sp801acli versiyonu katmiyorum bile simdi gidin g2 alin hadi bb

hocam ben neden lg g2 16 gb urunu 1299 TL bulamıyorum teknosa da faaln zaten yok en ucuz 1399 tl sanırsam.. :/ nerde 1299 g2
  • otg desteği varmı acaba elite lite ile zopa zp998 arasında kaldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endars -- 2 Nisan 2014; 17:41:43 >
  • evet otg mevcut
  • Merhaba.
    Telefonla ilgili anlayamadığımız bir konu var. Piyasada ki telefonun ekranı ips mi acaba? Ltps gibi bir şeyler söyleniyorda kafam karıştı şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krayir

Merhaba.
    Telefonla ilgili anlayamadığımız bir konu var. Piyasada ki telefonun ekranı ips mi acaba? Ltps gibi bir şeyler söyleniyorda kafam karıştı şuan

Bende merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberblack

krayir o parçaların sesi değil , arka kamerasındaki optiğin sesi , bunu bir çok dslr-like tipi makinalarda da duyabiliyoruz :D kamera kullanım dışındayken , optik serbest kalıyor.[yanlışım varsa bilen düzeltsin]

sadece elite da mı oluyor bu? sağlam olduğuna inanmak istiyorum da cidden başka telefonları denediğimde olmadı sorun
  • 1000 tl civarına düşünce geçerim bu tele. acelem yok illaki düşer.
  • gm elite quick remote varmı arakdaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytintarlası

quote:

Orijinalden alıntı: BigEgo

LG G2 16 GB = 1.299 TL

GM Elite 16 GB = 999 TL

LG G2 32 GB = 1.599 TL

GM Elite 32 GB = 1.299 TL

sp801acli versiyonu katmiyorum bile simdi gidin g2 alin hadi bb

hocam ben neden lg g2 16 gb urunu 1299 TL bulamıyorum teknosa da faaln zaten yok en ucuz 1399 tl sanırsam.. :/ nerde 1299 g2

Kliksa'da ithalatçı garantili Samsung Galaxy S4 1399 TL. 1000 TL üzeine 100 TL world puan var. 1299 TL'ye geliyor. Bunu da değerlendirmeye alabilirsiniz.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-i9500-galaxy-s4-16-gb-beyaz-akilli-telefon/980002923

• Bu adreste Discovery Elite hakkında yapılmış incelemeler var, inceleme arayanlar bakabilirler

http://incelemeyeri.com/urun/general-mobile-discovery-elite
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krayir

quote:

Orijinalden alıntı: syberblack

krayir o parçaların sesi değil , arka kamerasındaki optiğin sesi , bunu bir çok dslr-like tipi makinalarda da duyabiliyoruz :D kamera kullanım dışındayken , optik serbest kalıyor.[yanlışım varsa bilen düzeltsin]

sadece elite da mı oluyor bu? sağlam olduğuna inanmak istiyorum da cidden başka telefonları denediğimde olmadı sorun

Alalı 15 gün olmamış , eğer gerçekten içiniz rahat etmiyorsa , satın aldığınız yere gidip diğer telefonlarda denemenizi yada servise göndermenizi öneriyorum.Benim telefonumda herhangi bir ses yok , ancak kameranın optiğindeki çok küçük sesi duymak istedigimde duyuyorum , ben o kadar da önemsemiyorum bu sesi :) karar size kalmış

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.