Şimdi Ara

Dark Evopad T7000 Açılmama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun uğraş ve araştırmalarım sonucu bir türlü sonuç alamadığım bir sorunu dile getirmek istiyorum. Umarım sizler yardımcı olabilirsiniz;

Öncelikle bu tablete para vermedim bir yarışma sonucu elime geçti. Tableti rootlamadım, sistemine dair yaptığım tek şey; içindeki lüzumsuzca 3gb küsür yer kaplayan, hiç kullanmadığım ve işime yaramayacak olan Sygic klasörünü silmekti ve sorunumun da bununla alakası olmayacağını düşünüyorum. Zaten sonraki birkaç gün uğraştım gayet güzel kullandım ettim sorunsuzca tüm işlevlerini yerine getiriyordu. Taki o kara güne kadar...

Bir gün gece yatmadan önce sırf %5-10 şarjı gitmesin diye gayet doğal bir şekilde kapatma düğmesinden kapattım ve uyudum. Sonra açmaya çalıştığımda her zaman olan sürecin(önce marka, sonra dans eden yeşil android robotu, sonra da kilit ekranı ve açılış) en başındaki marka kısmında takılıp kaldı.. O şekilde dakikalarca bekledim, defalarca kapatıp açtım olmadı, bir türlü açılmadı. Sonra bayağı bir araştırdım recovery menüden factory reset attım olmadı.. kendi sitesinden orjinal frimeware updateini indirdim gayet olması gerektiği gibi kurmayı denedim sonucunda installing aborted, öncesinde de karmakarışık sayılı bir hata verdi. Yine olmadı yani.. update değil de sadece google play sorunu için olan updatei de denedim o da olmadı.. Yani bu meret bir türlü açılmıyor. 3 gündür bununla uğraşıyorum bir kaç foruma daha yazdım ama ilgilenmediler. Biraz uzatmışta olabilirim kusura bakmayın :) Önerebileceğiniz başka bir yol veya başka bir dosya varsa yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

• Spam için çok özür dilerim ama bu konuda bilgisi olan hiç bir arkadaş yokmu?
  • Sygic bir GPS Navigatör programıdır, onla alakası olmayacğaını düşünüyorum. Bataryayı emmiş büyük ihtimalle, belki de ürünü 1 gece şarjda tutmanız sorunu çözebilir aynı sorun TAB3'de olmuştu. Lakin düzelmez ise unutun bence cihazı.
  • öncelikle okuyup, değer verip, yardımcı olduğunuz ve ilginiz için çok teşekkürler, sygic konusunda hemfikiriz haklısınız. Söylediğiniz pil konusunu şuan deniycem bakalım sabah duruma göre bilgilendiririm :) iyi geceler, iyi forumlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onemlı degıl, umarım kurtulursun bu dertten
  • Yok, ne yazık ki yine olmadı. Sanırım yazılımsal bir şey biraz daha kurcalamam lazım gibi
  • T7000 ve diğer dark ürünlere ROOT yapamayanlar için anlattım T7000 Root ilk kez anlatılmış oldu .! >>http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=89897899&key=T7000
  • mustafa6533 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler Mustafa bey hemen deniyorum bakalım :) başarılı olursam konunuza yazarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.