Şimdi Ara

samsung note 8.0 ekran değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

garantiye gönderdim, 490TL+KDV ücret çıkardılar.
    düşürmedim ama bir şekilde darbe almış. dış ekran sağlam hiç birşey yok ancak durum bu.

nerde nasıl yaptırabilirim? daha doğrusu yaptırabilir miyim?
     samsung note 8.0 ekran değişimi

• Cihazınızın tam modelini verirseniz yardımcı olabiliriz. iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notebook-Servis

Cihazınızın tam modelini verirseniz yardımcı olabiliriz. iyi günler.

Samsung N5105 Galaxy note 8.0 Brown Tablet
    teşekkürler..
  • Tabletin iç ekranı kırılmış hocam aynı sorun bügünde benim başıma geldi hafta içi bir tanıdığa götüreceğim tableti yapabilecekmi bakalım aslında benim tablet daha doğrusu kardeşimin tableti 7 inç ekranı var internette LCD ekran komple felan 40 tl garanti 100 tl benim görüşüm gidip ben sadece ekran için 490 tl vermem sorunum çözülürse bilgilendireceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscifci

Tabletin iç ekranı kırılmış hocam aynı sorun bügünde benim başıma geldi hafta içi bir tanıdığa götüreceğim tableti yapabilecekmi bakalım aslında benim tablet daha doğrusu kardeşimin tableti 7 inç ekranı var internette LCD ekran komple felan 40 tl garanti 100 tl benim görüşüm gidip ben sadece ekran için 490 tl vermem sorunum çözülürse bilgilendireceğim

teşekkür ederim bilgilendirme için. ekran göremedim ben hiç nette.
  • Buyur burda var yurtdışından getirtebilirsinhttp://www.alibaba.com/showroom/for-samsung-galaxy-note-8-n5100-lcd-with-digitizer.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscifci

Buyur burda var yurtdışından getirtebilirsinhttp://www.alibaba.com/showroom/for-samsung-galaxy-note-8-n5100-lcd-with-digitizer.html

hocam burdakiler dış ekran.
    benim dışardan görünürde hiç bir kırık falan yok. içteki kısım darbe almış.
    linklere daha önce bakmıştım ben , orada sadece dış kısım var diye biliyorum. içteki lcd de var mı bunlarda acaba ?
  • lütfen yardım..
  • Cihazda darbe izi yoksa garanti kapsamı dışında nasıl kalıyor sıvı teması da yapmadıysan itiraz et darbesi yok üretim hatası vs de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde ekranım kırıldı araştırma sonucunda ataşehirdewww.hepsiofis.com da buldum 30 dakikada değiştirdiler.450 tl ye iç ekran ve dış ekran birlikte değiştirdim ekran koruyucuda hediye ettiler taktıkları ürüne 1 yıl garanti verdiler ben çok menun kaldım tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanser1907

benimde ekranım kırıldı araştırma sonucunda ataşehirdewww.hepsiofis.com da buldum 30 dakikada değiştirdiler.450 tl ye iç ekran ve dış ekran birlikte değiştirdim ekran koruyucuda hediye ettiler taktıkları ürüne 1 yıl garanti verdiler ben çok menun kaldım tavsiye ederim

satıp ipad aldım hocam. teşekkürler yine de
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • merhaba
    NOTE8 Kullanıcıları telefonunuzun ön camı çatladı ise fazla üzülmenize gererk yok komple ekran değişimi yapıp 1500-1600 tl gibi rakamlar ödemenize gerek yok mecidiyeköyde edge uzmanı yani lider teknoloji diye bir firma var profosyonel makinalarla fabrikasyon şekilde sadece ön camı değiştirebiliyorlar ve telefonunuz eski haline uygun fiyatlara dönüyor ben sürekli kırık cihazları bu arkadaşlara yaptırıyorum ve hiç sorun yaşamadım ve tüm forum sitelerinde bu arkadaşları duyuruyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.