Şimdi Ara

Sensei [RAW] Vs Rival

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fare almaya karar verdim. Hangisini tercih edeyim. Sağ elimi kullanıyorum.

• sensei al tabiki rival çok büyük bir mouse
  • Tabiki rival

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedenleriyle yazarsanız iyi olur arkadaşlar :) Kusuruma bakmayın biraz cahilim bu konularda.
  • daha evvel hangi mouse'u kullanıyordun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leogregory

daha evvel hangi mouse'u kullanıyordun ?

daha önce hep mini mouse kullanıyordum laptop için artık gına geldi elimin yarısı boyutunda mouse kullannmaktan
  • Bu mouse olayı boyut ile ilgili. Mesela Kana ile Sensei Raw arasındaki fark Sensei Raw biraz daha büyük eller veya uzun parmaklılar için diye duymuştum, Kana ise biraz daha ortalama ele sahip olanlar için. O yüzden bir eline alıp kurcalaman lazım bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Bu mouse olayı boyut ile ilgili. Mesela Kana ile Sensei Raw arasındaki fark Sensei Raw biraz daha büyük eller veya uzun parmaklılar için diye duymuştum, Kana ise biraz daha ortalama ele sahip olanlar için. O yüzden bir eline alıp kurcalaman lazım bence.

Rival demiştim ama kana hakkında da bir bilgi elde etmiş olduk. Yorumun için teşekkürler
  • DeathAdder 2013 alın ve rahat edin.
  • Hocam raw,kana,deathadder,zowie,g300 kullanan birisi olarak bu saydıklarım arasından sana iki tane mouseyi kesinlikle ve kesinlikle önerebilirim.

İlk önereceğim seçenek Zowie ec2 olur .Sebebine gelince benim en çok ilgimi çeken diğer mouselere göre skatezleri daha büyük ve konumu daha iyi geldi. Buda ister istemez kontrol açısından 1-0 önde başlarsın.Diğer bir özelliği ise eğerki elinin boyutu normal ise ne çok büyük ne çok küçük değil ise bu mouse on numara ele oturuyor ve başparmak için solda hafif içeri girinti var ve mouseyi daha rahat kavramanı sağlıyor. Yalnız alıcaksan dpi ına dikkat et. Çünkü zowie ec2 de 3 tane dpi ayarı var değiştiremiyorsun herhangi bir yazılımı yok yani . Tam hatırlamıyorum ama 450-1200-2000 küsür olması lazımdı dpi ayarları. Özellikle fps tarzı oyunlar oynuyorsan cs go battlefield crysis gibi . Hiç pişman olmazsın emin olabilirsin dostum . Diğer mouselere lafım yok ama yarısı yaptığı reklamlarla para kazanıyor yok 16 milyon renk ayarıymış yok mouse ağırlığını ayarlayabiliyormussun yok efendim 7 tane tuşu varmış bunlar hep kullanıcının gözünü boyamak için bunuda belirtmek isterim :):)

İkinci önereceğim seçenek ise Zowie FK olur .Zowie ec2 nin bi kopyası gibi sensei raw'ıda biraz andırıyor gibi fakat bu mousede ödediğin paranın hakkını veriyor.. Boyutlarına bir bak ona göre ikisi arasında karar kılabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: akanzi38

Hocam raw,kana,deathadder,zowie,g300 kullanan birisi olarak bu saydıklarım arasından sana iki tane mouseyi kesinlikle ve kesinlikle önerebilirim.

İlk önereceğim seçenek Zowie ec2 olur .Sebebine gelince benim en çok ilgimi çeken diğer mouselere göre skatezleri daha büyük ve konumu daha iyi geldi. Buda ister istemez kontrol açısından 1-0 önde başlarsın.Diğer bir özelliği ise eğerki elinin boyutu normal ise ne çok büyük ne çok küçük değil ise bu mouse on numara ele oturuyor ve başparmak için solda hafif içeri girinti var ve mouseyi daha rahat kavramanı sağlıyor. Yalnız alıcaksan dpi ına dikkat et. Çünkü zowie ec2 de 3 tane dpi ayarı var değiştiremiyorsun herhangi bir yazılımı yok yani . Tam hatırlamıyorum ama 450-1200-2000 küsür olması lazımdı dpi ayarları. Özellikle fps tarzı oyunlar oynuyorsan cs go battlefield crysis gibi . Hiç pişman olmazsın emin olabilirsin dostum . Diğer mouselere lafım yok ama yarısı yaptığı reklamlarla para kazanıyor yok 16 milyon renk ayarıymış yok mouse ağırlığını ayarlayabiliyormussun yok efendim 7 tane tuşu varmış bunlar hep kullanıcının gözünü boyamak için bunuda belirtmek isterim :):)

İkinci önereceğim seçenek ise Zowie FK olur .Zowie ec2 nin bi kopyası gibi sensei raw'ıda biraz andırıyor gibi fakat bu mousede ödediğin paranın hakkını veriyor.. Boyutlarına bir bak ona göre ikisi arasında karar kılabilirsin.

Yorumun için çok teşekkürler dostum araştıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

DeathAdder 2013 alın ve rahat edin.

Yorumunuz için teşekkür ederim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çilingirlik oyuncu

quote:

Orijinalden alıntı: akanzi38

Hocam raw,kana,deathadder,zowie,g300 kullanan birisi olarak bu saydıklarım arasından sana iki tane mouseyi kesinlikle ve kesinlikle önerebilirim.

Yorumun için çok teşekkürler dostum araştıracağım.

Rica ederim hocam yardımcı olduysam ne mutlu bana :) İyi forumlar

• Fiyati pahali bi mause alacaksaniz yerinde deneyerek alin
    Herkesin eli farkli boyutlardadir
    Ben x7 755bk vardi buyuk geliyordu ark verdim 760 aldim
    Denemeden aldigim icicn bowuna 50 lira daha vermis oldum
    Maouse avuc icine tam oturmuyorsa rahatsiz olursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei raw frost blue yeni aldim bana cok buyuk geldi bi onceki kablosuz mouseuma gore :D sizce rival ile degistirmeli miyim rival daha mi buyuk yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shatan

Sensei raw frost blue yeni aldim bana cok buyuk geldi bi onceki kablosuz mouseuma gore :D sizce rival ile degistirmeli miyim rival daha mi buyuk yoksa?

Media markt da denedim rival daha büyük

• Bende rival alacamda arkadas dediki rival cok buyuk alma sesnsei raw al dedi ne alayim yahu =(

• quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

Bende rival alacamda arkadas dediki rival cok buyuk alma sesnsei raw al dedi ne alayim yahu =(

Rival büyük değil. Alabilirsiniz sağ ele tam oturuyor

• Aynen bugun elime aldim tarttimda rivalin 2 kotu yani var biri optik kullanmasi digeride sol ve sag click tuslari birbirinin ustune oturuyor

• Vertigo G kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatmak gibi oldu ama. Hangisini aldınız? Rival mi raw mı? Biraz anlatır mısınız?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.