Şimdi Ara

Reaksiyon (2014) | Star Tv - (Bitti) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
20
Favori
30.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erdal beşikçioğlu niye eleştiriliyor rolüyle anlamıyorum...

bir sanatçı anti kahramanı da canladırabilir,bir yobazı da canlandırabilir,bir devrimciyi de canlandırabilir,bir p.zvengi de canlandırabilir,bir eşcinseli de canlandırabilir..

adam eşcinsel canlandırdı diye gerçekte eşcinsel mi oluyor ?

polat alemdar gerçekten süleymaniyede intikamımızı aldı mı ?

diziyi de henüz izlemedim..bi kaç bölüm geçsin bakalım
  • Ben gününü bile unutmuşum şimdi izledim kurtlar vadisi sil baştan izlemek gibi bir farkı yok. aynı konular olduğu için bir sonraki sahne ne olacağını tahmin etmek hiç zor değil
  • Devler toplanmis.
     Reaksiyon (2014) | Star Tv - (Bitti)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm gayet güzeldi. Tek sorun ilk bölümden 2 saatlik dizi yapmaları. Her bölüm 2 saati zorla izletecekler anlaşıldı...

Erdal Beşikçioğlu 10 numara karakter çıkarmış ortaya. Biraz Behzat'tan esintiler var ama yine de iyi.
    Oğuz karakteri çok iyi olmuş, tam bordo.
    Aşk-meşk olaylarını sokuşturmasalar olmuyor. Onlar da haklı, onu da seven bi kitle var olmak zorunda demek ki.
  • kaliteli bir dizi olmuş,belli yerlerden müdahale edilmezse bu şekilde gider kadro çok kaliteli.
    kurtlar vadisi çakması falan diyenler var konuya yorum bile yapmasınlar KV nin ne propagandası yaptığı belli. KV ilk sezonundan sonra çizgisini kaybetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

kaliteli bir dizi olmuş,belli yerlerden müdahale edilmezse bu şekilde gider kadro çok kaliteli.
    kurtlar vadisi çakması falan diyenler var konuya yorum bile yapmasınlar KV nin ne propagandası yaptığı belli. KV ilk sezonundan sonra çizgisini kaybetti.

Kv ilk sezonlarını izlemiş kişi zaten çoğu gelişmelerin bire bir aynı olduğunu anlar. Ayrıca bu dizi propaganda yapmadığını mı söylüyorsun şimdi? İlk bölümden paralel devlet, yargı, mit üzerine hükümeti savunucu konu işleneceği apaçık belli. Süleyman şah türbesinin mit tarasından bombalanma planının konu olarak işlesinler ben o zaman propaganda yapmadığını kabul edeyim.

• Hocam malum bizim dizi izleyen kitle belli Türkiye gibi bi yerde a?k-me?k olmassa dizilerde en fazla 1 ay sürer.
  • İlk bölüm fena değildi. Biraz daha oturması lazım dizinin...
  • behzat gibi 10 bölüm sonra yükselecek bu fan oluşturur ise işi kolay ama hükümet destekçisi bir eğilim var batıyi bırakalım meselesi kurtlar vadisi ile paralel mesela

• patlama sahneleri hariç gayet güzel dizi olmuş. paralel devlet muhabbeti burada da konu olmuş umarım teknik yapıyı oturturlar.star haberde 10 milyon liralık bütcesi var deniyordu.
  • Dizi güzel özelliklede oyuncu kadrosu lakin dizi pazartesi günü oynuyor diye hatırlıyorum eğer öyle olursa karadayı ile rekabet edemez umarım güzel bir güne koyarlar diziyi çünkü bazı günletr izleyecek dizi bulamıyorum.

• Vadi son demlerini yaşarken ona alternatf bir dizi fragmandan ve yorumlar anlaşıldığı kadarıyla.. Bir ara bakayım.

@PHI
    Ancak şu uzun süre olayına benimde en çok sinir olduğum şey. Arkadaş yabancı 45 dk yapıyor en fazla 50dk. Mis gibi zamandan çalmıyor. Koyuyorlar 2 saat dizi sanki film izliyoruz ondan sonra dizinin yarısı dejavu yaşatıyorlar. bi aşk sahnesi a-z yi görür bakar. başka bir sahne z-a yı görür bakar. saçmaya bağlıyorlar konuyu derin işlemek varken berbat oluyor.
  • Çok fazla tekrarını veriyorlar
    Millet nasılsa tekrarı var diye izlemeyecek.
    Bu akşam 6. Kez tekrarını verecekler ilk bölümün

• Yeni izledim genel olarak beğendim çekimler kaliteli olmuş, çatışma esnasında makam arabaları kurşun geçirmez zırhlı olduğu için, camları kırılmayacaktır, ilk başta ben de bu konuda eleştirmiştim. Mavi filitre koymaları diziye ayrı bir hava vermiş, daha iyi olmuş bu şekilde, son sahnedeki uçağın patlama esnasındaki efektler de iyiydi, yapay olduğu fazla anlaşılmıyor, merakla 2. Bölümü bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 19 Eylül 2014; 20:07:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

Vadi son demlerini yaşarken ona alternatf bir dizi fragmandan ve yorumlar anlaşıldığı kadarıyla.. Bir ara bakayım.

@PHI
    Ancak şu uzun süre olayına benimde en çok sinir olduğum şey. Arkadaş yabancı 45 dk yapıyor en fazla 50dk. Mis gibi zamandan çalmıyor. Koyuyorlar 2 saat dizi sanki film izliyoruz ondan sonra dizinin yarısı dejavu yaşatıyorlar. bi aşk sahnesi a-z yi görür bakar. başka bir sahne z-a yı görür bakar. saçmaya bağlıyorlar konuyu derin işlemek varken berbat oluyor.

Kurtlar Vadisi'nin 2003'te başlayan ilk 10-15 bölümü 45-60 dakika arasındaydı. O ayarı bi tuttursalardı çoğu dizi kısaltırdı sürelerini ama başaramadılar malesef.
  • dizinin tekrarı şu anda starda yayınlanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi ikinci kez bir daha izledim. Hakikaten komplike ilk bölüm. Ancak bunun diğer bölümlerde bu kadar yoğun olmayacağını düşünüyorum. Yine saçma bazı olumsuz eleştirilerin de haksızlık olduğunu düşünüyorum diziye.

• Aşk meşk olaylarına fazla gi,rmezler umarım. İlk bölüm çok iyiydi. Devamınıda getirirler umarım. Oyuncular zaten çok sağlam. Şu güvenlik müdürü, gelinlikçide adamı döven feci bir tipi var. Yolda görsem yönümü değiştiririm
  • çekim kalitesi kurgusu felan iyiydi bakalım gidişatı nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdembyrby

Türk dizileri var hocam

Kurtlar vadisi ırak hariç hiç birine rastlamadım link verebilirmisin?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.