Şimdi Ara

Reaksiyon (2014) | Star Tv - (Bitti) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
20
Favori
30.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omeremin

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

günü pazartesi olmuş 15 eylül başlıyor

Bazı kişiler çarşamba yayınlanırsa olumsuz olacağını düşünüyordu. Ben öyle düşünmüyordum; ancak elden gelen bir şey yok. Karadayı ve Ulan İstanbul rakipler bu kez. Ancak her fragman merak ettiriyor diziyi. Sizin düşünceniz nedir reyting açısından?

fazla gün yok starda ya pazartesi ya çarşamba olacaktı. hafta sonu bu tarz dizi olmazdı. gültepe iyi başlamadı güzel köylü iyi oran yakaladı herkesi şaşırttı. çarşamba da iptal oldu maalesef reaksiyon reyting istenen bir dizi ama karadayı muhtemelen süre avantajı ile liderliğe devam edecek. umarım iyi bir çıkış yakalayabilir reaksiyon. ben kendi adıma karadayı izleyecektim ama şimdi reaksiyon izleyeceğim. star bu dizinin tekrarını bölümün ardından vermemeli. bu 2. bölümü riske sokar. tekrarı var diye karadayı ya akar izleyici. ulan istanbul için kötü olabilir nasılsa her gün çıkıyor diye çoğu bırakır diziyi 23 e kayacak gibi zaten kanald başka dizi koyacak önüne muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sezon kaliteli diziler var rekabet üst düzey olacak belli diziler belli günlere ağırlığını koydu.İnşallah reytinge kurban gitmez kaliteli bir dizi olacak gibi
  • Ulan İstanbulun rakip olacağını sanmıyorum. Ama Kurt Seyit ilk çıkarken Küçük Ağa için de böyle demiştim

O Ses Türkiye yakında başlamayacaksa, bu dizi her türlü tutunur. 5-6 reyting alsa yeter.
  • Fragmanları da güzel görünüyor bir başlasın da

• quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Ulan İstanbulun rakip olacağını sanmıyorum. Ama Kurt Seyit ilk çıkarken Küçük Ağa için de böyle demiştim

O Ses Türkiye yakında başlamayacaksa, bu dizi her türlü tutunur. 5-6 reyting alsa yeter.

O Ses Türkiye Tv8 de olacak sanırım.
  • Mükemmel bir dizi olacak şüphem yok.

• Ben de 4 gözle bekliyorum. Sevdiğim 2 karakterin olması daha çok heyecan veriyor, özellikle KV de uzun saçlarıyla çok karizmatik bir tip çizen kandırılmış ajan rolündeki İsmail Demirci ve İbrahim Çelikkol. Her iki oyuncu da hem rollerine cuk oturan tipleri hem de oyunculukları ile büyük beklenti yarattı bende. Erdal Beşikçioğlu ise apayrı karakter olmuş, bir insan bu kadar mı güzel oynar. Yani bilemiyorum, oyuncu ekibi çok ama çok iyi seçilmiş. Kısacık bir fragman ile şimdiden çok büyük beklentiye girmek doğru değil aslında biliyorum. Ama uzun zamandır beklediğim tat ve kalitede bir dizi olmasını çok istiyorum. KV nin ilk yıllarındaki gibi bağımlı olmak istiyorum.
  • Bazı arkadaşlar durumu hala farkında değil.Medyanın da suçu büyük.Bu diziyi Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi olarak yansıtıyorlar.Arkadaşlar, bu dizi İbrahim Çelikkol'un yeni dizisi.İster bana kızın, ister inanmayın, ister de başka bir şey...Daha önce de dedim.İlk bölümü izleyince göreceksiniz.Erdal abinin canlandırdığı karakterin 1.bölümdeki yer aldığı süre 4-5 dakikadan fazla değil.Daha da az olabilir montaj sonrası...Ve yine tekrarlıyorum, Erdal Beşikçioğlu'nun ileride bu dizi tutar da devam ederse, ayrılmasını şaşkınlıkla karşılamam...Rol aldığı süreden dolayı da değil bu dediğim.Bu benim kendi yorumum onu da ekleyeyim.
  • Bu dizinin tutmasını gerçekten istiyorum ama bu sene tutan dizilere bakarsak, çok ciddi reytingler alamayacak Reaksiyon.Belki de tutmayacak.Başlangıç bölümü için 5-6 reyting alması lazım en azından.Ama bence pazartesi olayını çok geç duyurdular, bilmeyen baya bir kesim var dizinin ne zaman başlayacağını.

Şunu da ekleyelim; dizinin ilk 2-3 bölümüne 5 milyon dolar yatırım yapıldı.Ekipten önemli biri, yerli-yabancı en pahalı diziyi yaptık şu ana kadarki demişti.Bir nebze doğru.Game of thrones, spartacus gibi dizilerin bölüm başı maliyeti de ortalama bu kadar.Ama reaksiyonun bölüm başı maliyeti, llerleyen bölümlerde azalır.Yoksa kâra geçemez zaten şirket.
  • Amirinden gene siyasi bir dizi İnşallah bu dizide hükümete kurban gitmez.Behzat Ç. yi canım sıkılınca hala izliyorum ve çok özlüyorum.Sabırsızlıkla beklediğim pazar günlerim,işe uykusuz gidişim,cipsimi biramı alıp bekleyişim geliyo aklıma Kız arkadaşımı bu kadar beklememiştim be
  • Erdal Beşikçioğlu'nun fazla durmasını istemiyorum dizide. 3. sınıf tv aktörleriyle aynı dizide olması bile imajını zedeler. Toplasan 3-4 tane oyuncu var gerisi şovmen. Zaten muhalif bi dizi olacak gibi görünmüyor. Bu kadar siyasi içerikli, derin devlet temalı bi dizi muhalif olamaz zaten. 3. bölümde yayından kaldırılır. Ama Erdal abi kabul ettiğine vardır bi bildiği. Yoksa 3 kuruş için bütün hayranlarıın kaybedecek bi adam değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Erdal Beşikçioğlu'nun fazla durmasını istemiyorum dizide. 3. sınıf tv aktörleriyle aynı dizide olması bile imajını zedeler. Toplasan 3-4 tane oyuncu var gerisi şovmen. Zaten muhalif bi dizi olacak gibi görünmüyor. Bu kadar siyasi içerikli, derin devlet temalı bi dizi muhalif olamaz zaten. 3. bölümde yayından kaldırılır. Ama Erdal abi kabul ettiğine vardır bi bildiği. Yoksa 3 kuruş için bütün hayranlarıın kaybedecek bi adam değil.

Bugun roportaj verdi milliyet yada hurriyette okudum.Orda anlatmis baya, bir okuyun isterseniz.

• Son gelen bilgiler/haberler, Erdal Beşikçioğlu'nun dizide "rakip" olarak yer alacağını söylüyor.Bakalım görücez.

Akşam başlıyor artık.Merakla bekliyorum.
  • merakla bekliyorum fakat pazartesi olması reyting düşürür neden karadayıyla aynı güne koyarsın ki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

merakla bekliyorum fakat pazartesi olması reyting düşürür neden karadayıyla aynı güne koyarsın ki!

Diziler için kolay bir gün yok artık.Ya pazartesi ya çarşamba olacaktı.Star, Çarşamba'yı 1.likle devam ettirince eylül'de de, p.tesine attılar.Ki bence Karadayı devrini doldurdu...İster kabadayı ister mafya olsun.İlk başta bizim derdimiz şu diye girdikleri konudan eser kalmadı.Uzatsınlar bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

merakla bekliyorum fakat pazartesi olması reyting düşürür neden karadayıyla aynı güne koyarsın ki!

Diziler için kolay bir gün yok artık.Ya pazartesi ya çarşamba olacaktı.Star, Çarşamba'yı 1.likle devam ettirince eylül'de de, p.tesine attılar.Ki bence Karadayı devrini doldurdu...İster kabadayı ister mafya olsun.İlk başta bizim derdimiz şu diye girdikleri konudan eser kalmadı.Uzatsınlar bakalım.

Aynen öyle hocam, katılıyorum. Kaçak'ta da aynı mesele var. Ana konudan sapıyorlar. Karadayı bitecekti zaten güya, geçen sezon bildiğim kadarıyla senaristler de bu minvalde açıklamalar yapmıştı. Ama vazgecemediler. Reaksiyon inşallah bir dönüm noktası olacak. Hiçbir diziyi bu kadar merak etmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeremin -- 15 Eylül 2014; 16:08:48 >

• Hadi bakalım şansı bol olsun.Bittikten sonra tekrar bölüm verecekler hemen.Tekrar reytingi önemli.
  • Reytingi bol olsun Başladı
  • Amirim geldi

• Ulan biz dizi yapsak bile şu süre yüzünden adamın izleyesi gelmiyor 118.dk dizimi olur Allah aşkına birisi bana açıklasın lan o kadar süreye git film izle.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.