Şimdi Ara

Reaksiyon (2014) | Star Tv - (Bitti) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
20
Favori
30.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adı hoşuma gitti
  • Editleme yaptım zamanında. Reaksiyon adı yanlış bilgi çıktı. uydurma isimler buluyorlar resmi kanallar yalanladı vs uyarımızı verdik kanal veya şirket kesin bilgiyi verir o vakit düzeltiriz. Siz bölümü takip eden birisiniz bu kirliliklere izin vermemek lazım varsa güncel haber konu sahiplerine ulaştırın gereğini yapalım. Erdal b. Başrol değil. İbrahim çelikkol da popüler değil. Ondan başlığa yazma gereği duymadım

Aynı diziyle ilgili birsürü konu açılınca sıkıntı oluyor herkes farklı yere yazınca bütünlük bozuluyor konu dağılabiliyor bu yüzden hemen uyarmak istiyorum tek başlıktan devam edilsin diye. konuyu biz açtık diye değil ben de açmış olsam hemen farkedip sildiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 29 Haziran 2014; 18:32:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizinin tutmasını nedense kalpten istiyorum.Cast olarak itici bulduğum tek bir oyuncu yok şu ana kadar.Senarist zaten çok tecrübeli.Müzisyen de iyi.Yönetmeni pek sevmesem de etkisinin çok olacağına inanmıyorum.Ama şöyle bomba bir transfere daha ihtiyacı var bence cast açısından..

Yazım ekibine katılma ihtimalim de küçük de olsa var ayrıca.Ondan da olabilir :)
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    Yandaşlık yapmazsa ben de tutmasını isterim. muhteşem yy dan biri gelse fena olmaz sanki

• Erdal beşikçioğlunu uzun zamandır bekliyorum erdal abinin gerçekleri çarpıtmadan gösterilen dizilerde yer aldığını bildiğim için bu dizide öbürleri gibi olacak sanırsam bence saglam bir dizi olacağa benziyor erdal beşikçioğlu zamanında köprü dizisi vali filmi daha sonra behzat ç gibi gerçeklerin çarpıtmadan biraz olsun yansıtılan dizilerde rol alıyor hep bu dizide bizi yanıltmaz umarım. Sırf bu adam gibi adam için bile izlenir merakla bekliyorum. FOREVER ERDAL BEŞİKÇİOĞLU
  • diğer oyucularla çevrılse belkı tutmayabılır, fakat behzo başkanın özel bır ızleyıcı kıtlesı var bu da tutulabılırlıgını cok yukseltıyor,
    umarım kv den adam gelmez, bunun nedenı artık itici geliyorlar, ve 50 kere vurulup ölmeyen adamlar olursa zaten o dizi biter ...
  • quote:

İbrahim çelikkol da popüler değil.

• Şu İbrahim çelikkol a bi türlü ısınamadım. Ama Erdal reyiz var
  • Erdal Besikcioglu icin bile izlenir.

• yerimizi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Editleme yaptım zamanında. Reaksiyon adı yanlış bilgi çıktı. uydurma isimler buluyorlar resmi kanallar yalanladı vs uyarımızı verdik kanal veya şirket kesin bilgiyi verir o vakit düzeltiriz. Siz bölümü takip eden birisiniz bu kirliliklere izin vermemek lazım varsa güncel haber konu sahiplerine ulaştırın gereğini yapalım. Erdal b. Başrol değil. İbrahim çelikkol da popüler değil. Ondan başlığa yazma gereği duymadım

Aynı diziyle ilgili birsürü konu açılınca sıkıntı oluyor herkes farklı yere yazınca bütünlük bozuluyor konu dağılabiliyor bu yüzden hemen uyarmak istiyorum tek başlıktan devam edilsin diye. konuyu biz açtık diye değil ben de açmış olsam hemen farkedip sildiririm

haklısın şu konu açmayı bi öğrenelim di mi
    edition süper olmuş ..bu ekibe yakışır
    (benim Mobil olunca bu kadar detaylı bi giriş yapmam zor oluyor)
    ben de merak ediyorum harika bi kadro. . inşallah Bahtı açık olsun

dizinin adını da Paralel Meridyen koysalarmis Poyraz Karayel e atıfla...

• fragmanı battefield call of duty nin introları gibi olmuş hoş olmuş tutar bu
  • suzi dilara kullanıcısına yanıt
    bir gezeyim googlea bakayım yok hemen konu açıyorlar. sen de takip etmemişsin konuların hep 2.si açılmış

• Insallah guzel bisey olurda arka sokaklardan falan kurtuluruz belki

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bir gezeyim googlea bakayım yok hemen konu açıyorlar. sen de takip etmemişsin konuların hep 2.si açılmış

forum içinde arama butonunu kastediyodum ben ya gogil abi de olur

7/24 biraz parası az geldi

• Yapımcılar kurtlar vadisinin anasını ağlatan bu hallere düşüren yapımcılardır.Kurtlar vadisini ''kurtlar vadisi'' yapan osman sınav ve raci şaşmazdır bu 2 başarısız yapımcıdan ise ümidim yok ama konusu güzel gibi keza oyuncu kalitesi de kurtlar vadisinin ilk zamanları gibi sağlam olmuş.Yönetmen Onur Tan'da kvpden gördüğümüz kadarıyla vasat biri ama yine de bekleyip görelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-057589E0D -- 6 Temmuz 2014; 14:41:19 >
  • Merak ediyorum inşallah güzel bir yapım olur

• Diziye Behzat Ç deki akbabayi oynayan Berkan Şal dahil oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@STREVENGE -- 10 Temmuz 2014; 7:16:14 >
  • Kadro ve kadrodakilerin isimleri.

Oğuz – İbrahim Çelikkol
    Zeynep – Selen Soyder
    Duygu – Nehir Erdoğan
    Tekin – İsmail Demirci
    Yavuz – Erdal Beşikçioğlu
    Gürkan – Yurdaer Okur
    Tayfun – Berkan Şal
    Mehmet Rauf – Erdal Küçükkömürcü
    Fatoş – Melis İşiten
    Müsteşar – Kevork Malikyan
    Ferhat – Savaş Özdemir
    Sedef – Gaye Cankaya
    Aysel – Feyha Çelenk
  • Güzel dizi olacak. Erdal beşikçioğlu'nun oldugu yerde bizde varız.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.