Şimdi Ara

Reaksiyon (2014) | Star Tv - (Bitti) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
20
Favori
30.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarp Akkaya da katılır inşallah diziye.
  • çatışmalardaki abartıyı azaltsalar iyi olacak artık.. dün gürkan topladı özel harekat elemanlarını baskına gitti ya serdarı almaya kendi elemanları patır patır döküldü hele duvarın ardına saklanıp teröristleri indiren bir eleman vardı bakışları beni kanser etti. gel gör ki bizim çılgın ikili fazıla baskın yapınca bütün elemanlarını öldürdü bir çırpıda hiç yara bile almadılar. tamam alıp ölseler dizi biter ama sende biraz daha gerçekçi yap yani şu sahneleri ey yönetmen. Ama dizi iyi gidiyor genel olarak izlerken hiç sıkılmadım. Yalnız 3 mü 4 mü ne oldu şu hastane sahneleri bitsin artık sıktı gerçekten.
  • Hastane sahneleri zor biter, malum basrol kadin oyuncusu doktor:D

Ben en cok olen 22 askerin cenaze sahnesini merak ediyorum.Cok iyi malzeme cikar o sahneden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırk yılın başında adam gibi bi dizi yapılıyor bi dünya emek sarfediliyor kadro desen gayet kaliteli bu dizi bu reytingleri mi hakediyor? Eğer bu dizi reyting kurbanı olursa iyi yapımlar çıkacaksa da çıkmaz saçma sapan dizilere talim ederiz...
  • Ya vallayi bıktığım iki şey var..Birincisi şu "Yıl Olmuş 2014" kalıplarıyla birilerini eleştirilenler.
    İkincisi de şu Türk dizilerini hala izleyenler var diyenlerden.

Yabancısını da seyrediyorum yerlisini de.Yabancılar kat kat kaliteli evet...Ama bunda sektörde çalışanların suçu yok...
    Yeter artık şöyle ergenlik yapmayın ya.

Türküz sonuçta biz.Ve sadece kendi ülkemize ait, izlerken duyulan sesi de kullanılan mekanların da imgelerin de bizim ülkemize ait şeyler olması bile seyrettiriyor.Sadece yabancı diziyle olmuyor..

Ha tabi çok dizi olduğundan, kendi içimizdeki hislere göre en kaliteli olanı seçmeye çalışıyoruz.Reaksiyon'u da kaliteli bulanlar izliyor...
    Mesela ben, diziyi yapan ekibi az da olsa tanıyorum.Gerçekten bir şeyler yapabilme hissiyatıyla dolu insanlardan oluşan bir ekip..
    Nehir Erdoğan'ı çok severim, yeni saç tarzına rağmen seyrediyorum diziyi.O kadar severim.
    İbrahim Çelikkol'u çok başarılı buluyorum.Rolü için yaptıklarını biliyorum.Burada daha önce bir kısmını anlattım bilenler bilir, anlatmadığım bir o kadar daha hazırlığı var.
    İsmail Demirci, olağanüstü doğal yeteneği olan biri.Çok samimi, halktan.Ego yok adamda.
    Selen Soyder, iyi niyetli bir insan.Oyunculuğunu çok sevmesem de ilk bölümlere göre artan bir performansı var ama yine de oyunculuğu konusunda fikrimin değişeceğini zannetmem.Nehir Erdoğan varken benim gözümde her zaman ikinci sırada kalır Selen.
    Erdal Beşikçioğlu'na diyecek söz yok zaten, muhteşem muhteşem muhteşem...Yanındaki Abbas'ı oynayan oyuncu da bence çok yetenekli.
    Yurdaer Okur da bildiğimiz gibi.Şuana kadar Reaksiyon'da "adam ne oynadı be" diyeceğim sahnesi olmadı ama eminim ki senaryo ona gerekli pası verdiğinde, o da golü atar...

• Zihni bulmacalarla dolduran, sürekli düşündüren, kaliteli bir yapım. İsmail Demirci (Tekin) çok samimi oynuyor, çok beğendim. İnce düşünülmüş, ayrıntılarla dolu güzel bir senaryo, kaliteli oyuncularla ortaya koyulmuş. Umarım reyting kurbanı olmaz. Bu hafta Totalde 17., AB'de 4. olmuş.
  • Dizi çok güzel gerçekten izletiyor kendini ama tek sorun şu ki heryere çok kolay girip adam alip çıkabiliyorlar bunu biraz daha çetrefilli işleseler aksiyon sahneleri daha kaliteli olabilir. Umarım bu kalitede devam eder ve vakit geçirecek bi Türk dizimiz olur.
  • Bu tvde car car konuşanda Mehmet Baransu oluyor herhalde.
  • o konuşan emre bilmem bir şey olması gerek.

bende severek takip ediyorum.son bölümden bir kaç sahneyi kaçırdım oraları yeniden izleyeceğim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Bu tvde car car konuşanda Mehmet Baransu oluyor herhalde.

Emre Uslu..
  • Dizi sonrası en güzel replikleri kaçırmamak adına dilerseniz takip edebilirsiniz

https://www.facebook.com/ReaksiyonReplikleri

https://www.facebook.com/groups/ReaksiyonGrup/
  • Twitter gündemini pek takip etmiyorum benim hatırladığım kck ve balyoz ile ilgili zamanında konuşan kişi Baransu'ydu gerçi sizin verdiğiniz isimde Taraf gazetesi yazarı tıpkı Baransu gibi... Emre Uslu Twitter, Baransu Tv ayağı çünkü bir kaç yıl önce bol bol tv programlarında atıp tutuyordu tıpkı şuan dizide olduğu gibi.

Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JessieJ -- 29 Ekim 2014; 19:12:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

çatışmalardaki abartıyı azaltsalar iyi olacak artık.. dün gürkan topladı özel harekat elemanlarını baskına gitti ya serdarı almaya kendi elemanları patır patır döküldü hele duvarın ardına saklanıp teröristleri indiren bir eleman vardı bakışları beni kanser etti. gel gör ki bizim çılgın ikili fazıla baskın yapınca bütün elemanlarını öldürdü bir çırpıda hiç yara bile almadılar. tamam alıp ölseler dizi biter ama sende biraz daha gerçekçi yap yani şu sahneleri ey yönetmen. Ama dizi iyi gidiyor genel olarak izlerken hiç sıkılmadım. Yalnız 3 mü 4 mü ne oldu şu hastane sahneleri bitsin artık sıktı gerçekten.

dizinin danışman kadrosu çok zayıf eski özel harekaçılardan veya uzman çavuş bir şey bulsalar bu sorunları giderir

• Son bölüm iyiydi ancak reytingler kötü. Pazartesi günü olması iyi değil. Çarşamba veya Cuma'ya alınabilir aslında dizi. Umarım reyting kurbanı olmaz.
  • Recharged kullanıcısına yanıt
    Çarşamba Güzel Köylü
    Cuma ise Medcezir var almazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PleasantSinger0

Çarşamba Güzel Köylü
    Cuma ise Medcezir var almazlar

Cuma'yı unuttum. Medcezir varken zaten imkansız ama diğer dizi tutuyor mu ki ? Yer değiştirilebilir aslında.
  • Recharged kullanıcısına yanıt
    Total de hep 1. oluyor AB de ise ya 1. ya da 2. oluyor.
    Başladığından beri hep lider Çarşamba günleri
  • Oha lan İsmail Demirci (tekin) Pusu da Erkan mış. Çok fena dumur oldum, nası farketmedim aklım almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

Oha lan İsmail Demirci (tekin) Pusu da Erkan mış. Çok fena dumur oldum, nası farketmedim aklım almıyor.

Saç sakal gidince çok değişmiş adam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.