Şimdi Ara

'Yeni Call of Duty Şimdiye Kadarki En Yaratıcı Oyunumuz'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Daha önceki bazı Call of Duty oyunlarında görev alan Sledgehammer Games şu sıralar serinin yeni oyunu üzerinde çalışıyor. Bu stüdyonun kurucularından Glen Schofield serinin yeni oyunuyla ilgili GDC'de iddialı açıklamalarda bulundu:

"Yeni Call of Duty serinin şimdiye kadarki en hırslı ve en yaratıcı oyunu"

Schofield aynı zamanda GDC'de yeni oyundaki karakterlerden birisinin oyun içi görselini göstermiş. Bu görsel henüz online aleme sızmadı. Yeni Call of Duty'nin birkaç ay içinde duyurulması bekleniyor.

• Normalde CoD'u hiç sevmiyorum. Her sene dedikleri ''Yok böyle olacak, burası böyle güzel olacak'' laflarına yav he he :D diyip geçiyorum ama bu sene Sledgehammer yaptığı için biraz inanıyorum. Ama Sledgehammer de beceremezse yav he he demeye devam edeceğim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu sene de olmazsa başka şansları yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strangerlovey sledgehammerin nesine inanıyosun sen ya infinity wardla çalıştıkları zaman mw3 gibi çöp cıkmıstı ortaya sımdı tek basınalar kesın mw3ten daha boktan bişi cıkar demedi demeyn
  • Aynı TAS aynı HAMAM.

• Sevmiyorum sevmiyorum diyorum da yine oyun olmadığı zaman açtığım ilk oyun oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

strangerlovey sledgehammerin nesine inanıyosun sen ya infinity wardla çalıştıkları zaman mw3 gibi çöp cıkmıstı ortaya sımdı tek basınalar kesın mw3ten daha boktan bişi cıkar demedi demeyn

Çünkü adamlar 3 yıldır bu oyunu geliştiriyor ve bu ilk seferleri. Şans vermessek kötü olur. Eğer kötü çıkarsa zaten dediğim gibi ben CoD alıp oynayan, CoD haberi çıkınca heyecanlanan biri değilim yine almam yine oynamam istedikleri kadar çıkarsınlar.

• Sladgehammer ilk defa tek başına bir COD oyunu sunacak, neler yapacaklarını göreceğiz. Sladgehammer'ın bu seriye katılması iyi oldu. Daha sık COD oyunu görmeyeceğimizi düşünerek, önceden 2 yıl dönüşümlü çıkarıyorlardı, şimdi bu süre 3 yıla çıkacak. Yani üç yapımcı da serinin üzerinde daha fazla uğraşmış olacaklar. Bu yüzden daha çok yenilik bekliyorum sonraki oyunlarda da... Hatta bu rahatlamayı göz önünde bulundurursak yakın zamanda yeni oyun motoru bekliyorum. Biraz adam etmeliler artık şu seriyi.

• Hahhahahahahahahahahahahahahahah! Ne güldüm arkadaş :D
  • inşallah canım yaa....
  • :D

• bunlar reklam kokan hareketler :D

• Son 10 oyun kadar yenilikçidir diye tahmin ediyorum.
  • "Flash flash artik köpek yerine en yartici fikrimiz kedi ekliyoruz, sonraki gelcek dlc'lerle kedinizi kaplana cevirin"

• Call of Duty ve yaratıcılık, iki kelime birbirine çok uzak.
  • kesin öyledir :D
  • 'Yeni Call of Duty Şimdiye Kadarki En Yaratıcı Oyunumuz'
  • Nasıl bir insan karakteridir ki sevmediği ve oynamayı düşünmediği bir oyun serisinin her haber başlığına girip bıkmadan ve usanmadan nefretini gösterebilir. Ülkemizde bu kadar çok ''sevmiyorum'' sözüne maruz kalıp bu kadar çok oynanan başka bir oyun yoktur sanırım.

Bazıları da 2-3 senede CoD oyunu göreceğimizden bahsediyor, rakipleri senede oyun ve üzerine birkaç ay sonra da dlc çıkarırken hangi mantıkla 2-3 senede oyun süreceklerini umut ediyorsunuz? Firmanın öyle bir lüksü olabilir mi hiç, rekabet rakibe göre yapılır.
  • Bi bitmediniz a.......1!!!!!

• yav he he

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.