Şimdi Ara

Twitter kapandı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bazı yerlerde ttnet ve superonline bağlantı sahibi kişiler girebilsede twitter ban yedi,mobil app lerde twitter gümledi.çok iyi oldu çokta güzel oldu anladın mı

• Superonline kullanıyorum bende açık hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

Superonline kullanıyorum bende açık hala

şanslısın :) ama yakında her türlü erişimi kesecekler gibi duruyo.vakit varken yasal yollardan bol bol retweet le :) yakında yasal olmayan yollardan girmek durumunda kalacak onca insan
  • DNS değiştirdik tekrardan giriyoruz canım sen rahat ol polemik yaratmaya çalışma
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

DNS değiştirdik tekrardan giriyoruz canım sen rahat ol polemik yaratmaya çalışma

amacım polemik değil.zaten netten anlayan bir insan,dns değişikliği yaparak,hotspot shield veya expat shield programları ile rahatça girebilir sıkıntı yok.
  • Edit:Boşverin işini bilen giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveAndDieOnThisDay -- 21 Mart 2014; 1:49:54 >
  • unrealworld790 U kullanıcısına yanıt
    Hocam daha komiği var Twitter kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

Hocam daha komiği var Twitter kullanmıyorum

aynı telden çalıyoruz

• twittera dns ayarlarını değiştirerek girebiliyoruz.

nasıl değiştirileceğini bilmeyenler Twitter'a Nasıl Girilir konusunu inceleyerek kolayca giriş yapabilirler.
  • unrealworld790 U kullanıcısına yanıt
    Amacın ne o zaman hocam dalga geçtiğin belli olan bir üslup gülmeler falan hoşuna gitmiş kapanması sevmiyorsan başkalarının sevdiği şeylere saygı duymak zorundasın...
  • Korku imparatorluğu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah uyaninca duydum ki bir kus vurmuslar. ne ola ki
  • yeni çıkardıkları yasa ile dns değiştirilse bile kapatılan sitelere ulaşım imkansız olacak deniyordu. Anlaşılan o sistemi kuramadıkları için uygulamada yapamıyorlar.
  • Twitter'a neden giremediğimizi tartışmayın nasıl gireceğimizi tartışın. Aferin sizlere. Ben neden dns değiştireyim ya? Burası İran mı? Afganistan mı? Çin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala inatla bu yasakçı baskıcı zihniyeti destekleyenleri anlamak , atomu yeniden parçalamaktan zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Twitter'a neden giremediğimizi tartışmayın nasıl gireceğimizi tartışın. Aferin sizlere. Ben neden dns değiştireyim ya? Burası İran mı? Afganistan mı? Çin mi?

O yolda ilerliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasaklanması gerçekten çok saçma yukarı da ki yorum gibi burası çin mi afganistan mı iran mı ?
  • Twitter kullanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

Amacın ne o zaman hocam dalga geçtiğin belli olan bir üslup gülmeler falan hoşuna gitmiş kapanması sevmiyorsan başkalarının sevdiği şeylere saygı duymak zorundasın...

hoşuma giden twittere erişimin engellenmesi vs değil.dalga geçerim çünkü,twitter daki sahte hesaplardan dolayı bir çok insan sorun yaşadı.bu sahte hesapları kapatın diyen hükümeti twitter umursamadı bile,Türkiye yi umursamadı bile.Türkiye nin buna sessiz kalmaması hoşuma giden taraf.twitter bugüne kadar kaç kişinin kişilik haklarını çiğnedi,kaç kişinin dolaylı ve direk olarak iftiraya maruz kalmasına sebep oldu (tüm bunlar facebook içinde geçerli).Türkiyenin bu adımı atması gerekliydi.sanki tayyip erdoğan bilmiyo mu ben bunu engellesem insanlar yine bir çok yolla yine girecekler.(dns değişikliği,hotspot shield,expat shield....vpn vs ).twittere girilmemesini istese bunu bir çok farklı yollarla yapabilir.amaç twittere giriş engellemek değil ki,amaç sen başına buyruk işler yaparsan bende dediği mi yaparım demek.Amacım insanların özgürlükleriyle dalga geçmek değil,amacım bu özgürlükleri kullanarak her istediğini yapabileceğini zanneden insanlarla dalga geçmek

• Twitter'e Girmek Kolay.Nasıl girileceği aşağıdadır:
    Twitter Engeli Aşma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.